JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
No i świetnie :)
3
Ooo, wróciłaś :)
1
Biedny Cris...
2
Bramka Iniesty zdecydowanie najładniejsza, na drugim miejscu wybrałbym wolny Ronaldo.
11
"Katalończyk nie rzuca rękawicy" - chyba bardziej pasowałoby nie rzuca ręcznika, albo nie składa broni bo nie rzuca rękawicy to by znaczyło, że nie rzuca wyzwania, a raczej nie o to Tobie chodziło, Majerr :)
1
Ależ pięknie! Oby tak dalej BvB
1
Jak dla mnie jest wolny, ale za to ma wiele innych zalet.
2
Nikt nie każe Ci się przestać udzielać na forum, po prostu napisałeś głupotę a inni Ci to wytknęli :)
2
Ja tam jednak zaufam Lucho, w końcu parę pucharów zdobył.
2
Solidnie, aczkolwiek bez fajerwerków - podobała mi się u niego dobra gra z klepki i zanotował kilka odbiorów. Jedyny minus to że jest trochę wolny, ale w sumie przy jego warunkach fizycznych to normalne
1
napisałem :)
1
Iniesta jest po kontuzji dlatego wydaje mi się, że jest to obecnie najbardziej optymalny skład.
8
1.Ter Stegen
3.Piqué
4.Rakitic
5.Sergio
9.Suárez
10.Messi
11.Neymar
18.Jordi Alba
20.S.Roberto
21.A.Gomes
23.Umtiti
Ławka rezerwowych:
13.Cillessen
7.Arda
8.A.Iniesta
12.Rafinha
14.Mascherano
17.Paco Alcácer
19.Digne
9
Czyli VW Golf jest lepszy od np. BMW serii 7, bo sprzedaż jest większa? Idź mi z taką logiką. Grałem w obydwie gry i każda z nich ma swoje plusy i minusy (po stronie Fify niewątpliwym plusem jest cała otoczka, rozbudowany tryb kariery, mnogość lig i zespołów natomiast w PES-ie mocną stroną jest silnik gry).
0
Ciebie.
1
Dzięki, może w tym roku też będą.
0
Czy skróty spotkań LM będą dostępne na jakimś ogólnodostępnym kanale?
103
Ja wybieram Barca - Celtic.
1
obawiałbym się o Bayer, ewentualnie o Juve. Daj BvB zamiast Bayeru lepiej.
0
Mam jeszcze Kane'a, ale jego chyba też zostawię.
1
A ja go sprzedałem dwie kolejki temu... Chyba ściągnę go z powrotem za Ibrę.
0
Dlatego w takiej sytuacji szuka się innego źródła potwierdzającego, że informacje które znalazłeś na wiki są prawdziwe ;)
8
Kwestia wyciągania wniosków z informacji tam zawartych. Jeśli umie się z tej strony korzystać (czyli nie traktować jej jako wyroczni tylko jako pomoc przy szukaniu informacji) to stanowi ona naprawdę pożyteczne narzędzie w codziennym życiu.
0
Dziwne, u mnie nie działa.
0
Nie wiem co się stało, ale przestała działać strona Wikipedii. Oby to nie był koniec tej wspaniałej witryny.
1
A mi się podoba hymn Legii, piękna piosenka Czesława Niemena "Sen o Warszawie".
0
Dokładnie tak jak piszesz.
3
* Z zastrzeżeniem, że nie dotyczy to Realu, PSG i City.
4
Myślę, że w tym mógł maczać palce Watykan, do spółki z Obamą i izraelskim Mossadem, a cały spisek ma na celu psychiczne zastraszenie piłkarzy Barcelony i obniżenie ich morale, przez co nie będą w stanie osiągać tylu sukcesów w Europie.
2
To jest zwykłe ranking najlepszych strzelców, asystentów i bramkarzy. Akurat to jedna z niewielu interesujących pozycji na stronie Realu.