1

@Safrani zaczynam się bać hehe ;) ale z tą 10 się pomyliłeś choć myślę, że to przeoczenie bo znak zodiaku trafiłeś ;)

To, że mały jest to wiem :)

0

@Safrani tu nie widzę żeby daty były... No to którego się urodziłam?

0

@Hasszz są, są :) Jak i od fajek czy alkoholu :)

1

@Safrani to gdzie mnie podglądasz? ;)

0

@Hasszz to nieładnie kolego! Ale z tego co widzę, to większość tak robi. Nie chce się już pisać to hejo .. bez słowa ..

1

@FcPortoFan1999 dziękuję :) A Tobie o Porto :)

2

Dobra pora iść spać :)
Buenas noches Cules!
Dobranoc wszystkim :)

1

@Kozinho. Haha no nie wiem czy w takich dobrych, ale dam sobie radę ;)
To jutro na klocki jesteśmy umówieni ;)

2

@Kessie no ładny ładny pieseł ❤️

0

@Kozinho. Hehe spoko :) Ułożymy wieżę :)

0

@Dari0G a to co to za tajemnicza dziewczyna tego @VegetaPolska ? Może on by się po prostu zaniepokoił zniknięciem, a nie jak ja olewka :)

0

@Kozinho. Klockami LEGO może ;)
Wiem wiem :) Ja też sobie żartuje przecież. 15 lat to ja już nie pamiętam kiedy miałam ;)

1

@Dari0G hehe nie minęło jeszcze 48 godzin, nie przyjmą ;)
A zniknął to zniknął ;) trudno się mówi :)

2

@Kozinho. Spoko, Wy dużo gadacie, a mało robicie ;)

0

@BulaKG i co? Bo pogubiłam się już? ;)

0

@Kozinho. Pozwolili :) tylko kontrolują co tu piszę i co Wy do mnie piszecie hehe ;)

0

@Kozinho. Jestem Ilona, mam 15 lat i interesuje się Widzewem i Barca. Kocham Messiego bo to najlepszy piłkarz ba świecie ...

0

@BulaKG adidasy ... ....

1

@Karol145 a to nie można? ;) Nudziło mi się to weszłam tutaj :)

1

@Kozinho. Z tych 15 lat to może z rok się uzbiera jak tutaj się udzielam. I to wczesniej pod loginem IlonaVeB czy jakiś tak bo o tym zapomniałam :) Potem hasła do tamtego zapomniałam i ten login mi wskoczył, a że on dawno zakładany więc ogarnęłam jakie hasło mogłam mieć.
Nie czytam tutaj wszystkiego więc nie kojarzę. Może wejdę na Kucharka i poczytam sobie ;)

2

@Kozinho. Nie wiem co to za opowieści, ale to na pewno nie ja ;)

5

Kończenie znajomości przez zniknięcie - plaga dzisiejszych czasów normalnie ...

0

@misterio no to prawda. Ale kupić teraz się dość długo da, bo sklepy długo otwarte :)

0

@LeoMessiiBarcaPepa no miód też lubię. Czasem słodycz bananem sobie zastapie! Gorzką też lubię ale w niewielkiej ilości :). Jak inne to właśnie potrafię zjeść całą, nawet białą:D

0

@LAMC_10 są jeszcze sklepy i zawsze można do niego iść - do 23 godziny :)

1

@allien18 ja też nie słodzę ani kawy ani herbaty, no chyba że z cytrynką :) Ale słodyczy za dużo jem ;)

1

@esem91 nie, tym razem nie. Kilka lat temu zrobiłam ten błąd i z dnia na dzień wyeliminowałam słodycze i cukier biały ( około 12 łyżeczek na dzień używałam). Po dwóch dniach mi głowa pękała i ręce się trzęsły, ale trzeciego dnia już było ok :) Od tamtej pory kawy nie słodzę :)

1

@Eklerek chyba ciężkostrawny jesteś bo mi niedobrze hehe ;)

0

@michal26 ja też dawniej nie jadłam podczas postu i adwentu słodyczy i wychodziło mi to nawet. A ostatnio no nie mogę się powstrzymać. Oczywiście nie jest to, że jakoś dużo jem, ale codziennie coś. Kawy i herbaty nie słodzę, energetyków nie pije, ale batonika muszę wpierdzielic.

1

@Safrani a skąd Ty mój znak zodiaku znasz?? ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?