Ilka
Dołączył/a: listopad 2011
TM
14 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gumaz a dlaczego mnie od rana chcesz wkurzyć? ;)
Akurat do tego przywykłam już :) LKSiaki leczą tym kompleksy :) Niech sobie będą klubem Łodzi, ale w sumie trochę mała ta Łódź skoro nie zapełnia stadionu ;)
Na mnie działa tylko to jak napiszesz "zydzew" na Widzew.
1
@Batys dopóki mnie nie zmuli to obejrzę :) Jak nie to może gdzieś będzie kiedyś :)
0
@Batys chyba nie. Nie kojarzę. Patrzyłam czy na Netflixie jest ale nie ma :(
1
@Batys właśnie patrzę, ale do końca nie dopatrze bo za długo :( a rano do pracy ..
1
@July_6_BcN to znaczy, że dobrze go nakarmiłas :)
0
@July_6_BcN oby tylko do środy mu przejedzenie minęło ;)
6
@Laminedependencia dziewczynka zawstydzona :)
0
Kolejna gwiazda OF :) Oczywiście wszystkie tylko w celach zarobkowych :) Ciekawa jestem czy w końcu Marianka Schreiber da się namówić na założenie tam konta ;)
https://zapodaj.net/images/d6114ba866d6e.jpg
0
@Kaamilos87 no Flick go ładnie odmienił w tym sezonie. I fajnie, że mu zaufał :) Tak samo naszemu Lewemu :)
0
@Sinirsey no dobrze, że bez formy strzela hat tricka. Co to będzie jak będzie w formie ;)
4
Piękny Rafa :)
0
@barcowy1899 no szkoda :) byłoby 774.4 więc też te cyferki ładne. Ale ja za drobniejsze gram :)
0
@Nazio_87 spoko, spoko :)
2
Mówiłam, że takie kupny mi wchodzą? :)
https://zapodaj.net/images/58a9bd5e9a8e7.jpg
Dzięki Rafa :)
1
@blakkudium wreszcie zaczyna się coś dziać na trybunach :) I oby tak dalej :)
1
Niepotrzebny ten gol do szatni ...
0
Lewy ściągnij już tą maskę!!
0
@Nazio_87 no ja też już mam go z 5 lat ... Jakoś jak pandemia była :) I cały czas sprawny ,(twu,twu,twu). Dobry zakup :)
Wszystkie? Juve, MU też? :) Jeszcze trochę mam tych książek. Lubię czytać te sportowe też.
1
@nieprzysiadalnosc nie. Biografia Manchesteru Jima Whita :) Fajna książka, polecam :)
1
@Lionel_Messi10 mi też już weszło bo stawiałam, że strzeli dwa gole Rafa! Ale ja to za drobne ;)
2
Brawo Rafa :)
Jeszcze jeden :)
https://zapodaj.net/images/717274ae1f55a.jpg
2
Drugi karny! Śmietankowi się pochlastaja!
2
@Lionel_Messi10 gratulacje :)
1
@July_6_BcN przecież Pedriego na obiad zabrała więc co się dziwicie, że go nie ma ;)
1
Vamos Lewy :)
https://zapodaj.net/images/70a2de2a02427.jpg
1
@LAMC_10 z karnego, zza pola karnego i główką po rzucie różnym :)
1
Lewy dziś hat tricka walnie :)
1
@LAMC_10 no nie chce nam pomóc ... Widzew jak Barca oszukiwany ;)
3
@malypuzon byłam. Byłam i więcej .. ale do 10 lat jak dla mnie taka norma ... Oczywiście teraz w tym wieku.
5
No wiadomo, że dla Widzewa karnego nie będzie haha