Ilka
Dołączył/a: listopad 2011
TM
14 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@A4ron słaby Real!
1
Hahahaha hah Piękne City :)
0
Teraz murowanko i pyk jest zwycięstwo!
1
I to jest cały farciarski Real hahaha
0
@gumaz herbatka i ptasie mleczko dziś :) Ewentualnie mango suszone skonsumuje :)
2
GGMC!! ....... :)
0
@APTAPT nie wygra. On będąc w City z Madrytem nie umie zbytnio...
0
@PIWOSZ89 Bodo, Arsenal, Chelsea i City.
4
@FcPortoFan1999 prawidłowa decyzja. Owszem piłka nożna dla kibiców, ale dla kibiców, a nie chamstwa, które nie umie posługiwać się toaletami.
1
@escarabajo hehe możliwe :)
8
@Toretto ale przecież to jest w obie strony. Ja akurat na tym przykładzie napisałam. Faceci też się nie będą chwalić, że zaliczyli po drodze przykładowo 30 kobiet. Ale najbardziej to mnie śmieszy jak faceci tutaj by zaliczali jedną za drugą, a do ślubu to prawie święta by chcieli ;)
Zresztą facet jak zalicza to jest prawdziwy facet, kobieta ja sypiała z wieloma facetami to k...a. A jest tu jakaś różnica?
3
@Hosh a to skąd będziesz wiedział z iloma facetami się Twoja wybranka całowała? :) Nawet jak zapytasz to możesz prawdy nie usłyszeć ..
3
@escarabajo heh chodziło mi o błąd w pisowni ;) nie wytrzymała piszemy osobno :)
1
@Pedri16Future dobrze, że nie "nie wytrzymała" ;)
1
@Safrani może sztuczną nie dosłownie, ale z dużymi cyckami itp. ;)
1
@Safrani piękną i sztuczną dziewczynę z miasta, która dobrze się prezentuje. Nie musi być mądra ;)
1
@clyde ja to chodzę na zajęcia z trenerem ale grupowe. Trening obwodowy :) Mi to się podoba. Około 25 ćwiczeń po 50 sekund i dwie takie serie czyli ok 50 ćwiczeń :)
12
Dziś po ponad miesięcznej przerwie wracam na siłkę. Znów będę musiała zaczynać od tych hantli :D
https://zapodaj.net/images/fdd4bbcebd737.jpg
1
@Safrani do biegania mam Pumę :)
1
@escarabajo nie przejmuje się proszę Pana :)
0
@escarabajo hehe no dziękuję i wzajemnie :)
Nie znam tu Waszych dowcipów jeszcze :)
0
@kocuur to przecież Owen Wilson jest trochę od małpy ładniejszy ;)
0
@escarabajo znaczy jak i w co? :) heh
2
@escarabajo Ja z Tomaszowa Maz, a obecnie z pracy ;)
Woda jak woda :) Ujdzie ale zdrowa :)
1
@gumaz nie za bardzo :)
3
@PIWOSZ89 jem albo z szynką albo z serem :) Nie śpię na pieniądzach żeby tak na bogato ładować :)
2
@escarabajo kawa to najlepszy napój na tym świecie :) Potem piwo i cola :)
0
@NeroTFP1 ten mam w pracy żeby wszyscy widzieli komu kibicuję :)
To z pewnością zasługa Barcy :)
W domu miałam tomaszowskiej Lechii na stulecie, ale właśnie mi się potłukł :)
18
Smacznej kawusi :)
https://zapodaj.net/images/f6cdcea8596ef.jpg
0
@Fog_W_1899 najlepsze to jest sprzedawanie wszystkich podczas meczu :)