Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Danny Gaucho no właśnie nie pamiętam czy był ktoś pomiedzy Christo a Rivaldo... za gowniaty wtedy byłem i to były moje początki. Świadomie bardzo wyraźnie pamiętam Rivaldo z 10
1
@tbas Messi dostał po Ronaldinho szybko 10 ;)
Akurat Yamal już zasłużył na ten numer.
U Ansu nigdy nie widzialem "tego czegoś "
1
@HypeR owszem, biologicznie jest to uzasadnione, ale jeśli "ceną" za wprowadzenie "normalnosci" (jak to nazwałeś) ma być władza absolutna i uzależnienie połowy świata od jednego człowieka, to mówię stanowcze nie. Tym bardziej, że ten człowiek jest niebezpieczny
1
Tam jak pamiętam z czasów kiedy Barcę oglądałem to "10" prezentowały się następująco:
- Rivaldo
- Riquelme
- Ronaldinho
- Messi
(Nie mogę sobie przypomnieć od kogo dychę wziął Rivaldo...)
I on..... Ansu Fati. Ta "10" u Fatiego wygląda komicznie biorąc pod uwagę ostatnie 30 lat Barcy
1
Skoro City i Girona mają tego samego właściciela, to może by tak zsumować ich punkty. Wtedy na styk by się łapał na play-off :D
2
Remis idealny w meczu szejków
3
@Pedri16Future wg mnie nie ma karnego. Popchnięcie było wynikiem nadepnięcia na stopę Fermina
0
@CLS63AMG to chyba słabo śledzisz politykę. Pod publiczkę post, gdzie sporo zielonych dostaniesz, ale do laski Marszałkowskiej trafia dość sporo. Problemem jest ta egzotyczna koalicja, a jak już tam przejdzie to na końcu prezydent blokuje
2
@Tomason u nas jest kompletnie inna legislacja prawa. U nas takie rzeczy muszą przejść przez Sejm, Senat, a na końcu musi to podpisać Prezydent. Zgadnij na którym etapie są problemy.
2
@Batys teraz to tu można wylecieć za napisanie kilku słów prawdy :D
1
No to dzień dobry po banicji. Smutno tak było przez ten tydzień bez La Rambli :p
1
Komentarz usunięty
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.
1
@norbi77 nikt w rodzinie nigdy nie był związany z polityką, ale rodzice też śledzą na bieżąco co się dzieje. Chyba nie potrafię jednoznacznie wyjaśnić skąd to się u mnie wzięło. Być może rodzice potrafili mnie zainteresować...
3
@Kgorecki2500 dla tej Pani idealnie pasują słowa Leszka Millera. Trafił w punkt
0
@norbi77 to, że to ustawki, to oczywiście masz rację, ale z drugiej strony od tego, że dzieci mają politykę w tyłku są wyjątki.
Ja dość szybko zacząłem się interesować i być na bieżąco z polityką. Pamiętam nawet, że za gowniaka jak było jakieś pytanie polityczne w teleturniejach to znałem bardzo często odpowiedzi.
0
@michal26 jeżeli USA faktycznie położy łapę na Grenlandii to Musk stanie władcą świata, a to niebezpieczne. Dodatkowo działania Muska w Anglii czy Niemczech każą sądzić, że szuka sobie ludzi posłusznych, całkowicie oddanych i o skrajnie niebezpiecznych poglądach
1
@michal26 dla mnie Musk nie jest poważnym człowiekiem, tylko niebezpiecznym
1
@norbi77 jest nas wincyj
5
@Pedri16Future no i przecież Jacek Góralski jeszcze
2
@szela1899 ile wojskowych tyle teorii
3
Usłyszałem od jednego wojskowego, że Laporta jest nieślubnym dzieckiem Lecha Wałęsy i Marii Czubaszek
4
@Safrani Żwirek kręci z Muchomorkiem? :o
8
Wiedziałem, że wybór Trumpa będzie niebezpieczny dla Europy, ale to co on wygaduje jeszcze przed wejściem do Białego Domu zaskakuje nawet mnie.
Dwa miesiące po wyborach, a on już zdążył powiedzieć, że niezbędne dla niego są Grenlandia i Panama, chętnie przejąłby kontrolę nad Kanadą i powiedział na konferencji prasowej że nie zagwarantuje sojusznikom, że ich nie zaatakuje aby osiągnąć swoje cele.
Do tego na tylnym fotelu Elon, który dzięki surowcom z Grenlandii może uzależnić od swoich firm całą Europę.
0
@kuz a co to ma do stawianych mu zarzutów?
1
@Aragorn33 zaraz się zlecą entuzjaści i hobbyści Trumpa i powiedzą, że to dla naszego dobra/UE i tak to zmarnuje/Musk to geniusz
3
@KamQiX równie dobrze PiS traci oficjalnie krytykując wosp i Owsiaka. Moim zdaniem dla pisowskiego elektoratu to by nic nie zmieniło jakby PiS faktycznie cos znalazł na WOŚP albo coś sam wyprodukował. Uwierzyliby.... tak samo jak wierzą w zamach Smoleński, złych Niemców, itd
0
@draxidox jak ktoś pisze, że "spółka z żoną zeby nie płacić ZUS ", tzn ze nie ma pojęcia o funkcjonowaniu działalności i tekst pod publiczkę
7
@draxidox chyba nie rozumień gdzie ona go wyjaśniła. Tusk ma tutaj rację
2
@draxidox miał rację, tylko nie przewidział ile PiS wyprowadzi z Orlenu i poza budżetem państwa. Chyba nikt nie przewidział takiej skali złodziejstwa