JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Na jednym z portali natknąłem się na piękny komentarz, z którym w pełni się zgadzam:
"Jak można pisać o błędach sędziego, kiedy PSG przyjechało pewne siebie i nie pokazało totalnie nic? Tak jak mecz ma 90 minut, tak dwumecz ma spotkań 2, Emery o tym zapomniał, bo gdyby o tym pamiętał, to w składzie byłby Krychowiak, który jest może gorszy technicznie od kolegów z pomocy, ale w dziedzinie odbiorów i przechwytów, to mu wszyscy koledzy mogą czyścić jego nieużywane buty.
Błędy sędziego by się nie przydarzyły, gdyby w polu karnym PSG nie stał przez 90 minut zepsuty autobus. Oni nigdy nie potrafili bronić, potrafią bardzo dobrze atakować. Tyle się mówiło o tym, że PSG musi skopiować spotkanie z Paryża i będzie po meczu, niestety chcieli skopiować jakiegoś spadkowicza z ligi niemieckiej broniąc się nieskutecznie cały mecz i moim zdaniem słusznie odpadli.
Sędzia się mylił w tym meczu- tak.
Sędzia mylił się na korzyść Barcelony-tak.
Tylko jak miał się mylić na korzyść PSG, skoro PSG zajmowało się tylko wybijaniem piłki na oślep? Skład wart 400mln euro wybijał każdą piłkę, którą miał na nodze, w głowie mając 4:0 z pierwszego meczu.
Podsumowując, pretensje powinni mieć przede wszystkim do siebie za brak jaj i do Emery'ego, za to, że mu się z ustawieniem "jedenastki" na ten mecz nie udało, bo jak wystawia dwie "dziesiątki" i 2 szybkich wyłącznie ofensywnych skrzydłowych jak Draxler i Lucas, a chce się cały mecz bronić, sadzając na ławce Krychowiaka, którego ściągnął właśnie na takie mecze, to mógłby wynik tego meczu wziąć na swoją klatę."
40
Bo po wczorajszym meczu PSG już nie ma kibiców ;)
0
Pewnie, dopuścić rywali przeciwnika ~30 razy w pole karne, a potem zdziwienie, że wszystkie sytuacje nie są zinterpretowane tak jak należy. Sami sobie nawarzyli piwa parkując autobus w polu karnym zamiast strzelić bramkę na początku i zabić mecz.
89
Cytat tygodnia, miesiąca, roku: "Jeśli PSG był w stanie strzelić nam cztery bramki, to my możemy sześć"
P.S. Kocham ten Klub.
46
To ten trener, który powoływał zawodników bazując na astrologii i który z drużyny mistrzów zrobił zbieraninę wypalonych grajków? Chyba jednak nie będzie moim trenerskim autorytetem.
7
Idota, który przez 20 lat nie wypadł z Top 4 jednej z najlepszych lig świata.
0
Tak to jest, jak to się mówi: "Szewc bez butów chodzi"
0
Nie każda kobieta musi się interesować piłką nożną.
18
Wszystkim Dziewczętom i Paniom przeglądającym tę stronę chciałbym życzyć wszystkiego, co najlepsze z okazji Dnia Kobiet. Obyście były szanowane, uwielbiane i kochane nie tylko od święta i żebyście zawsze czuły się wyjątkowo, bo takie jesteście.
0
Tak samo jak Napoli miało ich wysłać do domu.
0
Thiago by wystarczył.
0
Jeszcze Barca Depor i PSG Lorient
0
Barca wygra z przewagą dwóch bramek, Arsenal- Bayern - obie strzelą, Real awansuje. Do tego można dać Barcę z Depor i PSG z Lorient.
0
Jest gdzieś możliwość postawienia, że Ramos NIE DOSTANIE żółtej kartki, ponieważ widziałem, że jest zagrożony absencją w ćwierćfinale, co jest równoznaczne z tym że takiej kartki nie dostanie?
2
Rabiot już niedługo będzie najwyższej klasy pomocnikiem. Imponował już 2 lata temu kiedy miałem okazję oglądać jego występ na żywo w Paryżu, a teraz widać że jego rozwój przebiega prawidłowo.
0
Barca PSG handi +1 albo +2
1
Potrzebujesz słownik.
0
Też zamierzam te 3 mecze postawić ;)
2
A mi się właśnie podoba, że nie wstydzi się publicznie przyznawać do swojej wiary w czasach, kiedy otwarte jej deklarowanie jest wyszydzane i wyśmiewane.
1
Utrecht II VV Vento 2
0
Robienie czegoś dla Boga nie równa się mieszaniu go w to co się robi.
12
Absencja Wąskiego i Rabiota to byłoby spore osłabienie dla PSG i na pewno ułamek szans więcej na naszą korzyść, ale zapewne to tylko przemeczowa zasłona dymna.
0
Napiszę krótko: serce mówi Barca, rozum mówi PSG i nie rozumiem dlaczego nie mogę być prawdziwym kibicem (według Twojej definicji).
17
Czyli Ty będziesz decydował kto jest prawdziwym fanem, a kto nieprawdziwym? Mocne,
0
Mam pytanie odnośnie dwóch filmów (John Wick 2 i T2: Trainspotting): czy można bezproblemowo obejrzeć obydwa te filmy bez oglądania pierwszych części?
0
Moim zdaniem jednak przedłuży, Arsenal strzeliłby sobie w stopę, gdyby nie przedłużył kontraktu ze swoim najlepszym zawodnikiem.
22
Jaka promocja? Arsenal taką propozycją się co najwyżej podetrze, ewentualnie spali ją w kominku jeśli będzie chłodniej.
5
2/10 bo nie ma błędów ortograficznych i zadowalająca składnia.
7
Keita i Yaya jakoś się sprawdzili, więc Twoją tezę uważam za chybioną.
Keita może trochę mniej, ale mimo wszystko uważam, że był bardziej na plus niż na minus.
9
W wieku 85 lat zmarł jeden z najwybitniejszych piłkarzy w historii francuskiej piłki, Raymond Kopaszewski.