0

@Krzysztof1987 łatwiej to na kartce rozpisać, ale spróbuję tutaj:
A - liczba uczniów z oceną b dobra
B - liczba uczniów z oceną dobrą
C - liczba uczniów z oceną dostateczną
D - liczba uczniów z oceną dopuszczająca
X - liczba wszystkich uczniow

A + B + C + D = X
X -> 100%
C = 12
A = 0,25X
B = 0,125X -> 2B = A

2B + B + 12 + D = X

3B +12 + D = X
X - 0,375X - D = 12

0,625X - D = 12

(5A + 4B + 3C + 2D)/X = 3,5
(1,25X + 0,5X + 36 + 2D)/X = 3,5
1,75X + 36 + 2D = 3,5X
2D = 1,75X - 36
D = (1,75X - 36) / 2

Dalej podstawiasz tylko i wszystko masz


0

@Barcafan2020 35 zaraz.
Generalnie umysł ścisły, więc matma, fizyka nie sprawia mi problemów

0

@lithotripter u mnie dużo prostsza sprawa trwała 7 lat :p

0

@Barcafan2020 banalne.
6 uczniów ma bardzo dobry
3 uczniów ma dobry
12 uczniów ma dostateczny
3 uczniów ma dopuszczajacy

1

@HarveySpecter wczoraj oglądałem posiedzenie wspólne komisji deregulacyjnej i rządu. Z pierwszych 111 zmian deregulacyjnych 61% ma już zielone światło bez żadnych poprawek, 31% wejdzie w życie, ale trzeba tam wprowadzić drobne poprawki (z różnych względów formalnych), 8% nie może w tej chwili wejść w życie (np ze względów konfliktów budżetowych w danym roku)

0

O kurde.... to Piątek jest jeszcze na boisku? :o

0

@Kondziubarca Probierz, Kulesza i długo, długo nic

0

@Bilon87 jak równym z równym z lepszymi ekipami to my graliśmy ostatnio za Sousy.

1

Ja pierdole... 4 maltańczyków, nasz jeden Piątek.... I co? Długa piła na niego. Przecież on nawet nie miał komu jej zgrać gdyby wygrał główkę.

Dwa razy widziałem aż taki dramat w naszej reprezentacji. U Michniewicza i u Probierza. Obaj są wyborem króla disco polo

3

Nie należę do malkontentów, staram się szukać pozytywów, ale to naprawdę wygląda źle. Bazujemy tylko na umiejętnościach poszczególnych zawodników, bo taktycznie to jest dramat.

Odległości między zawodnikami ogromne. Idzie piłka na skrzydło i wszyscy są daleko. Nie ma w ogóle ustawienia pod krótkie i szybkie podania. Długa piła, wywalczyć z przodu i wrzucić... ma sa kra

4

@Kapitan hawk w PiS się dużo rzeczy nie spina

2

@arasz1819 Ziobro zaskoczenia

6

@ferdas_rawa masz dom. Podpisujemy umowę, że mogę tam sobie mieszkać, ale mam dbać o jego stan techniczny i chronić aby nikt nie ukradł dóbr, które w nim zgromadziłeś. Obaj uważamy, że to uczciwe warunki i tak to trwa latami, ale sytuacja się zmieniła i okazuje się, że dobra które masz zgromadzone w tym domu mocno przybrały na wartości.
Teraz ja Tobie mówię, że albo mi oddasz ten dom na własność po dobroci, albo moi kumple wpadną do Ciebie i spuszczą Ci taki taki wp*****l że sobie przypomnisz swój własny poród i wtedy oddasz mi wszystko.

Jest w porządku czy nie? Bo wg Ciebie widzę, że tak

1

@tbas a czyją gospodarką jest Grenlandia? I gdzie po części trafiają te pieniądze? I kogo w pierwszym rzędzie zabezpieczają te surowce?

30

@Trojanek23 Grenlandia jest pod rządami Danii. Dania jest w UE i prowadzi wspólnotową gospodarkę, a Grenlandia jest w tej chwili jednym z największych zapleczy surowców na świecie. Hmmm, no co nas obchodzi Grenlandia...

Pomijam już fakt grozenia zajęcia terytorium swojemu sojusznikowi, Państwu które jest współzałożycielem NATO!!

PiS tu mówi, że jesteśmy w sojuszu północnoatlantyckim, a tymczasem wewnątrz tego sojuszu USA grozi Danii. No kurde, wszystko w porządku.

Tu się nie da robić fikolkow, ale doceniam proby

0

@takisobiektos można sobie żartować, ale to poważna sprawa. Bogactwo surowcowe Grenlandii jest dla Europy kluczowe

48

"Jeśli trzeba będzie zająć terytorium (Grenlandii), to zrobimy to dla swojego bezpieczeństwa, nie będziemy słuchać krzyków Europy"

Vance w wywiadzie dla Fox News. Nie, nie jest to wyjęte z kontekstu. W tym wywiadzie mówi, że jeśli trzeba będzie siła zająć terytorium Grenlandii to USA to zrobi.

To Putin przynajmniej walił ściemę ze walczy z faszyzmem na Ukrainie, a USA wprost mówi, że może zająć terytorium Państwa sojuszniczego siłą.

Cytując klasyka... to się w pale nie mieści

2

@D10SLEO Tadek.... to nie ta sprawa

0

@mekston odważnie z tą Francją

5

Fatalnie wykonany ten karny.

0

Na ten moment będą karne we Francji i w Hiszpanii

0

@FcPortoFan1999 to Hiszpania uniknie Probierzowki. Szanujmy się

1

@Pressinho przestaliby grać w piłkę. Oni beż dogrywki nie wiedzieliby co z sobą zrobić

0

@FcPortoFan1999 wiadomo. Albo taki Slask z Lechią. Poezja

0

@FcPortoFan1999 dla Ciebie po oglądaniu ekstraklasy to w ogóle wygląda jak kosmiczny mecz

2

Chorwacja to na drugie ma Dogrywka.
Jak można zagrać dogrywkę, to oni na pewno to zrobią

8

Dobrze, że Noemcy bez dogrywki, Ter Stegen przynajmniej odpocznie

0

@th@les jest. Nazywa się Radosław Sikorski, ale niestety jest też świetnym Ministrem Spraw Zagranicznych

1

@Bykunn on te zasięgi ma głównie wśród czternastolatków

2

@Aragorn33 bardzo fajna analiza. Dzięki za oznaczenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?