JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
To co martwi w Realu to jest to, czego brakowało w ostatnich sezonach. Wytworzyła się tam dobra atmosfera i obawiam się, że może być niezwykle ciężko żeby ich prześcignąć w wyścigu po tytuł Mistrza Hiszpanii.
0
Potrafię zauważyć, kiedy drużyna wygrywa przy pomocy sędziów, przykład - bramka Alcacera, ale ostatnimi czasy sędziowie bardziej sprzyjają Realowi i taka jest niestety smutna prawda.
29
A jak miał nie mówić, skoro to właśnie w tym meczu sędzia podyktował karnego po tym jak zawodnik wpadł na... zawodnika z własnej drużyny?
2
Oglądam sobie galę wręczenia nagród Sportowca Roku.
Jakoś przełknąłem absencję Agnieszki Radwańskiej kosztem chociażby Mai Włoszczowskiej, czy bliżej nieznanego mi żużlowca,
jakoś zaakceptowałem taką kategorię jak "impreza sportowa roku".
Kiedy zobaczyłem, że nagrodę w kategorii "odkrycie roku" wręcza prezes firmy lichwiarskiej uniosłem brew ze zdziwienia.
Ale przy kategorii "sponsor roku" stwierdziłem, że nie warto tego dalej oglądać. Niesamowicie irytuje mnie włażenie w dupę sponsorom przy każdej możliwej okazji, a stworzenie dla nich odrębnej kategorii to jest dla mnie kpina w najczystszej postaci.
Doskonale sobie zdaję sprawę, że bez wsparcia sponsorów sport w Polsce praktycznie by nie istniał, ale to SPORTOWCY poświęcają swoje życie i zdrowie żeby osiągać sukcesy i dumnie reprezentować nasz kraj i to oni powinni być gloryfikowani, a nie sponsorzy. To nie ta gala.
0
I jest druga bramka dla Arsenalu :)
2
Roberto jest co najmniej o klasę lepszy od Vidala, umie rozegrać, dobrze czyta grę, dobrze odbiera piłkę i jest szybki, niewiele wolniejszy od Vidala.
2
Jakie realia? w ostatnich dwóch latach Arsenal kończył PL na 3 i 2 miejscu...
7
Ach te żarty o 4 Arsenalu, powiew świeżości.
2
No i Arsenal brameczka, zaraz wszystko wróci do normy na szczęście.
1
Super że jest ultraofensywny - Villareal przynajmniej będzie miało autostradę na lewej stronie.
2
Kolejne wzmocnienia środka pola po tym jak w poprzednim okienku do klubu przyszło dwóch środkowych pomocników (Denis i Pinokio Gomes)? Do tego w planach sprzedaż Ardy? Mam nadzieję, że to tylko wymysły prasy.
0
Nie chce mi się wierzyć żeby w jednym okienku odeszło aż czterech obrońców, chociaż faktem jest że każdy z nich lata świetności (?) ma już dawno za sobą.
3
Język polski - słyszałeś kiedyś o takim?
0
Postawiłem na wygraną Chelsea bo dobry kurs, Costa w formie i liczę że się uda.
13
Super! O to chodzi :)
50
http://mistrzowie.org/682335/Sportowa-pasta
Bardzo fajna zabawa, ktoś ma jeszcze inne ciekawe pomysły na takie pytania? :)
0
Ja słucham fragmentów w RMF Classic :)
0
Dla mnie książki zawsze są lepsze, bo zawierają więcej szczegółów i można sobie samemu wyobrażać jak by to mogło wyglądać :)
0
Prima Aprilis jest w Hiszpanii dziś, tzw. Dzień Niewiniątek.
0
Na podstawie książki mojego ulubionego autora, Jeffrey'a Deaver'a :)
0
Niezły tasiemiec i do tego mocno rozłożony w czasie, trzeba mieć farta :)
4
Słabe.
1
Dobre.
1
A ja przyjąłbym kogoś z dwójki Coutingo-Thiago z otwartymi ramionami. Oczywiście uszczupliwszy uprzednio kadrę pomocników.
0
Przede wszystkim David Bowie.
0
Na jaką melodię?
0
Ładnie Ci wjechało, jakie mecze jeszcze miałaś?
0
Grałem cały świat 15 :) to były czasy. Z niektórymi ludźmi z plemienia mam kontakt do dziś :)
0
Hmm, no to nie wiem.
1
ctrl+shift