Ilka
Dołączył/a: listopad 2011
TM
14 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Comentateiro trochę mi brakuje do tej wagi :)
1
@allien18 tak mam od tygodnia ;)
2
@Comentateiro nie. Zdobywamy dublet. Leon z Argentyną broni Mistrza Świata i tym samym Messi zamyka buzie wszystkim krytykom. Nawet wielbicielom Boskiego Diego! Wszak on w tych czasach MS by nie zdobył ;)
11
No i mój pierwszy dzień bez słodyczy poszedł się walić ... Cały dzień nie jadłam i wieczorem musiałam zezrec ...
2
@Safrani no może może ;) Jak wreszcie pojadę na mecz ;) A może się już widzieliśmy ;)
2
@kubix05 i nieświadoma byłam tego, że za 14 lat będę temu klubowi kibicować ❤️
2
@Safrani ja czasem żałuję, że byłam tak mała, albo za drużyny Jazia Górskiego jeszcze mnie nie było :) Ale z drugiej strony teraz byłabym dużo starsza mimo, że już jestem stara ;)
2
@kubix05 byłam już od półtora roku :)
1
@kubix05 aż się miło na ❤️ zrobiło :)
Gdybym w tamtych czasach kibicowała Widzewowi to Smolarek byłby moim ulubieńcem ❤️
2
@PatrychoO no u gwizdnął sędzia główny :)
7
Boniek też się troszeczkę wkurzył
1
@kubix05 27 lat ale dawno i zleciało szybko :)
0
@Lanosss a to Fermina laskę przeoczyłam ;) Jego to ja bym przygarnęła ale za stara jestem hehe ;)
Ale ta Alejandra to fakt, fajna ;) Ale przyszła będzie jeszcze fajniejsza ;)
1
@July_6_BcN to czuję się już zaproszona jako jedna z nielicznych bab tutaj ;)
2
@July_6_BcN no nie ma zmiłuj, serce nie sługa :)
0
@July_6_BcN hahahaha jaka korupcja :)
1
@LAMC_10 Warszawa za duża. I za szybkie życie tam się toczy ... Kiedyś na szkolenie pojechałam to ludzie tak pędzili, a ja spacerkiem :D Ale nie powiem mało znam Warszawę. Łódź trochę znam, ale tylko sentyment do Widzewa, choć swój urok też ma ..
1
@LAMC_10 Rawa niezbyt mi się podoba :( Za mała :) Mój Tomaszów najlepszy ❤️
1
@LAMC_10 Rawa Mazowiecka? :)
1
@LAMC_10 mój Tomaszów :)
Ewentualnie Wroclove, Gdańsk lub Kraków ale one za duże dla mnie. Ale piękne :)
1
@NeroTFP1 Ciężki wybór ale chyba jednak Pitt. Ciut lepszy aktor jak dla mnie ...
Ale w sumie wybór równie ciężki jak między De Niro i Al Pacino.
0
@Pressinho no z tymi rękoma to dla mnie też zawsze niezrozumiała sprawa, a raczej decyzje sędziów. W takiej samej sytuacji raz dają karny raz nie.
Var niby miał ułatwić zadanie sędziom, a ja mam wrażenie, że jest gorzej i sędziowie mają większe pole do popisu. Zawsze wytłumaczą się swoją interpretacją.
Jedynie spalone są ogarnięte, choć też nie do końca bo jednak potrafili nas w PP w meczu z Wisłą przekręcić ;)
0
@Ignareks no dokładnie, choć wiadomo ja mogę być nieobiektywna. Ale skoro kibic ŁKSu i wielu innych klubów też tak sądzi to Varciniak zrobił wałam
No cóż ..trzeba Legię utrzymać ..
1
@Safrani ale ja piszę o tym co powiedział po meczu.
Owszem główny anulował, ale do monitorka zawołał go Marciniak, który tą decyzją zasiał wątpliwości głównego. Gdyby var nie zareagował to mielibyśmy karny.
0
@Pedri16Future na forach przez kibiców może tak, ale eksperci się nim jaraja.
0
Tłumaczenia Varciniaka na temat anulowania karnego dla Widzewa są żałosne ... Chłop twierdzi, że piłka była z boku Krajewskiego ... Facet jest obrzydliwy! A ludzie się zachwycają jego sędziowaniem ...
1
@FcPortoFan1999 przecież to są przeróbki hehe ;)
1
@Safrani dokładnie tak jest. Ale niech oni się okłamują heh. Tak samo jak sobie wymyślili, że są Reprezentacją Łodzi i bodajże Pawłowski wtedy nie wziął tego proporczyka od kapitana ŁKSu przed Derbami. I prawidłowo :)
1
@gumaz no to piona :)
0
@Batys niestety przed 24 padłam i nie obejrzałam :( Muszę gdzieś poszukać, albo może powtórka będzie któregoś dnia :)