0

W tym wypadku trailer zupełnie nie oddaje genialności filmu. Między innymi właśnie dlatego nigdy nie oglądam trailerów.

11

A dziwią Cię te zarzuty pod adresem Gomesa?

5

A kto lepszy przyjdzie w połowie sezonu? Rusz głową.

4

Jeszcze bardziej stronniczych komentatorów nie mają w Eleven?

0

Zaza jak dobrze sponiewierał Carvajala, już go lubię :)

0

Real to Real, prawie zawsze jest faworytem.

6

Nie mogę się doczekać, aż Real zaprzepaści mój kupon ;)

2

Znowu ściągają skrzydłowego, która w obronie spisuje się przeciętnie.

0

Oglądałem i widziałem tam obronę na poziomie polskiej ekstraklasy. Wszystko byłoby fajnie gdyby te bramki wynikały z jakichś nadzwyczajnych akcji a nie z katastrofalnych błędów bramkarza (Subasić), czy indolencji w obronie ("krycie" Aguero przy golu z rożnego). Nie interesuje mnie specjalnie opinia komentatorów, mecz może i ciekawy dla postronnego kibica, ale ja wolę kiedy nie tylko napastnicy, ale cała drużyna gra na wysokim poziomie.

Podobał mi się za to lob Falcao.

10

Człowieku, widziałeś jak wyglądał mecz z Leganes, czy tylko śledziłeś relację na livescorze? Takiego kopania się po czole nie było nawet w meczu z PSG i tylko karny uratował nas przed kompromitacją. Nie mam zamiaru rozpływać się nad grą zespołu, kiedy widzę, że gra on kupę.

2

Przecież wczorajszy mecz City z Monaco to była parodia futbolu. Obrona praktycznie nie istniała, a ilość strat przebija chyba nawet mecz Barcy z PSG.

0

Gdyby był tak kapitalny to Barca nie pozwoliłaby mu odejść. Prawda jest taka, że był strasznie mało mobilny, do tego nie pracował w defensywie i przede wszystkim często znikał w rundzie wiosennej.

0

Może w Arsenalu, ale w Barcelonie był zagubiony jak mydło w praniu.

0

Zwłaszcza wiosną i grając na pozycji 9.

0

Tylko, ze na viagogo są chore ceny.

0

Bo pierwsza bramka padła w 4 minucie, a wtedy jeszcze gwizdów nie było słychać.

1

Jak nie wejdzie to dobrze, jak wejdzie to też się nie obrażę ;)

1

Ja dałem City Monaco poniżej 4,5, Bayer Atleti powyżej 1,5 (fajny kurs był), Sevilla Leicester 1 Porto Juve handi 2, do tego Real Valencia 1 i shef wed z brentford

0

Szkoda, że padel jest praktycznie niedostępny w Polsce, bo chętnie bym sobie pograł.

0

Układ sali w tle sugerował co innego, ale faktycznie patrząc na tę młodzieńczą twarz nabrałem wątpliwości :)

0

Widzę, że wykład mało ciekawy.

1

No więc jaka gwiazdeczka z niego? Od gwiazdorzenia są inni, on ma inne zadania na boisku.

0

Jaka gwiazdeczka? Co Ty pieprzysz? To jest jeden z najskromniejszych piłkarzy w Barcelonie.

1

Nie oszukujmy się, Messi nie ma już takiego odejścia jak kiedyś a Suarez potrzebuje dużo miejsca żeby się rozpędzić, więc aż tak różowo to nie wygląda.

5

Moim zdaniem jednym z problemów jest to, że poza Neymarem i Albą Barcelona nie ma szybkich zawodników, co jest szczególnie widoczne w pomocy, gdzie nie ma komu zrobić różnicy przez co ta gra wygląda boleśnie statycznie. Jednocześnie brak szybkich zawodników niejako uniemożliwia stosowanie więcej niż jednego wariantu gry (czytaj: bezproduktywne klepanie w poprzek boisku lub do tyłu do usranej śmierci), bo nawet do kontrataków rzadko kiedy wychodzi więcej niż 2 czy 3 zawodników.

2

Zremisować, a odrobić 4 bramkową stratę to dwie różne rzeczy.

0

Szczerze? Nie ma żadnego konkretnego pomysłu. Wiem tylko, że w podstawie nie powinien wyjść Gomes. Zastanawiam się nad ustawieniem 3-4-3 z Albą i Roberto ustawionymi jako wahadłowi, ale to tylko takie moje luźne rozważania.

Na środku typowałbym Busquetsa i Iniestę, ale nie wiem czy Iniesta wytrzyma cały mecz (albo ewentualnie więcej niż 70 minut).

0

Nie.

0

Co to dla Lucho, on już tak zrobi żeby zagrał i Rakitić i Gomes jednocześnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?