Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 czyli nie ma ratunku dla tej partii
1
@misterio do dzisiaj gdzieś mam te karty :)
1
@maroon nie sprawdzałem tego, stąd było moje zdziwienie. Dzięki za wyjaśnienie
7
@JimMorrisonFCB właściwie to bez powodu. Są nagrania. Ten "funkcjonariusz" najpierw pozawala jej przejechać, potem nerwowo do niej podbiega, ona się zatrzymuje, a ten zaczyna szarpać za klamkę. Kobieta się wystraszyła i ruszyła, nie w jego kierunku, miała koła skręcone w prawo, a on był przy drzwiach kierowcy. Gość wyjął broń i ją po prostu zastrzelił... mógł celować w opony, a on celował w głowę. To wyglądało jak egzekucja
1
@PatrychoO to Republika wspiera WOŚP?
Jeśli tak, to dobrze. Jeśli komuś zależy na takiej wizycie i wspiera to WOŚP, to świetnie. To są takie same pieniądze jak każde inne
4
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Trump-o-mozliwym-ultimatum-Grenlandia-na-wlasnosc-albo-koniec-NATO-9065451.html
On się robi coraz bardziej niebezpieczny.... a przed nami jeszcze 3 lata z tym pajacem
1
@arasz1819 aż tak. Wygląda na to, że uzasadnienie weta pisali na podstawie projektu ustawy jeszcze przed komisjami. Po prostu weto było z góry założone i już.
7
To, że Prezydent Nawrocki otoczył się w kancelarii debilami lub ludźmi bez kompetencji jest w miarę jasne od dawna, ale takiego numeru, że przygotują Nawrockiemu uzasadnienie do weta ustawy edukacyjnej, w którym powołują się na zapisy których w tej ustawie nie ma, to się nie spodziewałem.
To już naprawdę amatorka na całego.
35
Wiecie dlaczego kibice Realu chodzą do kościoła?
Bo chcą zobaczyć kogoś ubranego na biało wnoszącego puchar xD
1
@axegrinder edit... zamiast Fermin przeczytałem Ferran
42
Było kilka przełomowych momentów w tym męczy, np. Gdy Negreira przytrzymał Simona przy strzale Fermina przez co wyglądało jakby Unai Simon w ogóle nie zareagował, ale najbardziej mi się podobało jak Negreira podkręcił piłkę przy strzale Raphinii. Niesamowicie zdolny ten Negreira. Dobrze wydane pieniądze
10
Pomimo gola to naprawdę słaby mecz Ferrana
0
@RezerwowyWojtus mam wrażenie, że nie miał ani jednego kontaktu z piłką
0
Ciekawe jaki Ferran nam się dzisiaj wylosował :)
2
https://www.facebook.com/share/r/173WWSur8P/
Ego Trumpa jest jeszcze wyżej niż Wgo Muska, a to już pewien sukces. Nawet jeśli było tak jak mówi, to opowiadanie o tym jest co najmniej głupie.... no, ale ego ważniejsze
0
@Cataloniec94 coś Ty, przecież Donald Trump walczy o pokój.... nawet nagrodę pokojową Fifa dostał
1
@Karol145 najgorsze co można zrobić, to dać urzędnikom władze. Bardzo dobrze, że Tusk to storpedował. Mielibyśmy burdel jak za polskiego ładu
2
@norbi77 to bardzo proste, wytłumaczę:
1. Zawodnik Barcelony popycha zawodnika Barcelony we własnym polu karnym: rzut wolny pośredni dla przeciwnika
2. Zawodnik Realu popycha zawodnika Realu w polu karnym przeciwnika: penalti a favor del real madrid
3. Zawodnik przeciwnika popycha zawodnika Realu we własnym polu karnym: penalti a favor del real madrid
4. Zawodnika przeciwnika nie dotyka zawodnika Realu we własnym polu karnym, ale Viniciusa boli: penalti a favor del real madrid
5. Zawodnik Realu uderza w twarz przeciwnika i dostaje kartkę czerwona: anulujemy kartkę i robimy go ambasadorem walki z rasizmem oraz o wolność Tybetu.... no i na wszelki wypadek penalti a favor del real madrid
0
@michal26 tu nie jestem na 100% pewien, ale raczej dość neutralny kontekst. Powiedział tam jeszcze "że żona nie lubi kiedy on to pokazuje".... czyli ona ma jednak więcej oleju w głowie
1
@michal26 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16405218#comment-16405218
1
@michal26 kontekst jest jeszcze gorszy. On parodiuje osoby transplociowe ,które podnoszą ciężary
1
@esem91 z tego co znalazłem szerszy kontekst, to on się naśmiewał z osób transpłóciowych jak podnoszą ciężary
5
@michaleu właśnie też sprawdzałem, bo byłem przekonany, że to fejk... Ale nie. To prawdziwa prawda, najprawdziwsza xD
6
WTF? On się chyba za dużo z Dudą zadawał...
7
@Safrani mimo, że sam pobieram 800+, to od początku, jak tylko byl pomysł wprowadzenia tego programu, to mówiłem że to jeden z najdurniejszych pomysłów. Wtedy wszystkim znajomym tłumaczyłem, że najgorsze co można zrobić temu społeczeństwu to dać gotówkę di ręki. Gdyby to wtedy wprowadzili w formie odpisu od podatku to podpisałbym się pod tym obiema rencyma ;)
Niestety mamy tak durne społeczeństwo, że nie umie liczyć. Przekształcenie 800+ w inne ulgi będą traktować jak zabranie im czegoś... a Jarek przecież dal, ze swoich xD
Trzeba się pogodzić z tym, że ten program z nami zostanie. Nie zlikwiduje go ani KO, ani PiS, ani Konfederacja
4
@marcin62 Dania jest jednym z założycielskich państw NATO. Atak USA na Grenlandie może doprowadzić do trzęsienia w Sojuszu, a to wzmocni Rosję i Chiny. Chciałbym wierzyć, że Trump aż tak glupi nie jest, ale niestety nie wierzę
1
@michaleu a był jeszcze sierżant Garcia
1
Wołodymyr Zełenski:
„Jeżeli z dyktatorami można tak łatwo, to USA wiedzą, co zrobić dalej”
Oj się Trump zdenerwuje, jego ego wybuchnie jak to usłyszy
3
@Barcaa12 a tymczasem Ter Stegen przebija szpilkami lalkę voo do
1
@ThugDave Joan Garcia. Mówi Ci to coś?