0

@Safinetka to jak mojej koleżance :) Ona za Svenem, ja za Martinem :) Nie pobiłybyśmy się :D

0

@Safinetka niestety nie. Ja byłam tylko w tym 2002 roku.

Haha to biedny Morgi :) Pewnie jakieś fanki by się z chęcią nim zaopiekowały ;) Jego też lubiłam bardzo :)

To fajnie miałaś z Goldim. Jeden z moich ulubieńców :)

0

@gumaz bardzo tłuste :)

0

@Popitek12 z twarzy może być, ale za dużo mięśni ;)

1

@escarabajo :)

https://zapodaj.net/images/a8b49c38c9dc2.jpg

W samej Polsce gorszych wyglądowo aktorów znajdziesz :)

1

@Sulimo ale najważniejsze, że jest :)

2

@Safinetka a to ja też wtedy byłam na skokach :)
I przypomniało mi się, że wtedy miałam spotkanie w cztery oczy z Ammannem - nie chciał już rozdawać autografów i ochroniarz kazał się rozejść. Simon ruszył z nim do przodu i wylądował przede mną. Ja pod wrażeniem, że wyrósł przede mną chwyciłam aparat, ale go nie włączyłam haha. Dobrze, że koleżanka z tyłu była i cyknela nam zdjęcie - mój tył i Ammann ;)
Szkoda, że Goldi nie chciał go bas wyjść - jego to fani by pożarli :)

1

@escarabajo nie no nos to on ma piękny i pasuje do niego :) Pisałam że mam specyficzny gust ;) Ktoś mi powiedział kiedyś, że faceta wśród bokserów powinnam szukać heh ;)

1

@Sulimo wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i zwycięstwa dziś Barcy :)

1

@escarabajo niektórzy może lubią "żeby życie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek" ;)

Ale tematy o nazwie dla kobiet przyciągają facetów i odwrotnie również :)

0

@Safinetka to gdzie Ty takie "przygody" ze sportowcami masz? :)
Może w szoku był hehe :)

0

@MesQueUnClub_87 czy ja wiem czy tak pełno? Choć muszę przyznać, że wśród młodszych chłopaków jest dużo fajnych :)

2

@kubix05 powinna mieć nazwę sklepu "warzywka u Winiara" hehe :)

1

@clyde z aktorów to Al Pacino i Owen Wilson przez ten jego cudownie krzywy nos :)

2

@July_6_BcN hahaha to jak Pedri dla mnie za młody ;)

1

@kubix05 ooo fajnie :) Chyba dość skromny i normalny facet ;)

0

@Safinetka mi się podobał Martin Schmitt. Na żywo był jeszcze fajniejszy :)

0

@clyde w sumie nie muszą :)

0

@July_6_BcN Fabian fajny :) Pedri też. Od Cesca wolałam Villę :)

3

@MesQueUnClub_87 przykro, że zawiodłam ;)
Z piłkarzy to David Villa i David Beckham - moja miłość z lat nastoletnich, choć twierdzę, że teraz wygląda zdecydowanie lepiej :)
Pewnie jeszcze kilku piłkarzy znajdę :)
Z Widzewa starego to Marcin Zając ❤️

1

@Jakchcesz Pedri to taki słodziak :)

4

Wątek dla Pań :)
Jest nas tu kilka, a może i więcej więc możemy sobie popisać ;) Jako, że dziś jest Dzień Mężczyzny to możemy trochę pojarać się fajnymi piłkarzami czy sportowcami (faceci na co dzień jaraja się jakimiś babami ;))
Każda z nas ma pewnie jakiś ideał wyglądowy czy po prostu piłkarza (sportowca), który się jej podoba :)
Pochwalcie się nimi :)

U mnie jako że mam specyficzny gust numer 1 to:
https://zapodaj.net/images/ce79cdb152bfe.jpg

Te oczy i ten nos ❤️

1

@Safrani bardzo ciekawa jest ta nasza liga :) Nawet przed rundą wiosenną jakiś zagraniczny profil piłkarski pisał o Ekstraklasie :)
Zobaczymy jak to się zakończy. Oby dla nas pozytywnie :)

1

@CLS63AMG ale to Wy macie dwa razy w roku święto. Kiedyś był tylko Dzień Chłopaka 30 września. Teraz wymyślony jakiś Dzień Mężczyzny, w sumie nie wiem po co ;)

3

@lithotripter może tzw dziuniami z napompowanymi ustami i sztucznymi cyckami. Pewnie takie mają duże potrzeby :)

4

@Aequlibre może jakbyś przejrzał LR to byś zauważył życzenia :)

5

To jaki wynik dziś typujecie?
Ja obstawiam 3-1 dla nas :)

1

@draxidox nie lubię tej baby ...

0

@Messi1000000 ooo to nie ładnie
:( generalnie taki kurs to już podejrzanie wygląda (prawie darmowa kasa), ale myślałam, że dla nowych użytkowników dają dla zachęty :) Chyba, że jakieś inne haczyki są

0

@Messi1000000 to jest raczej zachętą do zarejestrowania się. Może wtedy da radę taki kurs dostać ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?