Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Tasde i słupem w spółce Srebrna. Za to w PRL dla odmiany też była sekretarką i również ludzi o wątpliwej reputacji
1
@VegetaPolska ale ta sama?
1
@NeroTFP1 bycie sekretarką u parszywych osób w PRL, ale za to w wolnej Polsce Pani Barbara przeszła metarmofoze i była sekretarką równie parszywego Kaczyńskiego oraz słupem w spółce Srebrna. To wielkie zasługi
0
@Aragorn33 do nich to nie dociera. Mentzen im wkręcił, że będziemy tam wysyłać wojska i powtarzają to ja mantre
0
@FcPortoFan1999 no i Lewym. On też Średnio zadowolony był
0
Batman zmienił Lewego. Nikt inny nie był godzien wejść za Mistrza
0
@Xxxbarca4ever jest to jakiś argument. Szacuneczek
2
Wyjaśni mi ktoś jakie magiczne umiejętności posiada Piotrowski, że jest powoływany do kadry?
I co on musi na tych zgrupowaniach robić, że wychodzi w pierwszym składzie
3
W piłkę to chcą grać Lewy i Moder. Reszta byle ja wyjebac...
Brakuje Zalewskiego i Zielińskiego
3
Ktoś wie o co chodzi? Dzisiaj o 20:45 w tvp1 Polacy mieli w piłkę nożną grać. Włączam, a tu jakaś inna dyscyplina
0
@Xpert77 niesamowicie Max czuje punkty hamowania, robi to dosłownie w ostatniej chwili żeby pojechać po optymalnej linii
1
@SzczenaWojtula czytam większość ustaw i co ciekawsze inne rzeczy wokół polityczne. Lubię mieć wiedzę u źródła, a nie właśnie z jakiś dzikich portali.
Zresztą inwestując jakieś pieniądze na GPW byłoby co najmniej nierozważne czerpać wiedzę z Sokow z Buraka, TV Republika, czy TV Trwam
1
@Roobo no właśnie przeczytałem i to jest amatorka. Tym bardziej jak na wadze są grube miliony to sprawdzasz każdy szczegół.
Teraz wyobraź sobie, że jesteś klientem Kancelarii Mentzena, Ty obracasz grubymi milionami, a oni tak Cię rozliczyli, że masz kilka baniek w plecy przez takie rzeczy i to jeszcze złożone po terminie. Fajnie, co?
9
Na stronie PKW jest uchwała o odrzuceniu sprawozdania finansowego Konfederacji.
Nie można tu wrzucać plików pdf, ale polecam przeczytać. Są tam m.in faktury na alkohol, niezwrócenie do kasy reszty pieniędzy, korekta faktury z kilkudziesięciu tys na 800zl bez powodu... masakra.
A przypomnę, że szefem tej partii jest człowiek, który ma firmę zajmującą się doradztwem podatkowym.
Straszną amatorką zawiało
2
Gdzie można obejrzeć Barca Femini w LM?
1
@Aragorn33 bo Mentzen napisał sobie program stand-up i ruszył z nim w trasę. Na nowy sezon napisze coś nowego. Może w końcu będzie coś o PiS, bo w tym programie zachowuje się jakby ta partia nie istniała, a o wszystko obwinia obecny rząd
0
@FcPortoFan1999 nie sądziłem, że dożyje czasie kiedy USA i Rosja będą grać w jednej drużynie przeciw Europie
1
@tbas nie sądzę, żeby Sławek poszedł z Ryśkiem w jakaś debatę face to face, bo to co zrobił Rychu w RMF jeszcze długo nie wyjdzie z głowy Sławkowi. Generalnie każdy kto ogarnia w podstawowym stopniu ekonomię i makroekonomie chyba się tutaj zgodzi. Rysiek swoje za uszami ma (np kredyty frankowe), ale od Mentzena jest po prostu dużo lepszy w te klocki
2
@Safrani nie jest to idealne rozwiązanie, ale lepsze niż ten chory system obecnie gdzie udzielasz nieoprocentowanej pożyczki Państwu nawet na 1,5 roku
0
@cules100pro https://www.facebook.com/share/r/1A1LG3N47j/
1
Mamy Lidl vs Biedronka, a teraz czas na powrót Mentzen vs Petru
Na razie Rysiu fajnie, z humorkiem. Czekamy na odpowiedź Sławka
1
@Criss18Barca znowu. Byliśmy tam długi czas, bo gorsze od nas były tylko Włochy. W momencie wprowadzenia Polskiego Ładu zamieniliśmy się miejscami... po częściowym odkręceniu Polskiego Wału znowu jesteśmy tam gdzie byliśmy :p
3
@kuz zdecydowanie
0
@MesQueUnClub96 są dwie Pucie. Karol Nawrocki oraz Tadeusz Batyr. Zagadka rozwiązana
4
@Pawlak1992 Nawrocki to bardzo ciemny typ, który mam nadzieję, że podtopi trochę PiS.
2
@SzczenaWojtula spokojnie, spokojnie... Karol ma tyle za uszami, że jeszcze sporo wyjdzie
3
I byś kur... nie miał ręki ;)
4
@Aragorn33 podbijam do dwóch dych
0
@turhiay tak, na razie chodzi o książkę pod pseudonimem. Na razie powiązali go tylko z Wielkim Bu, kilkoma płotkami i coś im zaczyna świtać, że ta książka o Nikosiu zawiera zbyt dużo szczegółów.
Jak zaczną kojarzyć co robił Pan Nawrocki nieopodal ulicy Kolobrzeskiej, znajdą powiązania z kilkoma kibolowymi twarzami to będzie coraz ciekawiej. Zobaczymy jak im będzie szło
1
Już pomału wychodzą tajemnice Karola Nawrockiego, ale dziennikarze mają jeszcze sporo roboty do zrobienia.