Ilka
Dołączył/a: listopad 2011
TM
14 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LAMC_10 poszedł!
2
Ale by była ładna brameczka gdyby Kornik się nie poślizgnął na tej murawie ;)
2
@Safrani myślę, że drużyną z jesieni byśmy mieli w tym momencie więcej punktów.
3
Jak my się utrzymamy to to będzie jakiś cud!!!
Nadal nie ma drużyny, no nie ma ... Są piłkarze i nic więcej, a jedynie chyba tylko Krajewskiemu się chce grać.
0
@szymek029 o 16 oczy naciesze piłką :) Teraz trzeba to wytrwać.
0
@Vegeta88 no to Arka miałaby już dwa i pół karnego ;)
0
Te rzuty rożne to mnie załamują ...
0
@Sulimo no też dobry chłopak :)
1
@gumaz dobry chłopak! :)
2
Jezuuu zawał :) Ja już tą piłkę w bramce widziałam ..
5
Jazda Widzew! ❤️
https://zapodaj.net/images/1aa7d614145c4.jpg
3
@lucas/catalan zależy w którą stronę :)
1
@Hosh a dwie kolejki wcześniej dała Legii punkt samobójami :D Faktycznie chcą ich spuścić ;)
Może ten punkt zaważy o utrzymaniu Legii ;)
3
@Safrani po zwycięstwo RTS! Innej opcji nie ma.
Fran znów coś ustrzeli :)
2
@FcPortoFan1999 Widzewek tylko zwycięstwo :)
1
Kimi :) będzie hymn Italii :)
3
@Lionel_Messi10 bo to dobra kobieta była :)
Ale włosy długie :)
0
@Karol145 no nie będę. Bo jak czytam tutaj niektórych to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera.
I szkoda, że tych politycznych wątków nie można tutaj ukryć ... Trzeba się przedzierać do normalnych ..
3
@Arkon niestety nie widzę tutaj tych zwolenników czytając te komentarze. A jak czytam, że Kwaśniewski był genialny przy Nawrockim to się zastanawiam co ja tutaj robię ...
Tak zagłosowałbym po raz drugi na Nawrockiego. Nie dla lewackiego Trzaskowskiego!
1
@gumaz masz grupowe ;) Grubo wyszłam ;)
https://zapodaj.net/images/44ac7deb67c31.jpg
0
@gumaz rozpuszczone trochę pokręcone hehe ;)
1
@gumaz szukajcie, może znajdziecie ;)
3
Meczyk super. Wygrany przez Lechię 3-0, także dalej walczymy o czołową 8 :)
Na meczu był wicemistrz olimpijski Władek Semirunnij, który bardzo ładnie mi zapozował :)
https://zapodaj.net/images/5154581b97187.jpg
Obok jego dziewczyna.
Selfiaka też sobie z nim strzeliłam :)
Kupiłam też sobie meczowke, bo mi się podobała :) Następnym razem wezmą mnie za zawodnika, choć wzrostem to nawet na libero się nie nadaje ;)
https://zapodaj.net/images/7b8daf1576e3f.jpg
Teraz na koniec tego pięknego dnia poproszę Elche o zwycięstwo :)
1
@Vegeta88 zawody były do południa :) Ja wrzucałam :) Teraz moja Lechią w siatkę :) jak wygramy za trzy to będzie szansa na playoff jeszcze :)
1
Pozdrowienia z meczyku Lechii TM w siatkoweczke :)
https://zapodaj.net/images/3b9627ef51999.jpg
2
@FcPortoFan1999 a to też :)
1
@FcPortoFan1999 oprócz Niecieczy to chyba wszyscy ;)
1
@LAMC_10 ja w wersji komiksowej więc wyglądam lepiej ;)
Dobra Władek prowadzi :)
0
@LAMC_10 ale ja mówię prawdę :) Zresztą macie mnie w profilowym :)
0
@Jonyx ja jestem niefotogeniczna :)