1

Już pomału wychodzą tajemnice Karola Nawrockiego, ale dziennikarze mają jeszcze sporo roboty do zrobienia.

1

@ProMILs Adamowicz i syn posłanki Filiks to akurat nienajlepszy przykład jest.

0

@Criss18Barca do gola byłby to Yamal, ale jednak strzelił... więc chyba Kounde

2

@daniel32778 mają na niego tak wyjebane, że nawet go nie kryją xD

8

@dmcteam oczywiście, że nie. Barcelonie kibicuje 27 lat.

2

@Criss18Barca no nie... do ułożonej nogi Robbena to mu jeszcze brakuje

0

@Derean nie zgodzę się, że mecz średni. Ja nie rozumiałem narzekania na niego w przerwie. Wg mnie to Yamal był hamulcowym dzisiaj

0

@Maker0 do gola był naslabszy

4

W ogóle już kolejny raz gdy są razem na boisku Lewy i Ferran to dużo się dzieje. Ferran świetnie znajduje wolne przestrzenie, a Lewy wręcz po mistrzowsku je robi. Wystarczy spojrzeć na pierwszą bramkę Ferrana i ruch Lewego oraz właśnie Ferrana

2

Cudownie zgaszeni wszyscy malkontenci i hejterzy

3

@norbi77 dużo lepsza sytuacje miał Yamal. Dlaczego o tym nic nie mówisz?

0

@Culer9002 tak samo mógł wykorzystać Yamal

2

@GTBTP dla mnie ani trochę nie trafił w punkt w tym przypadku. Przez 3 dni po przesłuchaniu w charakterze świadka cisza. Zero informacji. Właściwie to mało kto wiedział że w ogóle takie przesłuchanie było. Gdyby tam cokolwiek było nie tak, to PiS już od środy by robił aferę, tak jak z więźniami politycznymi, torturami czy innymi szopkami. Tutaj kompletna cisza. Po śmierci zaczęli robić afery. Tym bardziej że jeśli już ktoś tu miał interes by uciszyć Panią Basię to tylko Kaczynski i PiS. Kompletnie z tyłka teoria, a Stanowski po raz kolejny robi fikołka żeby jak najwięcej dowalić obecnej wladzy

0

@tomek8756 żeby było śmieszniejszy to insynuowanie, że ktoś się przyczynił do jej śmierci to strzał w kolano, bo tylko PiS i Kaczynski mieli jakikolwiek interes w tym, aby ona za dużo nie powiedziała.
To tak na marginesie.

Druga rzecz to, że w środę była kompletna cisza o tym przesłuchaniu. Prawdopodobnie nikt z nas o tym w ogóle nie wiedział. Normalnie to mamy na żywo wszystkich męczenników i więźniów politycznych oraz te wszystkie sugestie jak to oni byli torturowani na tych przesłuchaniach. A tu po trzech dniach od przesłuchania nagle się okazuje jak to ona była tam męczona... polityka na trumnach i nic więcej. Obrzydliwe


3

@Tarnowitz to masz jak w banku, że po jutrzejszym meczu będzie do zdobycia jeszcze 33 pkt

1

@michal26 w życiu nie powiem o tym człowieku, że jest dobry... Ale faktycznie w kampani stworzyli taki obraz kulturalnego człowieka. Zauważ też, że on totalnie nie ma nic wartościowego do powiedzenia. Jak on zaczyna mówić "sam", a nie to co przygotował mu sztab, to wszystko schodzi do tego ile pompem zrobił, ile przysiadów i jaki strój jest dobry do biegania

1

@macio_944 mógłbym tu pisać godzinami o jego negatywnych rzeczach, tym bardziej, że jestem aktywnym gdańszczaninem i znam jego środowisko oraz mam sporo informacji z bardzo wiarygodnych źródeł o tym człowieku. To jest jeden wielki przekręt ten koleś. Zresztą sporo takich zakulisowych wiadomości mam o kilku innych politykach z Gdańska i stąd na niektórych reaguje wręcz alergicznie

7

@michal26
1. Zagłosuje na Trzaskowskiego
2. Nie podoba mi się u niego
- sposób mówienia. Czasem krzyczy i podnosi głos
- póki co jego kampania wyborcza jest słaba
- zbyt duże zafiksowanie na punkcie tzw ekologii. To mój największy zarzut do niego jak i zresztą do całej Unii. Temat rzeka dla mnie, szczególnie jeśli chodzi o motoryzacje, o której delikatnie mówiąc trochę wiem.
3. Na pewno nie zagłosuje na Nawrockiego
4. I tu serio mam problem. Naprawdę nie potrafię wymienić choćby jednej rzeczy która by mi się u niego podobała. Gość jest totalnie nie z mojej bajki.... nie potrafię wymienić ani jednej rzeczy.

Ale żeby chociaż trochę wczuć się w zabawę, to mogę powiedzieć co mi się podoba u Mentzena, na którego też nie zagłosuje.
Mentzen doskonale czuje funkcjonowanie social mediów i wie gdzie zdobywać głosy młodych. Jako jedyny ze wszystkich kandydatów potrafi zagospodarować tą część społeczeństwa która nie słucha radia, ie ogląda tv, a siedzi tylko na social media

1

@norbi77 no jak nie widać... piłka po strzale idzie po lewej stopie

0

@nightwishygt wszystko ok. Piłka poszła po lewej nodze

3

@Veysel obejrzyj powtórkę zza bramki. Ewidentnie idzie piłka po lewej nodze

0

@kejdzi pod prysznic. Na boisku już go nie ma

0

@TikiTakaEnMiCorazon strasznie surowy jest ten pilkarz

1

Chyba na Bernabeu doleciała ta piłka

5

Atmosfera tutaj jakby Real nawet 30 sekund nie wytrzymał

2

@Danny Gaucho murzynek bambo.... w Afryce mieszka!

2

@fotohobby identyczne skojarzenie mialem

3

Bez La Rambli to jak bez lewej ręki i prawej nogi. Brakuje równowagi :p

0

@michal26 Jakiego większość osób nie interesujących się polityką to kojarzy głównie z wiadomego mema ;)

1

@michal26 jak dobrze pójdzie to jeszcze Marszałek rotacyjny łyknie niezależnego, obywatela Kaczyńskiego kandydata Karola Nowogrodzkiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?