1

@LAMC_10 ale baba okropna hehe ;) Nie no @July_6_BcN wydaje się być łagodniejsza :)

0

@July_6_BcN to trzeba szybciutko zjeść :)

1

@Vegeta88 Arka - Widzew - 12:15, MU - Aston Villa (jak mi się będzie chciało) no i o 16:00 Barca :)

0

@Eto'o9 R10 hmm ale jesteś na Ramadanie czy tak po prostu tylko dietę, znaczy nie jesz od świtu do zachodu?

0

@LAMC_10 czasem podróbka bywa lepsza ;)
@July_6_BcN bierz polskiego :)

0

@July_6_BcN 16 to spoko godzina. Ja np. muszę niedzielę piłkarska zacząć o 12:15 ... To jest dramat :)

2

@July_6_BcN Pedriego nie przypomina? ;)

1

@esem91 nie znam tego ;)

0

@July_6_BcN a to jeszcze po złości pogoda dobije :)
W sumie dobrze, że meczu nie ma bo czasem już mam przesyt. Do soboty spokój :)

1

@LAMC_10 powiedz to moim klientom ;)

1

@July_6_BcN taki dzień chyba ;) Ja trzecią skończyłam. Ogólnie koło 14 mam takie braki energii jak kawy nie wypije. Teraz pewnie na deszcz. Też nie mam parasolki, ale mi jeszcze dwie i pół godziny pracy zostały więc kilka razy może padać ;)

0

@Chimera nie mogę bo w pracy jestem :)

1

@Konradowskyy taa to już w ogóle bym spać poszła ;)

0

Ale mam spadek energii, kawę wypiłam i dość bym poszła. Chyba zaraz deszcz lunie ...

0

@lucca87 teoretycznie nie powinni przejść, ale w praktyce wszyscy wiemy jak Real potrafi się mobilizować na LM. Myślę, że jak będą mieli szansę na 16 UCL to nawet Ligę poświęca żeby po raz kolejny triumfować w LM. Dodatkowo mają szczęście i jak nikt inny potrafią przepychać mecze nic nie grając i będąc w dołku.

0

@Eklerek nie przeszło by niestety ;) Wie, że lubię i komu kibicuję :)

0

@Bobo25 zobaczymy :) Już mu powiedziałam, że Bayern też pewnie przejdą i może na PSG się zatrzymają ;)

0

@Czyhrynski może i nic, ale ileż można tego słuchać :D

0

Przyszedł znajomy klient - kibic Realu, jeny ile ja się nasłuchałam ochów i achów na ten Realek i na Valverde :) 20 minut się jarał nimi :)

3

@Pablozeusz miłego zwiedzania, a jest co :) Barcelona piękne miasto :)

0

Komentarz usunięty

0

@kocuur nie bardzo :)

8

@Jakchcesz Gadu gadu to były fajne czasy :) i ten dźwięk przychodzącej wiadomości :)

0

@Chada no niestety taka prawda. Z jednej strony żyjemy w złych czasach. Taki dostęp do internetu niektórym lasuje mózgi. Wszystko jest prostsze i łatwiejsze. Facet chce bzyknac to wejdzie na byle jaki portal randkowy i znajdzie tam chętne kobiety, które też tego szukają. Łatwa dostępność do portali erotycznych czy nawet zwykłych Instagramow gdzie jest wiele golizny sprawia, że młodzi ludzie uważają, że to jest ok i przestają szanować siebie i swoje ciało.

0

@kocuur noski może tak, ale całościowo już nie ;) Choć nie powiem są słodkie.

0

@Bilon87 my się tak łudzimy, a oni zaraz będą się srać 16 UCL!

5

Pep niestety nadal nie uczy się jak grać z Realem tym swoim City. Szkoda, bo powinni ich wyeliminować w tej rundzie. Ale z drugiej strony jak będą grać dłużej na dwóch frontach to lepiej, bo może w LaLiga znów się na jakimś ogórku wykoleja ;)

5

City proszę tylko o jedną brameczke co by rewanż był jeszcze ciekawy!

3

Strasznie mocne to City!!!
Ale co by nie mówić Valverde dziś top ... Ma chłop swoje pięć minut!

0

@A4ron słaby Real!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?