JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Sam napisałeś, że jak się kibicuje reprezentacji to nieważne kto strzela, a nikt tu nie napisał, że nie kibicuje reprezentacji. Poza tym nikt tu nie hejtuje, tylko zwyczajnie nie przepada za tym zawodnikiem (ja osobiście go lubię, aczkolwiek bez szału).
7
Czy ja wiem, czy tak bardzo bym chciał tego Dybalę? Statystyki ma dość przeciętne, ma "już" 23 (rocznikowo 24 lata) a Juve zaśpiewałoby pewnie za niego 100 mln EUR.
0
Rafinhe na DM stratują.
5
A jest gdzieś przymus, że trzeba lubić Lewego?
2
Nie wiem jak Barca, ale Real ma taki:
8 kwietnia: Real vs Atletico
11 kwietnia: Bayern vs Real
18 kwietnia: Real vs Bayern
23 kwietnia: Real vs Barca
0
Po 6:1 dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych.
1
Znajomy postawił, ale na szczęście tylko 10 funciaków :)
9
W Madrycie nastąpiła awaria faksu i potwierdzenie przelewu nie doszło na czas...
0
Bardziej jako źródło żelaza;)
1
Tak mnie akurat naszło przy kolacji :)
0
Masz rację, na bogato albo wcale.
0
No proszę, czyli jednak nie powinno się tego łączyć. No to teraz mam dylemat: zrezygnować z ogórków czy z pomidora?
0
Dzięki, w takim razie mogę z czystym sumieniem iść robić sobie kanapki.
0
Mam nietypowe (nawet jak na standardy La Rambli) pytanie: słyszałem kiedyś, że nie powinno się łączyć w potrawach ogórka kiszonego i pomidora. Czy to prawda, i jeśli tak to dlaczego?
0
Ale niestety tylko dwójka
1
:)
0
Kupiłbym kilka fajnych aut, kupiłbym jakiś fajny dom w jakimś fajnym miejscu, połowę bym rozdał rodzinie i znajomym, a za resztę bym żył do końca życia.
56
https://mobile.twitter.com/Leo_messi0000/status/842375541244235776/video/1 Tak będzie.
2
Właśnie obejrzałem powtórkę meczu Federera z Nadalem w Indian Wells - co Rog zagrał to nie mam pytań, dawno nie widziałem tak dobrego backhandu u niego, nawet w finale AU.
0
Działa, dzięki!
0
Niestety nie działa mi.
0
Jakiś link do meczu Monaco z City poproszę.
0
Ale poradziłem sobie w inny sposób :)
0
Nie działa niestety.
0
Pomocy! Próbuję aktualizować wtyczkę flash, ściągam plik instalacyjny, klikam dwukrotnie w pobrany plik i nic. Da się coś z tym zrobić?
1
22
Dobrze, że nie wywaliło Ci w doliczonym czasie ;)
1
Prawdopodobnie od jutra będę chory, więc może zarwę. Transmisja polsat sport?
1
Roma Lyon może wtopić, monaco city również, dałbym że obydwie strzelą.
3
O której grają, John?