0

Ile kosztuje jeden karnet?

1

Podbijam, bo później z tego forum skorzystam :)

0

Dlaczego akurat on?

2

Klopp też nie tak dawno zaczął pracę z Liverpoolem.

6

Tylko Sampaoli. Klopp nie odejdzie z Liverpoolu, a reszta to półśrodki.

0

Z tym poziomem Romy to trochę przesada, bo jednak Roma gra regularnie w europejskich puchar, a Everton to co najwyżej przyzwoity średniak.

5

Z nim tak zawsze.

3

Dlatego właśnie skorzystałem z tego prawa i napisałem, że Twoje komentarze nie są sensowne tak jak np. ten na który teraz odpisuję.

44

Te 70 mln to chyba Ci się przyśniło.

Szanse na to, że Gomes zdobędzie złotą piłkę są mniej więcej takie jak na to, że napiszesz kiedyś sensowny komentarz... czyli nikłe.

0

To ciekawe, bo żart rodem z podstawówki.

2

Pewnie zależy mu żeby Barca grała na dwóch frontach (plus finał CdR), żeby nie mogła skupić się wyłącznie na lidze i utrudnić Realowi zdobycie mistrzostwa.

16

I pewnie jeszcze zmienne za zdobycie Złotej Piłki.

0

Dla mnie wystarczy, że Iniesta jest "fajterem" na boisku, a nie bawi się w dziecinadę w mediach społecznościowych.

1

Belotti znowu trafia, tym razem 2 gole w meczu z Fiorentiną, gość jest niesamowity...

0

Tymczasem PSG demolowało wczoraj Marsylię na wyjeździe 5:1.

0

Nowy Początek i Zwierzogród były genialne, tym bardziej, że nie lubię bajek kinowych, a Zwierzogród wywarł na mnie naprawdę duże znaczenie.

0

A co powiecie o "Milczeniu" ?

0

Wyjątkowo się z Tobą nie zgodzę, ale przyznam że zgodzę się z kolegą wyżej że scena w barze była niepotrzebnie wydłużona ;) No i też żałuję, że Ali tak szybko zniknął z ekranu.

0

W mojej opinii film nie był nudny ani kiepsko zrealizowany. A dramatycznych momentów też nie brakowało, ale nie będę ich tutaj wymieniać, bo nie chcę spojlerować.

1

Oglądając ten film liczyłeś na niesamowite zwroty akcji i zapierające dech w piersiach efekty specjalne?

0

Film całkiem spoko, pomimo że jest o czarnym homoseksualiście. Prawdę mówiąc, nawet nie wiedziałem, że taka będzie tematyka tego filmu.

1

Obserwuję wyczyny tego gracza i jestem pod dużym wrażeniem jego dorobku strzeleckiego, tym bardziej że gra w stosunkowo przeciętnej drużynie.

0

Kimmich i Dembele - to byłyby rewelacyjne transfery.

0

A konkurs jutro o której?

2

WZMOCNIENIE niespełna 34-letnim zawodnikiem w kontekście blisko 60 meczów w sezonie to nie brzmi wiarygodnie.

0

Mnie on nie przekonuje, moim zdaniem Barcelona to dla niego za wysokie progi.

2

I zniszczył życie niejednemu dobrze zapowiadającemu się piłkarzowi. Nie ma co popadać ze skrajności w skrajność.

0

Tylko, że Enrique i Guardiola spędzili wiele lat w Barcelonie i znają ten klub od podszewki, dlatego nie jest przypadkiem, ze poradzili sobie lepiej niż Tata i Tito.

0

Przede wszystkim Tuchel nie ma doświadczenia w meczach o wysoką stawkę, dlatego nie jest on dla mnie realnym kandydatem na trenera Barcelony. Ładna gra to nie wszystko.

5

Żadnych półśrodków. Tutaj potrzeby jest trener z topu (Guardiola, Sampaoli, Klopp czy Simeone).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?