Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Na chłodno...
Marciniak ogólnie ok. Za to do pracy Holendra na VAR trochę uwag mam. Czy faul na Martinie był wystarczający żeby odgwizdać? Raczej nie, ale w tak kluczowym momencie sprawdzić to trzeba. Na Yamalu w myśl przepisów karny. Drugi kontakt w polu karnym i to on decyduje. Kiedyś liczył się początek faulu, ale tych przepisów nie ma od kilku lat.
Araujo.... naprawdę jestem nim zmęczony od dwóch lat. Zawalił bramkę na 3:3, zawalił bramkę 4:3... I szczególnie o tą ostatnią można mieć pretensje, bo gość który miał 100min w nogach ograł go jednym balansem ciała w miejscu!!
Do Wojtka pretensji nie mam. Szans nie miał przy żadnej z bramek. Do Cubarsiego pretensji nie mam o karnego. Chłopak ma 17 lat i nauczy się lepiej kalkulować. Do Yamala pretensji o zmarnowane setki też nie mam, również chłopak ma 17 lat i skuteczność przyjdzie... Ale mam do niego pretensje o zbyt egoistyczna grę. W tej dogrywce na siłę szukał strzałów, milion okazji do wrzutki w pole karne gdzie jest Lewy, a ten miesza i traci piłkę. Trzeba opanować egoizm u tego chłopaka, bo to jest coraz częściej, a talent ma niesamowity
1
@Jakchcesz Yamal ile miał sytuacji...
1
@DeXt3rVeB dal dwie asysty ;)
0
@draxidox wg mnie jest jedna. Karny za faul na Yamalu.
0
@Ramon_Villaverde serio? Tu przed Lewym można postawić co najmniej kilku graczy którzy dali ciała... gdzie był Ferran przez 85min?
Ile sytuacji zawalił Yamal?
Co robił Olmo w pierwszej połowie?
Co odwalił Araujo?
1
@Jonyx ja też. Naprawdę. To młody zespół. Tylko szlak mnie trafia że zawala kapitan i to drugi rok z rzedu
6
Araujo.... jak w dwa lata można dwa razy wypierdolić Barce z LM.
1
Znowu Araujo.... dwie ostatnie bramki jego. Kurde.
0
@JoeBlack mówisz o tej mafii PO gdzie pół pis też brało w tym udział i brat Mazurka?
0
@Foton o temacie kamienic zrobiło się cicho w momencie gdy wyszlo, że umoczony tam jest m.in brat Roberta Mazurka i kilku polityków PiS. Chcieli udupić PO, a wyszlo że przy okazji zaorali by swoich, więc temat ucichł
0
@OBSERWATOR2021 no słucham, jak mieszkania nabywał Adamowicz? Tylko konkretnie.
0
@NeroTFP1 o rany...
0
@addept ja wiem jak było. Pewnie to niedługo wyjdzie.
Karol Nawrocki był radnym dzielnicy Siedlce w Gdańsku. Pan Jerzy, który miał problemy ze zdrowiem przyszedł do przewodniczącego Rady Dzielnicy Siedlce ze swoim problemem. No i po wysłuchaniu historii Pana Jerzego, Karol wpadł na pomysł, że można mieć szybko i łatwo mieszkanie. Nie przewidział tylko, że Pan Jerzy nie będzie chciał się szybko zawinąć z tego świata, tylko jest taki uparty, że pomimo złego stanu zdrowia wciąż żyje na tym padole. Ot cała historia.
Karol Nawrocki wykorzystał gościa, który przyszedł do niego jako przewodniczącego rady dzielnicy po pomoc.
Pewnie niedługo się do tego dokopią dziennikarze :)
0
@Ls0811 to takie hasełko podobnie jak z Adamowiczem, a kiedy zapraszam do dyskusji, bo mam duża wiedzę w tym temacie to nikt się nie podejmuje. Najczęściej oni tą wiedzę czerpią z jakiś foliarskich profili, a naprawdę bardzo dużo można znaleźć w necie, szczególnie w Gdańsku
0
@halfnolife on chyba na maturze powinien być, a nie w studiu?
8
Ta debata sztabów to jest jakiś ciężki dramat. Przecież oni kompletnie nie mają pojęcia o czym mowia.... a niektórzy nawet nie mają pojęcia gdzie są. Robią wrażenie jakby właśnie wytrzeźwieli po długim weekendzie i obudzili się w studiu telewizyjnym.
12
@D10SLEO to ja nie rozumiem, czego Ty nie rozumiesz. Żona i ja nie zdecydowaliśmy się na trzecie dziecko, bo ryzyko było zbyt duże, a rządy pis i ich trybunału doprowadziły do tego, że nie chcieliśmy by Żona się przekręciła, a ja zostałbym sam z dwójką dzieci.
Tak, legalna aborcja może pomóc wielu ludziom, którzy chcą mieć dzieci i żyć
0
@Ls0811 a jakie mieszkania ukrywał Adamowicz? Chętnie podyskutuje
1
@Mankind czternastolatkowie są załamani
2
@Beztroskii poczekaj... ten osioł tą kampanią jeszcze sam się wpakuje do więzienia xD
11
@Ojciec5tkidzieci prawdziwe info. Z tego co do tej pory wyszlo, to nie wiedziałem tylko, że jest też Batyrem.
Zdradzę tylko, że jego powiązania z gangsterami są głębsze, niż do tej pory wyszło, a i ma ciekawy związek z bojówkami kiboli Lechii
6
@Tasde już kilka razy pisałem tutaj, że jeszcze ciekawe rzeczy o Nawrockim wyjdą (bo wiem ;) ), a powiem tak... jeśli dziennikarze to nie pipy, to zapnijcie pasy, bo to nie koniec
0
Włączyłem w 80min.... czy oni cały mecz grali w slow motion?
Przecież to wyglądało jak 10min doliczonego czasu gry dogrywki.
0
@bartekvisca co dwa lata jak zrobisz standardowy serwis klimy to będzie ok.
Klima doszczelnia się olejem który jest w układzie. Regularny serwis wydłuży żywotność kompresora klimy
1
Do obrony ciężkie, Wojtek też by pewnie wpuścił, ale nie zmienia to faktu że mega dziwna reakcja Ter Stegena
2
Kiedy kest szansa na ciekawy wyścig i przyciągnięcie kibica przed tv, to jak zwykle red flag.
To już nawet nie chodzi o Sennę, Laude, czy innych wielkich, ale nawet za czasów Kubicy jeździli w deszczu... a teraz wilgotny tor i się jeździć nie da.
Katastrofen
3
@Kapitan hawk albo James Hunt który w ulewie wygrał mistrzostwo
7
@Pedri16Future oprócz biegania na silowni musiałbyś jeszcze szkolić bojówkarzy Lechii do naparzania się po lasach z Arkowcami i pomagać lokalnym przestępcom w handlu.... hmmm.... używkami
0
@tristan87 standardowy Stanowski... Sam pompuje swoją ofiarę, sam jej robi zasięgi, by potem widowiskowo się z tą ofiarą rozprawić.
Ludzi jak Maciak czy Braun trzeba izolować, a nie robić im zasięgi
2
@mekston i glowa