0

W czym pomóc?

1

Chyba nie na poważnie;)

8

Van Der Wiel na ławkę nie byłby taki zły.

1

Wielkie dzięki! Zastanawiające, że jest tu tylko trzech środkowych obrońców. Z drugiej strony ciężko wskazać, który z napastników miałby ewentualnie zostać w domu, ale chyba skłaniałbym się ku Rashfordowi.

1

Możliwe, ale z komunikatu, który mi się wyświetla wynika, że zdjęcie pochodzi z twittera ;/

1

Czy mógłbyś podać jakieś inne źródło bo mam tutaj zablokowany dostęp do twittera

3

Posłuchaj rady Eoren ;)

3

Ciąg dalszy:

9. Aubemyang - Drugi najlepszy strzelec Bundesligi. Do pewnego momentu szedł łeb w łeb z Lewym w rywalizacji o miano króla strzelców. Bardzo dobre statystyki jeśli chodzi o LE.
10. Jonas - Ponad 30 goli w lidze portugalskiej pomimo mniejszej liczby meczów rozgrywanych w Primeira Liga na pewno robi wrażenie, ale warto zwrócić uwagę na fakt, iż rozgrywki te są nieco słabsze niż w przypadku czołowych lig europejskich, w dodatku w lidze mistrzów strzelił zaledwie 2 bramki.
11. Dybala - Jako jedyny z tego zestawienia strzelił mniej niż 20 bramek (za wyjątkiem Cavaniego), ale z racji swojego młodego wieku i tak należy traktować ten wynik jako spore osiągnięcie.
12. Cavani - nieco w cieniu Ibry w PSG, poniżej 20 bramek w lidze i zaledwie kilka bramek w LM.

Reszty wymienionych przez Ciebie zawodników nie ująłem w swoim zestawieniu, bo w mojej subiektywnej opinii nie odgrywali oni aż tak znaczącej roli w swoich ligach.

3

Jeśli miałbym robić ranking najlepszych "9" w tym sezonie to wyglądałby on tak:

1. Suarez - wiadomo, bezsprzecznie numer 1 jeśli chodzi o środkowych napastników
2. Lewandowski - strzelił historyczną liczbę 30 bramek, do tego był wiodącą postacią jeśli chodzi o eliminacje do Euro 2016
3. Ibrahimović - kolejny, ostatni już, genialny sezon w PSG i 38 zdobytych goli w lidze, a we wszystkich rozgrywkach ponad 50.
4. Higuain - nie trawię gościa, ale trzeba przyznać, że jego dorobek strzelecki w tym sezonie (36 goli) budzi respekt
5. Benzema - Dość wysoka, równa forma pomimo różnych zawirowań w życiu osobistym. Jeśli się nie mylę to zanotował swój najlepszy sezon pod względem bramek strzelonych w lidze.
6. Kane - potwierdził dobrą formę z zeszłego sezonu i zdobył koronę króla strzelców BPL. Do tego jest najmłodszym obok Dybali zawodnikiem w tym zestawieniu.
7. Aguero - mimo mniejszej niż u konkurentów liczbie minut spędzonych na murawie, wykręcił bardzo dobry wynik. Miał najlepszy wynik jeśli chodzi o stosunek gol/liczba minut.
8. Vardy - odkrycie sezonu. Jeden z dwóch obok Mahreza motorów napędowych Leicester, człowiek znikąd można by rzec. Drugi najlepszy strzelec BPL (ex aequo z Aguero).

1

Myślę, że coś by się znalazło ;)

2

Z Jonasem Gameiro i Lacazette to się chyba jednak zagalopowałeś ;) Reszta ok.

4

(Nie)stety, Ed Woodward sam zgotował klubowi taki los ściągając największego popaprańca wśród trenerów, którego polityka transferowa to kompletne nieporozumienie. Najśmieszniejsze jest to, że jedynym zawodnikiem, który przekroczył nieosiągalną barierę 10 bramek jest Martial.

1

Samo przejście Zielińskiego do Liverpoolu jest de facto dość prawdopodobne.

1

Cóż się dziwić? Wszak The Sun to brytyjski odpowiednik Faktu.

9

Myślę, że obecność SAF na ławce trenerskiej Man Utd nie miałby zbyt wielkiego wpływu na to zdarzenie ;)

1

Weź przykład mojego kumpla, turkisha, który od ładnych paru lat toczy nieustanne (przerywane tylko banami od elJarka ;) boje na rm.pl, które są merytoryczne zazwyczaj tylko z jego strony, a i tak sprawia mu to niemałą przyjemność :)

6

Nie ma co się przejmować grupką jakichś pionków uprzykrzających życie :) Usuwając konto, pokażesz im, że wygrali. Zostając, pokażesz że to Ty jesteś silniejsza :)

5

Dlaczego chcesz usunąć konto? :(

2

Chyba wyszło trochę więcej niż 11.

1

Ech, współczuję w takim razie.

1

A czy to nie jest tak, że nawet jak się z opóźnieniem ten mecz odbędzie to Ci to będzie zaliczone?

2

* Od 26 ;)

1

I Rabiot!

2

Co do braku doświadczenia to w takiej samej sytuacji jest chociażby Coman, Martial, czy Kante. Nikt nie mówi, że miałby grać pierwsze skrzypce, ale taki wyjazd na pewno byłby dla niego cennym doświadczeniem, a umiejętności ma niemałe. Na pewno wolałbym powołać jego niż np. Sissoko, czy Cabaye'a.

2

Trudno wymagać od tak młodego zawodnika żeby wziął na siebie cały ciężar gry, warto zauważyć, że ma tyle samo lat co Munir, a i tak wielokrotnie notował bardzo dobre występy.

6

Mam nadzieję, że Paprykorz utrze nosa Legii.

3

Mi też brakuje Rabiota, to będzie już wkrótce jeden z najlepszych środkowych pomocników, a powołanie Cabaye to jakaś kpina.

6

Czy to ważne, który z nich zarabia więcej? ;)

2

To Australię dopuścili do Eurowizji?

1

Jest Giroud, do spółki z Griezmannem powinien dać radę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?