0

@gumaz a dlaczego mnie od rana chcesz wkurzyć? ;)
Akurat do tego przywykłam już :) LKSiaki leczą tym kompleksy :) Niech sobie będą klubem Łodzi, ale w sumie trochę mała ta Łódź skoro nie zapełnia stadionu ;)

Na mnie działa tylko to jak napiszesz "zydzew" na Widzew.

1

@Batys dopóki mnie nie zmuli to obejrzę :) Jak nie to może gdzieś będzie kiedyś :)

0

@Batys chyba nie. Nie kojarzę. Patrzyłam czy na Netflixie jest ale nie ma :(

1

@Batys właśnie patrzę, ale do końca nie dopatrze bo za długo :( a rano do pracy ..

1

@July_6_BcN to znaczy, że dobrze go nakarmiłas :)

0

@July_6_BcN oby tylko do środy mu przejedzenie minęło ;)

6

@Laminedependencia dziewczynka zawstydzona :)

0

Kolejna gwiazda OF :) Oczywiście wszystkie tylko w celach zarobkowych :) Ciekawa jestem czy w końcu Marianka Schreiber da się namówić na założenie tam konta ;)

https://zapodaj.net/images/d6114ba866d6e.jpg

0

@Kaamilos87 no Flick go ładnie odmienił w tym sezonie. I fajnie, że mu zaufał :) Tak samo naszemu Lewemu :)

0

@Sinirsey no dobrze, że bez formy strzela hat tricka. Co to będzie jak będzie w formie ;)

4

Piękny Rafa :)




0

@barcowy1899 no szkoda :) byłoby 774.4 więc też te cyferki ładne. Ale ja za drobniejsze gram :)

0

@Nazio_87 spoko, spoko :)

2

Mówiłam, że takie kupny mi wchodzą? :)
https://zapodaj.net/images/58a9bd5e9a8e7.jpg

Dzięki Rafa :)

1

@blakkudium wreszcie zaczyna się coś dziać na trybunach :) I oby tak dalej :)

1

Niepotrzebny ten gol do szatni ...

0

Lewy ściągnij już tą maskę!!

0

@Nazio_87 no ja też już mam go z 5 lat ... Jakoś jak pandemia była :) I cały czas sprawny ,(twu,twu,twu). Dobry zakup :)

Wszystkie? Juve, MU też? :) Jeszcze trochę mam tych książek. Lubię czytać te sportowe też.

1

@nieprzysiadalnosc nie. Biografia Manchesteru Jima Whita :) Fajna książka, polecam :)

1

@Lionel_Messi10 mi też już weszło bo stawiałam, że strzeli dwa gole Rafa! Ale ja to za drobne ;)

2

Brawo Rafa :)
Jeszcze jeden :)
https://zapodaj.net/images/717274ae1f55a.jpg


2

Drugi karny! Śmietankowi się pochlastaja!

2

@Lionel_Messi10 gratulacje :)

1

@July_6_BcN przecież Pedriego na obiad zabrała więc co się dziwicie, że go nie ma ;)

1

1

@LAMC_10 z karnego, zza pola karnego i główką po rzucie różnym :)

1

Lewy dziś hat tricka walnie :)

1

@LAMC_10 no nie chce nam pomóc ... Widzew jak Barca oszukiwany ;)

3

@malypuzon byłam. Byłam i więcej .. ale do 10 lat jak dla mnie taka norma ... Oczywiście teraz w tym wieku.

5

No wiadomo, że dla Widzewa karnego nie będzie haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?