JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Wydaje mi się, że gra obrony też może mieć jakiś wpływ na tracenie bramek.
2
Przełęcz Ocalonych - i dramat i wojenny :)
0
Ze wszystkich jacy przychodzą mi do głowy to chyba tylko Richard Dutruel miał powyżej 190 cm.
Jeszcze Ruud Hesp.
0
Przynajmniej dzięki temu są w miarę szybcy jak na bramkarzy, nie każdy musi mieć 199 cm jak Courtois.
12
Ter Stegen 187 cm, Cillessen 185cm - aż tacy niscy nie są.
1
Naturalną rzeczą jest, że każdy ma kogoś kogo lubi bardziej lub mniej od innych. Dopóki osobiste preferencje trenera nie wpływają na ustalanie składu, dopóty nie widzę w tym nic złego.
1
Powinni wygrać, też mam ich w kuponie na dziś i jutro.
0
Ale każdy ma swoich faworytów/ulubieńców, nieważne czy jest Vhaeraunem, czy trenerem Barcy.
0
Rozumiem, że Ty wszystkich piłkarzy lubisz dokładnie tak samo?
7
On jest potrzebny Barcie i nie sądzę żeby klub go sprzedał, tym bardziej, że poza MSN i Iniestą jest jedynym zawodnikiem, który potrafi zrobić różnicę.
2
Teraz tak, bo reklama.
1
Musiałem jeszcze zjeść śledzie, kapustę, karpia, zupę grzybową, barszcz i sałatkę, ale może do 10 jeszcze dobiję ;)
0
Jeśli już mówimy o pierogach to do tej pory zjadłem 7 i nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa ;)
1
Zdecydowanie lepszy? Przecież on jest częściej w ataku niż w obronie...
0
To nawet nie jest RB.
0
Mamy w składzie wystarczająco dużo w miarę wysokich zawodników, więc akurat argument o wzroście niezbyt trafny moim zdaniem, natomiast jeśli chodzi o naukę gry w defensywie to nie za bardzo widzę sens kupowania zawodnika za 30 mln, którego trzeba uczyć grać na jakiejś pozycji.
13
Cancelo nie ma wystarczających umiejętności obronnych żeby grać u nas na prawej obronie, to bardziej skrzydłowy niż boczny obrońca.
1
Serio ktoś narzeka, że Real gra rewanż na wyjeździe? W takim razie ten ktoś jest idiotą.
1
Nic się nie stało, ale zauważyłem ciekawostkę w Twoim profilu, bo naliczyło Ci aż ponad 2000 dni w serwisie, podczas gdy normalnie pojawia się infromacja: ponad 1300. Ciekawe z czego to wynika :)
2
To wejdź w profil Prokofiewa albo mój i spróbuj znaleźć takową datę ;)
1
Dołączam się do prośby.
Edit: Patrząc na komentarze to u mnie niedługo minie 8 lat :)
1
DSJ, Euro 2000, Rally Championship, Fifa 2002, CMR 2.0, Heroes III, GTA I, GTA London, Sports Car GT, Worms II, Worms World Party, Gene Rally - w niektóre z tych gier pogrywam do dziś :)
0
To że u Ciebie to wszystko jest wymuszone to nie znaczy, że u wszystkich tak jest ;) Ja bardzo lubię ten czas, kiedy można trochę zwolnić, spotkać się z rodziną, wymienić podarunkami i po prostu miło spędzić czas :)
0
31.12 czy 1.01?
1
Dobrze, że chociaż na wyspach jest Boxing Day to może jakoś uda się znieść tę meczową rozłąkę.
14
Za słaby to jest Gomes.
0
A o co w tym chodzi?
20
Nawet jak będzie trzeba zapłacić maksymalną kwotę (czyli 8 mln EUR) to i tak warto patrząc na obecne tendencje cenowe na rynku transferowym.
8
Pogba jeszcze odpali, ale fakt faktem kwota za niego mocno przesadzona, a Juve zrobiło na nim interes zycia.
3
Ja się to się dziwię, że Turan nie gra w pierwszym składzie kosztem Neymara, który równie dobrze mógłby zagrać w pomocy.