5

Kompletna abstrakcja, nie chciałbym ani jednego ani drugiego, a już na pewno nie obydwu na raz.

20

Juve-Bayern

0

LASK Linz vs. WSG Lattens (60 minuta i na razie wchodzi) 1
Juve Porto 1
Monaco City obie strzelą
Atletico Bayer 1

7

Wolałbym obrońcę niż skrzydłowego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Też kiedyś miałem czwórkę (nawet zachowałem kupon na pamiątkę :), a mój tata miał piątkę, ale niestety w czasach kiedy grosze płacili.

0

Ja ostatnio miałem trójkę, i zabrakło przesunięcia liczby o jedną pozycję do czwórki - może dziś się uda.

2

A za kogo miał grać, skoro w środku był Cesc, Iniesta, Xavi i Busquets? Normalna rzecz, że nie chciał grzać ławy.

2

Kto nie widział niech ogląda, a kto widział niech podziwia raz jeszcze, mistrzowska interwencja.

2

Najlepszy boczny - tu bym się zgodził, co do najlepszego obrońcy w historii to można dyskutować.

13

Hierro, Carlos, Koeman - paru by się jeszcze znalazło.

14

Ale to działa dokładnie tak samo w drugą stronę. Piszesz, że sędzia z tej sytuacji może się wybronić, a mimo wszystko każdy widział reakcję kibiców Realu na tą historyczną remontadę.

0

http://uploads.fcbarca.com/uploads/photoofweek-large/176.jpg

Czy ma ktoś może to zdjęcie w większej rozdzielczości tak żeby nadawało się na tapetę?

0

http://uploads.fcbarca.com/uploads/photoofweek-large/176.jpg Chodzi mi o to zdjęcie tylko w takiej rozdzielczości żeby nadawało się na tapetę :)

0

A dałbyś radę zrobić tapetę z tym samym zdjęciem tylko od przodu?

4

Według madryckich standardów nie (chyba, że rzut wolny wykonywałby piłkarz Realu to wtedy tak)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ja tam wciąż nie widzę nic nadzwyczajnego w tej decyzji, był kontakt, Suarez dołożył od siebie no i jest karny. Widziałem niejeden bardziej kontrowersyjny karny.

0

https://gfycat.com/BowedOnlyChicken

Kontakt był, decyzja o karnym jak najbardziej do wybronienia, to że Suarez rzucił się jakby wszedł na minę przeciwpiechotną nie ma tu nic do rzeczy.

0

Pewnie ma bana :)

0

Ciekawe, czy Don Corleone już wytrzeźwiał po meczu :)

1

Ja nawet nie pamiętam reakcji komentatorów po bramce Roberto :D

57

To zdjęcie Messiego przy trybunie przejdzie do historii... i będzie moją nową tapetą na komputerze :) Czy dysponuje ktoś może takim zdjęciem w wysokiej rozdzielczości?

2

Mamy już wystarczająco dużo zawodników grzejących ławę, kolejny jest nam niepotrzebny.

0

Nie mam w tej chwili linku bo nie znalazłem go nigdzie, widziałem takie komentarze tutaj i na rm.pl

0

Jaki miałeś łączny kurs? I jaki był kurs na handi -3?

2

Trudno podejmować słuszne decyzje w ułamku sekundy, kiedy jedna drużyna co chwile jest w polu karnym rywala. Sędzia na pewno przyczynił się do awansu, ale pisanie o przekupionym meczu to kpina.

Eksperci angielscy (m.in. Owen, Ferdinand i Neville) twierdzą, że obydwa karne słuszne - czy oni też zostali przekupieni, czy walizka poszła tylko do Turka i Kurzawy?

0

A co zrobiło PSG w drugim meczu żeby awansować poza jedną bramką Cavaniego?

1

I jak to jest że wszyscy przypominają tylko drugi mecz z Chelsea, a nie wspominają o wałkach na niekorzyść Barcy w pierwszym...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?