0

@D10SLEO dla mnie to choćby Neymar chciał grać teraz za darmo, zobowiązał się, że będzie latał Wojtkowi po szlugi oraz co niedziela robił łaskę Laporcie, to czas tego piłkarza w Barcelonie minął. To nadal taki sam rozkapryszony dzieciak, z dziwną rodzinką i imprezowym stylem życia.
Niech maszyna Herr Flicka rozwija się bez niego

8

@Commando niech koniecznie zabierze ze sobą na Marsa swoich ziomków. Tych co głoszą takie skrajne poglądy, że Adolf w grobie uśmiecha się pod nosem, tych za których pieniądze kupił Tweetera, a poza tym wspieraja aktywnie Rosję w wojnie na Ukrainie, i oczywiście tych co się nim zachwycają łykając fejki tweeterowe beż żadnej refleksji.

Ja sobie w tym czasie będę spokojnie obrywał nakrętki z butelek, ale nie będę zalezny finansowo, energetycznie od jednego człowieka i nie będę mieć ruskich rakiet pod oknami

2

@D10SLEO ciekaw jestem jaki jeszcze argument z tyłka wyjmiesz, że wmówić że powiedział coś, co nigdy nie miało miejsca.
To analogiczna sytuacja jak z tym, że Tusk niby chciał wpuszczać uchodźców beż żadnej kontroli.

3

@jacobFCB w piłeczkę czyściutko

0

@Commando ciężko będzie Morawieckiemu zarządzać PiS z więzienia

2

@Aragorn33 kompletnie nie pamiętałem, ze Dudek zagrał tak dużo występów w LaLiga :p
Jego występy w Realu kojarzą mi głównie z tym jak mu bramy czwartoligowcy ładowali i jak był kluczową postacią Realu w Lidze Mistrzów... tzn leciał z karteczką od Mourinho dać instrukcje że Ramos i Xabi Alonso mają się w komiczny sposób wykartkowac

1

Usiłuje sobie przypomnieć czy kojarzę drugiego tak świetnego w pilnowaniu linii spalonego zawodnika jak Lewandowski... I nie kojarzę. Suarez miał z tym problem.


Mbappe również ;)

2

Pewny chwyt, wcześniej wiedza gdzie są zawodnicy i błyskawiczny wyrzut na kontrę. Różnica dwóch klas do Peni

6

Wychodzę stąd, bo raka mózgu można dostać od tych wyzwisk. Masakra

0

@Seledynowy Flick taktycznie zjedzony.... aha.
A to my tu w ogóle w piłkę gramy? Bo to raczej sędzia zjadł taktycznie Flicka pozwalając grać w zapasy, a nie piłkę.
Ciężko zrobić akcje, jak ck chwilę jesteś beż konsekwencji ściągany za koszulkę, popychany i kopany

0

Masakra grac z takimi rzeznikami. Wyglądają jakby byli na szkoleniu u Bordalasa

0

Nie przesadzajcie... do Yamala juz dwóch leciało. A mlody się pruje, a sam ostatnio gra bardzo egoistycznie

0

@Xwowrak pod każdym względem Q5

1

@arasz1819 jeżeli jest wniosek o uchylenie immunitetu, to na komisję przychodzi prokurator i mówi dokładnie o zarzutach. Media to przekazują dalej. Wszyscy dowiadują się o co chodzi.

Gdy zrzeknie się sam, można pieprzyc o represjach politycznych i inne bajki, bo i tak przeciętny obywatel nie ma pojęcia o co chodzi. Żeby było ciszej o aferach i dokładnych zarzutach, to maja się sami zrzekać immunitetu

3

@Filipem Raphinia skasztanil więcej sytuacji przez złe przyjęcie i niedokładne podanie. Fakt, Lewandowski źle przyjął piłkę przy jednej kluczowej sytuacji i raz źle podał piętką.
Poza tym jego podanie zrobiło pierwszego gola, utrzymywał się przy piłce, wygrywał pojedynki, pressowal i celnie podawał. Skąd ocena poniżej wyjściowej?

A popatrzcie na początku meczu jak Raphinia mogl wyjść sam na sam a piłkę przyjął tak, że akcje trzeba było cofnąć i kilkadziesiąt metrów. Takie rzeczy się po prostu zdarzają.

Krytykowanie Lewego to jakiś sport narodowy chyba

1

@Ojciec5tkidzieci zamiłowanie do rajdów samochodowych

2

@Mixtape to co do tej pory wyszło to przystawka ;)

2

@lithotripter to zależy co dla kogo jest mocne ;)
Mogę powiedzieć tylko tyle, że koleś jest związany z kibolami Lechii i ludźmi o wątpliwej reputacji bardziej niż się do tej pory wydaje

0

@Ivanno idealne połączenie. Jak mam wybrać jednego to oczy Andres

7

@Tomason o bokserze to wyjdzie jeszcze sporo rzeczy... bądźcie cierpliwi :D

22

@macio_944 w punkt. WOŚP był wszystkich,był apolityczny dopóki mafioso z Torunia wraz z PiS nie zaczęli otwartej wojny. Ciezko po tym zostać apolitycznym i udawać że nic się nie dzieje. Wszystkie sprawozdania finansowe mają w internecie, wszystko transparentnie, pomagają nam wszystkim, każdemu kto korzysta z służby zdrowia.... strasznie to irytujące, że ktoś może być tak podły by to atakować.
A taka Holecka... najpierw dziękowała Jurkowi, że również dziecku ten sprzęt pomógł, a teraz truje jadem. Gnida

0

@boss000 jestem z Gdańska i znam sprawę lepiej niż Ci się wydaje. Nie będę dalej kontynuować tej zaczepki

6

@fotohobby to nie mem. To niebezpieczne działanie nawołujące do przemocy. Powiedz rodzinie Adamowicza, że to mem. Albo Owsiakowi po tym jak mu ostatnio ich widz groził śmiercią. Mi daleko do śmiechu patrząc na to jako żółć wlewają w ludzi

0

@maroon on się nigdy nie zaczął

0

@clyde świetne wieści. Mam nadzieję, że już niedługo będziesz mogła śmiać się od ucha do ucha :)
I podpisujemy się obiema rencyma pod tym aby doceniać zdrowie... zdrowie i uśmiech. Mało kto zdaję sobie sprawę jak to ważne

0

@marcin62 zajrzyj na La Ramble jak Barcelonie nie idzie ;)

9

@PatrychoO to jest nic innego jak brak szacunku do innych. Typowy efekt poczucia władzy. Wiem też jacy są userzy, że potrafią być naprawdę upierdliwi, ale nigdy nikogo nie zlałem. Zawsze było wszystko solidnie uargumentowane chociaż było tego naprawdę sporo.

2

Komentarz usunięty

5

@GeneralXavi Twój kombajn obliczeniowy miał co robić. Daj mu teraz odpocząć i wyłącz do rana

0

@Danny Gaucho no właśnie nie pamiętam czy był ktoś pomiedzy Christo a Rivaldo... za gowniaty wtedy byłem i to były moje początki. Świadomie bardzo wyraźnie pamiętam Rivaldo z 10

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?