0

@Comentateiro trochę mi brakuje do tej wagi :)

1

@allien18 tak mam od tygodnia ;)

2

@Comentateiro nie. Zdobywamy dublet. Leon z Argentyną broni Mistrza Świata i tym samym Messi zamyka buzie wszystkim krytykom. Nawet wielbicielom Boskiego Diego! Wszak on w tych czasach MS by nie zdobył ;)

11

No i mój pierwszy dzień bez słodyczy poszedł się walić ... Cały dzień nie jadłam i wieczorem musiałam zezrec ...

2

@Safrani no może może ;) Jak wreszcie pojadę na mecz ;) A może się już widzieliśmy ;)

2

@kubix05 i nieświadoma byłam tego, że za 14 lat będę temu klubowi kibicować ❤️

2

@Safrani ja czasem żałuję, że byłam tak mała, albo za drużyny Jazia Górskiego jeszcze mnie nie było :) Ale z drugiej strony teraz byłabym dużo starsza mimo, że już jestem stara ;)

2

@kubix05 byłam już od półtora roku :)

1

@kubix05 aż się miło na ❤️ zrobiło :)
Gdybym w tamtych czasach kibicowała Widzewowi to Smolarek byłby moim ulubieńcem ❤️

2

@PatrychoO no u gwizdnął sędzia główny :)

7

Boniek też się troszeczkę wkurzył


1

@kubix05 27 lat ale dawno i zleciało szybko :)

0

@Lanosss a to Fermina laskę przeoczyłam ;) Jego to ja bym przygarnęła ale za stara jestem hehe ;)

Ale ta Alejandra to fakt, fajna ;) Ale przyszła będzie jeszcze fajniejsza ;)

1

@July_6_BcN to czuję się już zaproszona jako jedna z nielicznych bab tutaj ;)

2

@July_6_BcN no nie ma zmiłuj, serce nie sługa :)

0

@July_6_BcN hahahaha jaka korupcja :)

1

@LAMC_10 Warszawa za duża. I za szybkie życie tam się toczy ... Kiedyś na szkolenie pojechałam to ludzie tak pędzili, a ja spacerkiem :D Ale nie powiem mało znam Warszawę. Łódź trochę znam, ale tylko sentyment do Widzewa, choć swój urok też ma ..

1

@LAMC_10 Rawa niezbyt mi się podoba :( Za mała :) Mój Tomaszów najlepszy ❤️

1

@LAMC_10 Rawa Mazowiecka? :)

1

@LAMC_10 mój Tomaszów :)
Ewentualnie Wroclove, Gdańsk lub Kraków ale one za duże dla mnie. Ale piękne :)

1

@NeroTFP1 Ciężki wybór ale chyba jednak Pitt. Ciut lepszy aktor jak dla mnie ...

Ale w sumie wybór równie ciężki jak między De Niro i Al Pacino.

0

@Pressinho no z tymi rękoma to dla mnie też zawsze niezrozumiała sprawa, a raczej decyzje sędziów. W takiej samej sytuacji raz dają karny raz nie.
Var niby miał ułatwić zadanie sędziom, a ja mam wrażenie, że jest gorzej i sędziowie mają większe pole do popisu. Zawsze wytłumaczą się swoją interpretacją.
Jedynie spalone są ogarnięte, choć też nie do końca bo jednak potrafili nas w PP w meczu z Wisłą przekręcić ;)

0

@Ignareks no dokładnie, choć wiadomo ja mogę być nieobiektywna. Ale skoro kibic ŁKSu i wielu innych klubów też tak sądzi to Varciniak zrobił wałam
No cóż ..trzeba Legię utrzymać ..

1

@Safrani ale ja piszę o tym co powiedział po meczu.
Owszem główny anulował, ale do monitorka zawołał go Marciniak, który tą decyzją zasiał wątpliwości głównego. Gdyby var nie zareagował to mielibyśmy karny.

0

@Pedri16Future na forach przez kibiców może tak, ale eksperci się nim jaraja.

0

Tłumaczenia Varciniaka na temat anulowania karnego dla Widzewa są żałosne ... Chłop twierdzi, że piłka była z boku Krajewskiego ... Facet jest obrzydliwy! A ludzie się zachwycają jego sędziowaniem ...

1

@FcPortoFan1999 przecież to są przeróbki hehe ;)

1

@Safrani dokładnie tak jest. Ale niech oni się okłamują heh. Tak samo jak sobie wymyślili, że są Reprezentacją Łodzi i bodajże Pawłowski wtedy nie wziął tego proporczyka od kapitana ŁKSu przed Derbami. I prawidłowo :)

1

@gumaz no to piona :)

0

@Batys niestety przed 24 padłam i nie obejrzałam :( Muszę gdzieś poszukać, albo może powtórka będzie któregoś dnia :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?