JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Kompletna abstrakcja, nie chciałbym ani jednego ani drugiego, a już na pewno nie obydwu na raz.
20
Juve-Bayern
0
LASK Linz vs. WSG Lattens (60 minuta i na razie wchodzi) 1
Juve Porto 1
Monaco City obie strzelą
Atletico Bayer 1
7
Wolałbym obrońcę niż skrzydłowego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Też kiedyś miałem czwórkę (nawet zachowałem kupon na pamiątkę :), a mój tata miał piątkę, ale niestety w czasach kiedy grosze płacili.
0
Ja ostatnio miałem trójkę, i zabrakło przesunięcia liczby o jedną pozycję do czwórki - może dziś się uda.
2
A za kogo miał grać, skoro w środku był Cesc, Iniesta, Xavi i Busquets? Normalna rzecz, że nie chciał grzać ławy.
2
2
Najlepszy boczny - tu bym się zgodził, co do najlepszego obrońcy w historii to można dyskutować.
13
Hierro, Carlos, Koeman - paru by się jeszcze znalazło.
14
Ale to działa dokładnie tak samo w drugą stronę. Piszesz, że sędzia z tej sytuacji może się wybronić, a mimo wszystko każdy widział reakcję kibiców Realu na tą historyczną remontadę.
0
http://uploads.fcbarca.com/uploads/photoofweek-large/176.jpg
Czy ma ktoś może to zdjęcie w większej rozdzielczości tak żeby nadawało się na tapetę?
0
http://uploads.fcbarca.com/uploads/photoofweek-large/176.jpg Chodzi mi o to zdjęcie tylko w takiej rozdzielczości żeby nadawało się na tapetę :)
0
A dałbyś radę zrobić tapetę z tym samym zdjęciem tylko od przodu?
4
Według madryckich standardów nie (chyba, że rzut wolny wykonywałby piłkarz Realu to wtedy tak)
14
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/17198476_1658888777740618_558065404_n.png?oh=8926925905bd67230f489300627a71e5&oe=58C37A7C
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ja tam wciąż nie widzę nic nadzwyczajnego w tej decyzji, był kontakt, Suarez dołożył od siebie no i jest karny. Widziałem niejeden bardziej kontrowersyjny karny.
0
https://gfycat.com/BowedOnlyChicken
Kontakt był, decyzja o karnym jak najbardziej do wybronienia, to że Suarez rzucił się jakby wszedł na minę przeciwpiechotną nie ma tu nic do rzeczy.
0
Pewnie ma bana :)
0
Ciekawe, czy Don Corleone już wytrzeźwiał po meczu :)
1
Ja nawet nie pamiętam reakcji komentatorów po bramce Roberto :D
57
To zdjęcie Messiego przy trybunie przejdzie do historii... i będzie moją nową tapetą na komputerze :) Czy dysponuje ktoś może takim zdjęciem w wysokiej rozdzielczości?
2
Mamy już wystarczająco dużo zawodników grzejących ławę, kolejny jest nam niepotrzebny.
0
Nie mam w tej chwili linku bo nie znalazłem go nigdzie, widziałem takie komentarze tutaj i na rm.pl
0
Jaki miałeś łączny kurs? I jaki był kurs na handi -3?
2
Trudno podejmować słuszne decyzje w ułamku sekundy, kiedy jedna drużyna co chwile jest w polu karnym rywala. Sędzia na pewno przyczynił się do awansu, ale pisanie o przekupionym meczu to kpina.
Eksperci angielscy (m.in. Owen, Ferdinand i Neville) twierdzą, że obydwa karne słuszne - czy oni też zostali przekupieni, czy walizka poszła tylko do Turka i Kurzawy?
0
A co zrobiło PSG w drugim meczu żeby awansować poza jedną bramką Cavaniego?
1
I jak to jest że wszyscy przypominają tylko drugi mecz z Chelsea, a nie wspominają o wałkach na niekorzyść Barcy w pierwszym...