0

@Lionel_Messi10 Przecież West ham to ich zniszczy, będzie 0-0 90+8 minuta i Fabiański wbije się w pole karne przy rożnym strzelając Edkowi bramkę.

0

@VegetaPolska Znając Czibo to on może jeszcze się połamać na 14 miesięcy na 12 godzin przed finałem, kiedy będzie schodził po schodach na śniadanie, nie znam drugiego takiego szklankowatego bramkarza.

1

Mikel już pewnie czeka na sezon 2025/2026, który wreszcie będzie bez Pepa.

1

Niestety się nie udało, na szczęście został jeszcze West Ham.

1

@kanver_ Jeżeli Raphinha byłby w takiej sytuacji jak Son, a Barcelona byłaby w takiej sytuacji jak Totki ( Zakładając że Real byłby w takiej sytuacji jak Arsenal a City to załóżmy Atletico które potrzebuje zwycięstwa do zabrania mistrzostwa realowi) To on przecież noszony byłby na rękach za trafienie prosto w bramkarza.

2

@mekston @Popitek12 Mówi też że Krystian Roland jest lepszy od Leo Messiego.

0

@tomcias10 Miałem tak wczoraj, mama nie chciała mi kupić DLC do GTA IV jak zawiozła mnie do mediaexpert i jeszcze bezczelnie powiedziała żebym wreszcie wyszedł z piwnicy i znalazł sobie pracę, koszmar...

0

@Hartge Nie, po co ci to? I tak nie będzie, pobierz sobie jakiegoś moda kolego.

13

Arteta zdrajca wcale ich nie chce, po prostu podbija cenę żeby Szavi nie miał i nie okazał się najlepszym trenerem na świecie. To samo Pep, zdeformował Cancelo i wysłał do Barcelony... To wszystko spisek trenerów pochodzących z La Masii którzy boją się że Xavi zdominuję piłkarski świat oraz przebije ich ciężko zbudowane dziedzictwo ( Najlepszych trenerów pochodzących z Barcelony.) Joan powinien ich wszystkich pozwać!

1

@Barcasub Chyba ci się coś pomyliło.

2

@NeroTFP1 mam nadzieję że pan @Lionel_Messi10 i @Arden już w kolejce po tej informacji.

2

@MesQueUnClub96 Przecież oni sami sobie gola wpakują żeby tylko Arsenal nie zdobył mistrzostwa. Stawiajcie domy na zwycięstwo City, ja postawiłem już swoją willę w Chicago i Konstantynopolu.

1

@Deviler jest jeszcze @Rupert_Haubica

2

@tristan87 Goretzka był zajebisty, z pewnością najlepszy pomocnik na świecie zaraz po De Jongu.

0

@MichuZ44 Kara śmierci: tak
Publiczna: nie

3

@Faro Ja kibicuje Barcelonie od 9 Maja 2024 roku

1

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

1

@macio_944 Ja tam kocham oglądać Barce Denzela..
Psychiatra podejrzewa u mnie masochizm, ale co on tam wie

1

Komentarz usunięty

3

@Arden Nie, po prostu dojebywanie się na siłe to moje hobby.
Mam nadzieję że palce ci się nie spociły od tych agresywnych wypocin typu : "Idź pobiegaj"
Pozdrawiam cieplutko i serdecznie
~Hindus

0

@Arden fajnie skopiowane, na 1 stronie jest dokładnie to samo.
Myślę że mimo wszystko gościu to wygooglowal.

1

@chavez
1: Za dużo wciąga
2: Ma Alergie
3: ma nowotwór
4: to co wyżej i niżej napisane
5: ma bliżej nieznaną mi dolegliwość

3

@Faro i Xavier "Denzel" 'Xavi" Hernandez

2

@Deviler Są tutaj jeszcze tacy agenci co piszą że to wina trenera i że Barcelona nie powinna go sprzedawać za wszelką cenę.

0

@blakkudium Za Nagelsmanna zapłacili 20, to za jakiegoś gościa ze środka tabeli PL też mogą zabulić 100, pięknie się ogląda tą desperację Bayernu.

0

@BORO_12 Dimitrevski to stary dziad który nogami za bardzo nie gra, co prawda na linii gość jest jednym z lepszych bramkarzy w lidzę, więc za darmo to uczciwa cena.

1

@pepo_barcarzadzi w tamtym sezonie mógłbym się zgodzić, w tym myślę że są lepsi.

0

@martool2 @Barcasub Ma rację, Pena początek miał niezły ale wraz z nowym rokiem downgrade zaliczył straszny, co szczególnie było widać w superpucharze.

0

@mrNaworek Tottenham, Chelsea, City

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?