0

@Laminedependencia bardzo przyjemny chłopak hehe

1

@sokot hmm nos całkiem całkiem ;) Ale kolor skóry mi nie pasuje :(

2

Buenos noches Cules ❤️

0

@Dieselzor a Ty ile żeś wygrał? Pewnie przy 1-0 byś nawet złotówki nie postawił ;)

1

@mekston a jednak dobry remis:)

1

1

Nie zasłużyliśmy nawet na ten remis ...
No ale jest co ułatwia nam rewanż ..

1

Oby na dwa nie wsadzili jeszcze, bo nam nadal się nie chce grać ..

0

Wiedziałam że dupki strzela ... Łatwa drabinka kuźwa

3

Dziś nie istniejemy. Ale mamy rewanż więc będzie dobrze :)

1

@tbas haha miałam podobnie pisać :) Tu zawsze jest płacz :) Obecnie to nawet 0-0 nie jest złe bo mamy remis. Bramki na wyjeździe się nie liczą więc luz. Ale myślę, że wygramy minimalnie :)

Dobranoc :)

0

Ładne polowanie na Pedriego

1

Grałam na bramki wszystkie mecze: Barca, Bayern na cztery, Atletico wycofałam, a tam już 3-0!

0

@626 do bramki Newcastle :) Zrobi wszystkim psikusa :)

1

No dobra :)
Lewy dziś dwie i Araujo jedną :)

0

@allien18 nie słyszałam tego ;)

1

@Safrani podlane są :)

2

11

Koszulka gotowa, ja również :) Emocje rosną :)

https://zapodaj.net/images/6bc80a0872cbc.jpg

0

@Kukiz FCB gratulacje ❤️

0

@karci0 z tą nudnością to się zgodzę. Ale co kto lubi. Ja potrafiłam robić kółeczka na bieżni i mimo, że wszyscy pytali czy mnie nie nudzi mówiłam, że nie. Teraz biegam po lesie więc trasa urozmaicona. Podłoże gorsze, bo nie ma już mięciutkiego tartaniku ale biega się fajnie.

Treningi może i są nudne. Ale starty w biegach ulicznych już nie :) Te emocje, adrenalina i dążenie do poprawienia swojego wyniku :) Niestety dawno już nie startowałam. Teraz sobie wymyśliłam spróbować treningu takiego jak w ninja. Znaczy z takimi przeszkodami. W moim mieście jest trener, który startował w Ninja Warrior Polska i trenuje różne grupy. No ale do tego też muszę mieć kondycję no i wrócić na siłkę :) Co z tego wyjdzie zobaczymy. Może się okaże, że nie dam rady żadnej przeszkody pokonać :)

2

@July_6_BcN no jak to? Przecież z astmą biegają na nartkach i medale jeszcze zdobywają ;)

A tak na poważnie to współczuję :( To jakoś inaczej leczysz czy jak?

0

@Joe_Barbaro zawsze coś ;)

1

@Safrani nie znasz się :)

1

@Azazel_Pazuzu nie :) I nie mam zamiaru! Ciepłe piwo to jest niedobre!

2

@MessiForeverTheBest no jeden jest lepszy i przyjemniejszy ale do tego potrzeba drugiej osoby, a biegać można sobie samemu :)
A dziękuję. Mam nadzieję, że zapałnie nie opuści :)

19

Bieganie to jest najlepsza rzecz wymyślona przez człowieka ;) A dokładniej ten stan po bieganiu!
Od marca postanowiłam regularnie biegać. Dziś był mój trzeci trening i pierwsze w tym roku bieganie godzinne. Ostatnie 15 minut to była droga przez mękę ale uparłam się i dotrwałam do godziny. Oczywiście nie był to ciągły bieg - musiałam trochę maszerować, ale idzie ku dobremu.

Gdybym zrobiła 8 km to byłoby ok. Ale jestem cięższa i starsza niż kilka lat temu więc ten wynik przyjmuje na klatę :)

Z miesiąc temu kupiłam sobie zegarek - opaskę i muszę przyznać, że oszukuje mnie trochę. Z aplikacji Sportractive bardziej miarodajne wynik. Fajnie by było gdyby opaska pokazywała prawidłowo no ale niestety jeszcze tak nie biegam. A kiedyś biegałam kilometr 5:20 z hakiem ;) Ciekawe czy mogłabym jeszcze wrócić do takiego tempa?

A są tutaj w ogóle jacyś biegacze amatorzy? :)

Opaska:
https://zapodaj.net/images/06f72d6de5774.jpg

Aplikacja Sportractive:
https://zapodaj.net/images/f9d74fc9ecd05.jpg

1

@syzje nie no Wy to w pierwszej kolejności na charakter patrzycie :)

1

@FcPortoFan1999 tam wszyscy są starsi i szukają miłości :) Już jest kilka par, które poznały się w tym programie i wzięły ślub :)

0

Ogląda ktoś z Was "Sanatorium Miłości"?
Właśnie ruszyła kolejna edycja :) I taka oto gwiazdeczka jest w programie :) Wszystkie dziadki i trochę młodsi Panowie już się do niej ślinią :)

https://zapodaj.net/images/80b66be5acc12.jpg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?