4

@Kinginiesta dobry Niemiec :p

0

@Kgorecki2500 inwestował, tak samo jak w Anglii inwestuje

1

@Commando Ty w ogóle nie czaisz czym jest podatek VAT.

A w kwestii tego kto dostanie po dupie jeśli chodzi o cła i cieszysz się, że to będą Niemcy... nie zdajesz sobie sprawy ile produktów które ostatecznie trafiają do USA jest wytwarzane w Polsce. My np w branży motoryzacyjnej mamy w Polsce potężne produkcje, które trafiają bezpośrednio do USA, ale w większości idą właśnie przez Niemcy, bo to dla tych koncernów my produkujemy. Teraz zagadka... co się stanie z tą częścią polskiego przemysłu po nałożeniu cła?

Gospodarka to naczynia połączone. Tobie się wydaje, że po dopiero dostaną Niemcy, a zdziwisz się jak bardzo dostanie po dupie m.in. Polska

17

Komentarz usunięty

4

@Ricardinio14 to forum o Barcy, Realu, tenisie, wojnie, polityce, wirusach, Leo Messim, motoryzacji, Harrym Potterze, wulkanizacji, problemach z kobietami.... więc jak masz problem z chrostami na prąciu to też możesz śmiało pisać :)

1

City wygląda jakby im ktoś talent zabrał. Kosmiczny Mecz się przypomina.

Wyglądają jak jacyś przypadkowi goście co spotkali się żeby se na orliku popykac

0

@NeroTFP1 dziwnie Sławek Mentzen i cały pis przestali śpiewać peany o Trumpie

2

@michal26 pamiętam jak w okolicy wyborów w USA, albo zaraz po nich napisałeś post z pytaniem jak widzimy zakończenie wojny przez Trumpa. Opisałem wtedy scenariusz który się teraz coraz bardziej urealnia. Oby nie było dalszej czesci

0

@Rastafarnianin i wybrał lepiej

1

@Arden chyba nie skumałeś perspektywy która napisałem ;)

0

@maroon nie wierze w uczciwe wybory organiziwane przy pomocy ruskich. A Ty wierzysz, że Putin czy Łukaszenka maja ponad 90% poparcie? ;)

4

@maroon wyobraź sobie na chwilę, że jesteś Ukraińcem. Twój kraj jeszcze w latach 90. ma broń atomową. USA i Wielka Brytania dają gwarancję bezpieczeństwa w zamian za rozbrojenie. Później masz wieku ruskich agentów wpychanych na fotel prezydenta, a gdy Twój kraj wreszcie zrywa się z ruskiej smyczy, to Putin napada Twój kraj. Na pewno wśród ofiar wojny jest ktoś z Twoich przyjaciol, znajomych, rodziny.

No i teraz do rozmow siada kraj który Cię napadł i kraj który miał zagwarantować Ci bezpieczeństwo. Mówią ta samą propagandę która leci w ruskiej telewizji, Mówią Ci oddaj swoje terytoria, masz zakaz zawieranja sojuszy, zero gwarancji bezpieczeństwa na przyszłość, oddaj kasę i jeszcze przeprowadzimy Ci wybory prezydenckie. Bierzesz to?

9

@maroon a kto powiedział że dożywotnio?
Ale to Ukraina będzie decydować o swoich wyborach, a nie Putin z Trumpem

0

@maroon a Ty się wczoraj urodziłeś?
Zobacz co Rosja robiła ostatnio z wyborami w Gruzji, Moldawii czy nawet w przeszłości w USA... obecna sytuacja w Ukrainie nie zmusiłaby nawet ruskich do wielkiego wysiłku

12

@maroon fakty też są takie, że po drugiej stronie konfliktu wyborów przeprowadzonych w normalnych warunkach nie było kilkadziesiąt lat.
Mówienie też przez Trumpa, że Zelenski ma 4% poparcia to nic innego jak przekaz ruskich telewizji. Bądźmy poważni

2

@arasz1819 oni to przede wszystkim twierdzą, że to Tusk osobiście produkowal mgle pod Smoleńskiem

2

@Kinginiesta on w tym przemówieniu powiedział dużo więcej rzeczy od których włosy stają dęba...

3

@Arden nie rozumiałem, nie rozumiem i juz chyba nie zrozumiem jak będąc Polakiem, mając na myśli interes Polski można było popierac Trumpa. Gość który układa się z dwoma zbrodniarzami wojennymi, gość który osłabia nasze bezpieczeństwo i gość który mocno zaszkodzi naszej gospodarce poprzez cła ma w naszym kraju tak duże poparcie. Serio... niech mi to ktoś wyjaśni, bo nie wierzę, że dla ludzi od bezpieczeństwa może być ważniejsze picie z plastikowych słomek

4

@Safrani kampanie Nowogrodzkiego można skrócić do kilku formulek:
"Dzisiaj zrobilem 100 pompek"
"Dzis przebiegiem 10km i ruszam w trasę "
"A inni to nie ćwiczą "
"Co tam chłopaki na siłowni?"
"Trenuje, dlatego taka praleczka to pikuś"

I na końcu hit...

"W ciągu 100dni mojej prezydentury obniżę o 33% rachunki za prąd"

To jest jakieś połączenie ucznia szkoły podstawowej z niespełnionym talentem bokserskim, który postanowił zostać Chodakowską 2.0

1

@paweldunajecfcb ja też nie jestem w stanie pojąć. Facet mówi wprost, że podejmie decyzję niekorzystne dla Polski, a nasza prawica temu przyklaskuje

2

@Xaviball całe szczęście Polacy nie biorą dopalaczy czy innych uzywek po których odwalają takie akcje.

Np ostatnie napady na ratowników medycznych, na nastolatkę... tk wszystko na pewno ci źli przybysze... a nie, czekaj

9

@barcanawieki tylko co Rosja z tym budżetem robi? Mają jakiś archaiczne sprzęt i od 3 lat ta potęga militarna męczy się na wojnie dwudniowej z krajem kilkukrotnie mniejszym od nich

1

@NeroTFP1 gratulacje i czekam z niecierpliwością aż będzie można ją zakupić.

0

@norbi77 300m... albo po co się ograniczać... 700m

2

@Ziemny utrzymywał piłki, dawał się faulować, zrobił miejsce dla Fermina przy drugiej bramce....

A co zrobił źle?

3

@Bunk420 nie ważne to dotknięcie piłki przez Fermina. To jest czerwona. On mógł chłopu karierę zakończyć tym wejściem

1

Bardzo fajnie rozegrali ten mecz :)
Dobry mecz Wojtka, dobry Lewego, Pedro profesor.

Fermin genialnie wykorzystuje przestrzenie robione przez Lewandowskiego, świetnie go czuje.

Martwi mnie trochę, że Yamal zaczyna grać coraz bardziej egoistycznie. Chłopak ma talent ,który może być porównywany z Leo... może, o ile dobrze go wykorzysta. Niestety od kilku meczów na siłę strzela z każdej pozycji i mając czasami naprawdę świetnie ustawionego kolegę w polu karnym, to on jeszcze nawija, albo wali w bramkę. Mam nadzieję, że Herr Flick trochę chłopakowi to poukłada

0

@Kazragore Ok, podpisał taki dekret, że ma być tylko kobieta i mężczyzna, nic więcej. Wciąż proszę, podaj przykład gdzie była możliwość podania czegoś innego.

Na tej zasadzie to ja jutro mogę wydać dekret, że w szkołach ma być tylko nauczanie, że ziemia jest geoidą, w przybliżeniu kulą i nie jest płaska. Zmieni to tyle samo co jego dekret. W szkołach nikt nie tłumaczy dzieciom że ziemia jest płaska, a gdzie żyją sobie istoty co tak twierdzą, jednak w przestrzeni publicznej nigdzie takiego urzędowego swormulowania nie znajdziesz. To jest właśnie zagranie pod publiczkę

0

@Kazragore możesz mi podać przepis, który to mówił że w stanach było wcześniej więcej płci niż 2?

1

@Recha_0684 chyba kompletnie nie ogarniasz jakimi algorytmami działa X.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?