Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Włączyłem w 80min.... czy oni cały mecz grali w slow motion?
Przecież to wyglądało jak 10min doliczonego czasu gry dogrywki.
0
@bartekvisca co dwa lata jak zrobisz standardowy serwis klimy to będzie ok.
Klima doszczelnia się olejem który jest w układzie. Regularny serwis wydłuży żywotność kompresora klimy
1
Do obrony ciężkie, Wojtek też by pewnie wpuścił, ale nie zmienia to faktu że mega dziwna reakcja Ter Stegena
2
Kiedy kest szansa na ciekawy wyścig i przyciągnięcie kibica przed tv, to jak zwykle red flag.
To już nawet nie chodzi o Sennę, Laude, czy innych wielkich, ale nawet za czasów Kubicy jeździli w deszczu... a teraz wilgotny tor i się jeździć nie da.
Katastrofen
3
@Kapitan hawk albo James Hunt który w ulewie wygrał mistrzostwo
7
@Pedri16Future oprócz biegania na silowni musiałbyś jeszcze szkolić bojówkarzy Lechii do naparzania się po lasach z Arkowcami i pomagać lokalnym przestępcom w handlu.... hmmm.... używkami
0
@tristan87 standardowy Stanowski... Sam pompuje swoją ofiarę, sam jej robi zasięgi, by potem widowiskowo się z tą ofiarą rozprawić.
Ludzi jak Maciak czy Braun trzeba izolować, a nie robić im zasięgi
2
@mekston i glowa
9
@Comentateiro człowiek człowiekowi wilkiem, a zombie zombie zombie
0
@L4ngusta przejęzyczył się... chciał napisać "sekund"
1
Dobry ten Dembele, może by go kupić?
0
@domin682 Powstanie Warszawskie nie jest łatwe do oceny i na pewno nie jest ani czarne, ani białe. Powstańcy nie mieli dobrego dostępu do informacji, trzeba też zrozumieć ich stan psychiczny.... z drugiej strony, z perspektywy czasu to powstanie było tragiczne w skutkach
3
@Jakchcesz tak i to też przerażające, że ludzie przyklasną człowiekowi wręcz niebezpiecznemu, tylko dlatego że zrobil coś w stronę człowieka nielubianego.
Ja się nie zgadzam z poglądami Zandberga czy Biejat, ale trzeba zachować zdrowy rozsądek i jakby ktokolwiek wygadywał w ich stronę takie bzdury to byłbym tym oburzony. Tacy ludzie powinni zniknąć z polityki i życia publicznego, ale niestety są śmieszki którzy "dla beki" głosują na takich ludzi czy (i to już poważne) faktycznie się z nimi zgadzają. Tak samo jak niedojrzałe jest ustawianie sobie poplecznika Putina na awatar
4
To trochę przerażające, że tyle lajków zdobył tutaj post jakoby Rafał sie wczoraj obraził, ale nikogo nie oburza to co wywołało tą reakcję, czyli głupoty i kłamstwa, które Braun powiedział o symbolu żółtego żonkila.
To naprawdę smutne, że facet o niemal identycznych poglądach jak Maciak ma taki poklask
2
@Comentateiro o Bogu mówi koleś przesiąknięty nienawiścią do obcych kultur
3
@Comentateiro też:D
5
@KrychaFCB ile Wy macie lat?
1
@mlodyg_ jest jeszcze gorzej.... Tu są zwolennicy Brauna i mówią o jakimś rozjechaniu przez niego Trzaskowskiego
2
Tadek Batyr chodzi i mówi jakby się zesrał w galoty
0
@Eto'o9 R10 to nie takie proste i nie Zerojedynkowe. Generalnie najlepiej jakby Izrael z Palestyna się wybili ,bo są siebie warci
1
@Kgorecki2500 Tu przyznaje rację. Wyjątkowo się z nim zgadzam w tej odpowiedzi
2
O tym mówiłem... pół La Rambli bulwersuje się Maciakiem i jednocześnie popiera Brauna. Dramat
0
@olejtm nie do wiary....
4
@Commando w którym momencie to było?
3
I jest już słynne "wycięte z kontekstu"
0
Ja czegoś nie rozumiem... wielkie oburzenie tutaj (zresztą sluszne) jak Maciak zebrał podpisy i że to skandal, a jednocześnie niektórzy klaszczą Braunowi, który ma niemal identyczne poglądy jak Maciak. Serio jak ktoś mówi trochę ładniejszym językiem to tego nie widzicie?
3
@Firestone a jakim cudem Braun zebrał podpisy? Przecież poglądy bardzo zblizone
0
@comtedurgell on mu w dupe wchodzi... Ziobro zaskoczenia
1
@Kgorecki2500 mimo wszystko jest to bardziej poważne niż ustawianie sobie ruskiego agenta na awatar ;) chociaż daleko mi do obrony wiecznie ucieśnionych Żydów
0
@Tomiveb przecież odpowiedział na pytanie