JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Już jest dwóch takich, dwóch entów - Gomes i Rakitić.
2
Racja, ale trzeba pamiętać że choćby jedna stracona bramka przekreśla jakiekolwiek szanse na awans, więc aż tak ofensywne ustawienie może się okazać obusieczną bronią. Oczywiście trzeba zagrać ofensywnie, ale zachować rozsądek.
10
Aaa. ok. Sądzę, że zwykły wypadek przy pracy. Na Barcę wyjdą skoncentrowani i na pewno coś strzelą.
8
rozumiem, że skrzydła zostawiamy dla Draxlera i Di Marii?
2
Może wejść, ja bym nawet pokusił się o postawienie dokładnego wyniku (0:0)
1
W ostatnim czasie jest jedynym piłkarzem potrafiącym zrobić różnicę (bo Messi ostatnio w lekkim dołku), więc jego straty są jak najbardziej usprawiedliwione.
12
Po 118 latach i 4250 meczach, dziś po raz pierwszy w historii FC Barcelony, w pierwszym składzie Barcelony znalazł się tylko 1 Hiszpan.
[@2010MisterChip] - fcblog
0
Ale za to nie będzie trzeba płacić premii za wysokie miejsce w LM.
A szkoda, że nie będziesz mi tłumaczył dlaczego Turan nie pasuje do Barcelony, bo chętnie bym się dowiedział. Ciekawe jaki inny piłkarz "nie pasujący do Barcelony" wykręciłby takie statystyki jak Turek, grając w dodatku jako rezerwowy.
0
Tak, a na ławce zostanie Rafinha, Denis i Paco - deal życia.
Może sprzedajmy od razu całą ławkę i wrzućmy zawodników Barcy B?
0
Rabiota chętnie widziałbym w Barcelonie, bo już w 2015 roku dobrze się prezentował.
2
Nic nie wyjaśnia, zobacz ile minut rozegrał Arda a ile Neymar. Piszesz bzdury w dodatku nie poparte żadnymi argumentami.
0
Jeśli Arda to słabiak to jak nazwać Neymara, która ma gorsze statystyki od Turka?
7
Dlatego napisałem, że iskierka nadziei, a nie pokłady nadziei.
21
https://pbs.twimg.com/media/C4ybXqpWIAItqyw.jpg:large
Jakaś tam iskierka nadziei jest.
0
Nie ma sprawy.
1
Sanchez nie gra na prawym ataku od czasów Barcelony, kiedy trenerzy idiotycznie rzucali go na prawą stronę odbierając mu 50% siły uderzenia. W Arsenalu Alexis gra albo jako 9 albo jako lewy skrzydłowy w systemie 4 2 3 1
2
Już widzę ten kontry PSG przy 3-4-3, jeśli chcemy powtórki Bayernu to czemu nie.
0
A teraz grzeje ławę.
0
under 3,5
0
zależy jakie róże zamawiasz. Ja zawsze wolę kupować osobiście, bo mogę wybrać dokładnie które kwiaty mają być w bukiecie (zawsze wybieram najmniej rozwinięte żeby jak najdłużej żyły). Za 50 złotych dostaniesz pewnie 7 kwiatów z jakimś ładnym przybraniem.
5
Nie rozumiem.
0
Anglicy przede wszystkim oferują większe pieniądze.
0
Ja właśnie też nie rozumiem fenomenu tego zawodnika. Wiadomo, że jest szybki i niezły w ataku, ale w obronie nie wyróżnia się niczym specjalnym.
4
Tylko Sampaoli, reszta to półśrodki tak jak napisał kolega wyżej.
6
Kiedy Bellerin odchodził z Barcelony to nic nie wskazywało na to, że rozwinie się w taki sposób.
0
Jak ja bym chciał go z powrotem... I to nie tylko patrząc przez pryzmat jego ostatniego występu przeciwko Arsenalowi, ale biorąc pod uwagę styl jego gry. Szkoda, że ten transfer jest nierealny.
3
* podatny na kontuzje
0
Sędzia nie stał na linii bramkowej i nie miał możliwości stuprocentowej oceny sytuacji, więc pisanie o jakimś umyślnym działaniu na niekorzyść Ajaxu jest śmieszne.
0
Ja też chciałbym żeby zawitał do nas (w końcu) jakiś wybiegany pomocnik, ale dopóki nasza taktyka się nie zmieni to tacy zawodnicy nie sprawdzą się w Barcelonie.
2
Za dużo czynników musiałoby współgrać żeby to się udało.