3

Wydaje mi się, że gra obrony też może mieć jakiś wpływ na tracenie bramek.

2

Przełęcz Ocalonych - i dramat i wojenny :)

0

Ze wszystkich jacy przychodzą mi do głowy to chyba tylko Richard Dutruel miał powyżej 190 cm.

Jeszcze Ruud Hesp.

0

Przynajmniej dzięki temu są w miarę szybcy jak na bramkarzy, nie każdy musi mieć 199 cm jak Courtois.

12

Ter Stegen 187 cm, Cillessen 185cm - aż tacy niscy nie są.

1

Naturalną rzeczą jest, że każdy ma kogoś kogo lubi bardziej lub mniej od innych. Dopóki osobiste preferencje trenera nie wpływają na ustalanie składu, dopóty nie widzę w tym nic złego.

1

Powinni wygrać, też mam ich w kuponie na dziś i jutro.

0

Ale każdy ma swoich faworytów/ulubieńców, nieważne czy jest Vhaeraunem, czy trenerem Barcy.

0

Rozumiem, że Ty wszystkich piłkarzy lubisz dokładnie tak samo?

7

On jest potrzebny Barcie i nie sądzę żeby klub go sprzedał, tym bardziej, że poza MSN i Iniestą jest jedynym zawodnikiem, który potrafi zrobić różnicę.

2

Teraz tak, bo reklama.

1

Musiałem jeszcze zjeść śledzie, kapustę, karpia, zupę grzybową, barszcz i sałatkę, ale może do 10 jeszcze dobiję ;)

0

Jeśli już mówimy o pierogach to do tej pory zjadłem 7 i nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa ;)

1

Zdecydowanie lepszy? Przecież on jest częściej w ataku niż w obronie...

0

To nawet nie jest RB.

0

Mamy w składzie wystarczająco dużo w miarę wysokich zawodników, więc akurat argument o wzroście niezbyt trafny moim zdaniem, natomiast jeśli chodzi o naukę gry w defensywie to nie za bardzo widzę sens kupowania zawodnika za 30 mln, którego trzeba uczyć grać na jakiejś pozycji.

13

Cancelo nie ma wystarczających umiejętności obronnych żeby grać u nas na prawej obronie, to bardziej skrzydłowy niż boczny obrońca.

1

Serio ktoś narzeka, że Real gra rewanż na wyjeździe? W takim razie ten ktoś jest idiotą.

1

Nic się nie stało, ale zauważyłem ciekawostkę w Twoim profilu, bo naliczyło Ci aż ponad 2000 dni w serwisie, podczas gdy normalnie pojawia się infromacja: ponad 1300. Ciekawe z czego to wynika :)

2

To wejdź w profil Prokofiewa albo mój i spróbuj znaleźć takową datę ;)

1

Dołączam się do prośby.

Edit: Patrząc na komentarze to u mnie niedługo minie 8 lat :)

1

DSJ, Euro 2000, Rally Championship, Fifa 2002, CMR 2.0, Heroes III, GTA I, GTA London, Sports Car GT, Worms II, Worms World Party, Gene Rally - w niektóre z tych gier pogrywam do dziś :)

0

To że u Ciebie to wszystko jest wymuszone to nie znaczy, że u wszystkich tak jest ;) Ja bardzo lubię ten czas, kiedy można trochę zwolnić, spotkać się z rodziną, wymienić podarunkami i po prostu miło spędzić czas :)

0

31.12 czy 1.01?

1

Dobrze, że chociaż na wyspach jest Boxing Day to może jakoś uda się znieść tę meczową rozłąkę.

14

Za słaby to jest Gomes.

0

A o co w tym chodzi?

20

Nawet jak będzie trzeba zapłacić maksymalną kwotę (czyli 8 mln EUR) to i tak warto patrząc na obecne tendencje cenowe na rynku transferowym.

8

Pogba jeszcze odpali, ale fakt faktem kwota za niego mocno przesadzona, a Juve zrobiło na nim interes zycia.

3

Ja się to się dziwię, że Turan nie gra w pierwszym składzie kosztem Neymara, który równie dobrze mógłby zagrać w pomocy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?