Ilka
Dołączył/a: listopad 2011
TM
14 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Safinetka to jak mojej koleżance :) Ona za Svenem, ja za Martinem :) Nie pobiłybyśmy się :D
0
@Safinetka niestety nie. Ja byłam tylko w tym 2002 roku.
Haha to biedny Morgi :) Pewnie jakieś fanki by się z chęcią nim zaopiekowały ;) Jego też lubiłam bardzo :)
To fajnie miałaś z Goldim. Jeden z moich ulubieńców :)
0
@gumaz bardzo tłuste :)
0
@Popitek12 z twarzy może być, ale za dużo mięśni ;)
1
@escarabajo :)
https://zapodaj.net/images/a8b49c38c9dc2.jpg
W samej Polsce gorszych wyglądowo aktorów znajdziesz :)
1
@Sulimo ale najważniejsze, że jest :)
2
@Safinetka a to ja też wtedy byłam na skokach :)
I przypomniało mi się, że wtedy miałam spotkanie w cztery oczy z Ammannem - nie chciał już rozdawać autografów i ochroniarz kazał się rozejść. Simon ruszył z nim do przodu i wylądował przede mną. Ja pod wrażeniem, że wyrósł przede mną chwyciłam aparat, ale go nie włączyłam haha. Dobrze, że koleżanka z tyłu była i cyknela nam zdjęcie - mój tył i Ammann ;)
Szkoda, że Goldi nie chciał go bas wyjść - jego to fani by pożarli :)
1
@escarabajo nie no nos to on ma piękny i pasuje do niego :) Pisałam że mam specyficzny gust ;) Ktoś mi powiedział kiedyś, że faceta wśród bokserów powinnam szukać heh ;)
1
@Sulimo wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i zwycięstwa dziś Barcy :)
1
@escarabajo niektórzy może lubią "żeby życie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek" ;)
Ale tematy o nazwie dla kobiet przyciągają facetów i odwrotnie również :)
0
@Safinetka to gdzie Ty takie "przygody" ze sportowcami masz? :)
Może w szoku był hehe :)
0
@MesQueUnClub_87 czy ja wiem czy tak pełno? Choć muszę przyznać, że wśród młodszych chłopaków jest dużo fajnych :)
2
@kubix05 powinna mieć nazwę sklepu "warzywka u Winiara" hehe :)
1
@clyde z aktorów to Al Pacino i Owen Wilson przez ten jego cudownie krzywy nos :)
2
@July_6_BcN hahaha to jak Pedri dla mnie za młody ;)
1
@kubix05 ooo fajnie :) Chyba dość skromny i normalny facet ;)
0
@Safinetka mi się podobał Martin Schmitt. Na żywo był jeszcze fajniejszy :)
0
@clyde w sumie nie muszą :)
0
@July_6_BcN Fabian fajny :) Pedri też. Od Cesca wolałam Villę :)
3
@MesQueUnClub_87 przykro, że zawiodłam ;)
Z piłkarzy to David Villa i David Beckham - moja miłość z lat nastoletnich, choć twierdzę, że teraz wygląda zdecydowanie lepiej :)
Pewnie jeszcze kilku piłkarzy znajdę :)
Z Widzewa starego to Marcin Zając ❤️
1
@Jakchcesz Pedri to taki słodziak :)
4
Wątek dla Pań :)
Jest nas tu kilka, a może i więcej więc możemy sobie popisać ;) Jako, że dziś jest Dzień Mężczyzny to możemy trochę pojarać się fajnymi piłkarzami czy sportowcami (faceci na co dzień jaraja się jakimiś babami ;))
Każda z nas ma pewnie jakiś ideał wyglądowy czy po prostu piłkarza (sportowca), który się jej podoba :)
Pochwalcie się nimi :)
U mnie jako że mam specyficzny gust numer 1 to:
https://zapodaj.net/images/ce79cdb152bfe.jpg
Te oczy i ten nos ❤️
1
@Safrani bardzo ciekawa jest ta nasza liga :) Nawet przed rundą wiosenną jakiś zagraniczny profil piłkarski pisał o Ekstraklasie :)
Zobaczymy jak to się zakończy. Oby dla nas pozytywnie :)
1
@CLS63AMG ale to Wy macie dwa razy w roku święto. Kiedyś był tylko Dzień Chłopaka 30 września. Teraz wymyślony jakiś Dzień Mężczyzny, w sumie nie wiem po co ;)
3
@lithotripter może tzw dziuniami z napompowanymi ustami i sztucznymi cyckami. Pewnie takie mają duże potrzeby :)
4
@Aequlibre może jakbyś przejrzał LR to byś zauważył życzenia :)
5
To jaki wynik dziś typujecie?
Ja obstawiam 3-1 dla nas :)
1
@draxidox nie lubię tej baby ...
0
@Messi1000000 ooo to nie ładnie
:( generalnie taki kurs to już podejrzanie wygląda (prawie darmowa kasa), ale myślałam, że dla nowych użytkowników dają dla zachęty :) Chyba, że jakieś inne haczyki są
0
@Messi1000000 to jest raczej zachętą do zarejestrowania się. Może wtedy da radę taki kurs dostać ;)