1

@LAMC_10 serio tak mam, że jak pokaże kupon to mi on nie wchodzi :) Nawet najpewniejszy mecz wtedy nie wejdzie...

1

@LAMC_10 hehe pół na pół :) To przez to, że Wam pokazałam ;) Następnym razem pokaże, że takie kursy wychodzą już po rozstrzygnięciu :)

0

@kocuur ale to ich wybór trenowanie boksu :) Wiedzą czym to grozi ;)

2

@FcPortoFan1999 nie, bo Nieciecza przegrała, a miałam remis też ;)

0

No i piękny remisik Legiunii :)

0

@bartekvisca zimnej coca coli :)

1

@LAMC_10 no tutaj zajarzylam :)
Ja pewnie też :)

1

@LAMC_10 5 zł to nie majątek :)

1

@gumaz no zobaczymy. Póki co na styku :) Takie kwoty mi wchodzą często. Ale jak pokaże kupon to rzadko więc może być ciężko ;)

1

@kubix05 no to witaj w klubie :)

1

@gumaz a za wygraną ile będzie miał Pan piwerek? :)

1

@FcPortoFan1999 ważne, żeby niedziela zadowolonych była :)

4

@kubix05 fajne to były czasy. Oprócz gazet kupowałam też fajki ... mamie ;) O dziwo nie było problemu z tym i sprzedawali mi.

4

To jest wygrany kupon! Bo wygrana wychodzi 57.75 :)

https://zapodaj.net/images/1df317573f7a6.jpg

0

@RoberDzik ja to w ogóle Realu nie oglądam prawie. W tym sezonie obejrzałam z nami, City teraz i z Elche. W sobotę może też obejrzę z Elche jak będę w domu, bo mam sentyment do tej drużyny.

3

@draxidox haha nie wiem czy coś zyskuje ;) Ale na pewno po fryzjerze ja się lepiej czuje :)
Właśnie w środę idę coś zmienić :)

2

@Safrani ja w piątki poszczę na ogół :) A przynajmniej staram się nie jeść mięsa :)

Mmm kapuśniak pycha :)

2

@kubix05 jeden z lepszych polskich obiadków :)

2

@Safrani dziś można rybkę zjeść :)

3

@kubix05 jajko sadzone, ziemniaczki z koperkiem, maślanka i niczego więcej nie potrzeba :)

0

@KRISU77 ale seria pięciu meczów bez porażki czyli też dużo ;) Pora przegrać :D

1

@KRISU77 to pora na porażkę ;) Radomiak bez tego świra to opitoli Legię :)

3

Pora się dokształcić przed drugim wyścigiem :) Bo podobno jakieś nowości są i nowi kierowcy ;)

https://zapodaj.net/images/663785117c7b6.jpg

2

Fajnie by było gdyby to pyknęło :) Kartoniady piękne ❤️ Ale dopingu brak, a jest potencjał na tak dużym stadionie.

1

@Jonyx naszej Julci nie widziałam ;)

1

@kocuur getry - legginsy :)

4

1

@Safrani aaa widzisz jak Cię postarzalam heh. To w takim razie można pozazdrościć aczkolwiek ja sobie nie wyobrażam żeby tak nie pracować. Może jak dożyje emerytury to już będzie ok. Ale jakbym miała teraz przestać pracować to chyba nie dałabym rady.

0

@Safrani emeryturka już? :)
Fajnie, ale nie chciałabym się zamienić :)

0

@FCB_dimiC jak to bywa raz lepiej raz gorzej :) Ja tam 13stego w piątek tylko raz miałam pechowy, ale w żaden sposób nie zrobiłam tego na dzień :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?