Hindus
Dołączył/a: marzec 2024
Władywostok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gaz Mamy jednych z najlepszych skautów na świecie, to co piszesz to zwykła teoria.
2
@MesQueUnClub96 Ale mi chodzi o pieniądze, nie o poziom sportowy.
6
@Gaz Uwierzyłbym w to gdyby tylko Barcelona była nim zainteresowana, ale wiele "topowych" klubów PL też chciało go pozyskać.
2
@zTx Najgorsze jest to że chłopak odrzucił większe oferty od np takiej Chelsea żeby tu tylko dołączyć, a teraz nawet nie gra.
0
@Reviven Wielka mi konkurencja, Lewandowski który woli bawić się w Busiego i jest w najgorszej formie od 13 lat.
8
@MesQueUnClub96 Czaviego wywieź na taczce, najlepiej gdzieś do manchesteru.
0
@FCBMati10 Jeżeli chodzi ci o Dembele, Griezmanna i Coutinho to nadal nieźle cię odkleiło.
8
@krol211 Dużo jest tutaj odklejeńców co bronią tego wuefisty, pisząc że to wszystko wina Roque.
0
@Reviven Julian Araujo który wygląda dobrze w Las Palmas, był Yusuf Demir, Dest. Prawda jest taka że gdyby Guler tu dołączył to by grał nawet mniej niż gra teraz w Realu.
0
@KrychaFCB Ja się np identyfikuje jako żaba.
0
@FCBMati10 To nieźle cię odkleiło, czekam aż barcelona wyda 90mln na fidget spinnera, wtedy będziesz mógł ośmieszać ten klub nazywając go hiszpańskim United.
0
@BorzyKrzys Każdy starzec ogląda Pana Wołodyjowskiego, potop, krzyżaków czy chociażby ogniem i mieczem które też opowiadają o dziedzictwie narodowym.
0
@Reviven Czy Xavi dał jakiemukolwiek młodzikowi spoza La Masii szansę?
1
@MOLESTA agent Viniciusa tak nie robił bo męczennik już w swoim debiutanckim sezonie 18/19 grał bardzo dużo jak na swój wiek, na dodatek grał regularnie w klubie który dopiero co wygrał 3LM z rzędu, a Roque ostatnio nie jest w stanie zagrać nawet minuty w TAKIM klubie.
0
@Romario87 Ale nie dostaną w trąbe od Sociedad, bo Sociedad gra jeszcze większe gówno od barcelony w tej rundzie wiosennej.
2
@marcin62 "my nie potrafimy budować piłkarzy" Jedna z większych głupot jakie udało mi się tutaj przeczytać, Barcelona świetnie buduje piłkarzy.. Poprawne zdanie to: "Xavi nie potrafi budować piłkarzy" Zresztą tu sam Roque chce odejść bo nasz trenerski geniusz nie chce mu dać szansy. Myślisz że kto zbudował Inieste, Xaviego, Busquetsa, Fabregasa, Albe, Guardiole itp?
0
@FcPortoFan1999 No czyli debile, to tak jak pisałem.
0
@FcPortoFan1999 Jedyni którzy mylą Lublin z Lubinem to dyslektycy i debile.
6
@Emhyr Matias Rojas to nowy Messi, nie dość że tak pięknie walnął z wolnego to jeszcze asystował gryzolowi.
1
@FcPortoFan1999 Tak, ja tam nie lubie Lubina, zresztą oni to są przesiedleńcy z wschodu i w przeciwieństwie do wielkich Lubelaków nic nie wymyślili i nie przyczynili się do rozwoju tego państwa. (Gdzie są ich cebularze?)
1
@FcPortoFan1999 To taka idealna tania podróbka Motoru Lublin.
0
@DonCarletto Nie
1
To zdjęcie nie ma nic wspólnego z propagandą
1
@Luciano99 Plastiku i powietrza nie da się zatrzymać.
0
@Salchent Guido Rodriguez*
2
@MichuZ44 Nie wiedziałem że Hasbulla jest w Polsce .
2
@Michael24 Kto to w ogóle jest?
@ranger3120 Trzeba jakoś zachęcić widownie, a jestem pewien że dużo graczy takiego LoL'a np zachęciła.
0
@DonCarletto Ostatni występ* Enrique już go więcej nie wystawi.
0
@Bagsik88 Po twoich wczorajszych komentarzach stwierdzam że nie jesteś najbystrzą osobą na tej witrynie, więc nawet nie widzę sensu w odpowiadaniu tobie.
0
@Herato Łatwe przecież każdy wie że to Podolski