6

Mam nadzieję, że Paprykorz utrze nosa Legii.

3

Mi też brakuje Rabiota, to będzie już wkrótce jeden z najlepszych środkowych pomocników, a powołanie Cabaye to jakaś kpina.

6

Czy to ważne, który z nich zarabia więcej? ;)

2

To Australię dopuścili do Eurowizji?

1

Jest Giroud, do spółki z Griezmannem powinien dać radę.

6

Czynghis Khan to był gość, cała Europa przed nim drżała.

1

Polowanie jeszcze się nie zaczęło, na razie myśliwi trąbią w rogi.

1

Jak dla mnie Francuzi są faworytami do mistrzostwa. Grają u siebie, każda formacja jest silnie obsadzona i brak Benzemy w ogóle nie powinien być odczuwalny. Do tego mają wielu młodych piłkarzy, którzy są głodni gry i sukcesów (Coman, Pogba, Martial, Varane). Chyba to właśnie (tym) Trójkolorowym będę kibicował najbardziej.

edit: dziwi mnie tylko brak Gameiro i Lacazette'a i powołanie dla Gignaca.

3

Nie wiedziałem, że Judaszem jest młody zawodnik, które chce jak najwięcej czasu spędzać na boisku, zamiast przesiadywać na ławce.

8

A ja bym chętnie zobaczył Thiago ponownie u nas. Zawsze podziwiałem jego technikę użytkową i łatwość w operowaniu piłką.

2

źle przeczytałem, myślałem, że 1,4 mln koszulek samego CRa sprzedawali.

2

"nieliczny wyjątek" - trochę mi pleonazm wyszedł.

2

Ronaldo to jeden z nielicznych wyjątków, zresztą wydaje mi się, że sprzedaż koszulek Ronaldo z biegiem lat raczej malała niż rosła. Chętnie zobaczyłbym podobne zestawienie sprzedaży koszulek Kaki, Jamesa czy Bale'a.

42

No, drodzy specjaliści, to jak to jest z tym zwracaniem się transferów ze sprzedaży koszulek?

0

Niech przejdzie do Liverpoolu :)

1

Mało który młody zawodnik zgodzi się na przejście do Barcelony bo wie, że większość sezonu spędzi na ławce (więc Ayoze odpada). Natomiast pozostali zawodnicy są moim zdaniem zbyt słabi nawet na pozycję rezerwowego.

1

Właśnie wczoraj szukałem transmisji meczu Liverpoolu z Chelsea i nie mogłem znaleźć nigdzie transmisji na futbolhd...

7

Myślę, że Barcelona to za wysokie progi dla zawodników których wymieniłeś.

1

Ładna akcja i bramka Hazarda, dobry balans ciałem.

1

http://footysteam.blogspot.com/ Ten działa idealnie! Dzięki :)

0

Ma ktoś może działający link do meczu Chelsea Liverpool?

3

Zdecydowanie Bergkamp. gdyby nie jego lęk przed lataniem to kto wie, czy do takiego transferu by nie doszło.

4

Co z tego, skoro pewnie będzie trzeba zapłacić za to horrendalną kwotę.

5

Ależ kapitalny mecz West Hamu, z piekła do nieba, można by rzec. Genialny Payet, chociaż niewidoczny przez większość meczu, znów zanotował dwie asysty. Mam nadzieję, że West Ham wygra ze Stoke w ostatniej kolejce i przeskoczy Man Utd. Bilić zebrał naprawdę fajną ekipę, wystarczą z dwa, trzy przemyślane transfery i może być ciekawie w przyszłym sezonie.

1

myślę, że wystarczy mi na dłużej.

4

Oprócz tego chętnie zobaczyłbym u nas Coutinho, ale wówczas zastanowiłbym się nad sprzedażą jakiegoś pomocnika/pomocników.

4

Typowy przykład człowieka, któremu "dadzą palec a weźmie całą rękę". Jak na razie większość naszych transferów się sprawdziła, drużyna regularnie zdobywa puchary, a tu narzekanie. Nie dogodzisz...

1

Zapewne tak to zostanie rozegrane żeby wszystkie bonusy nie zostały spełnione.

1

Ja jednak chyba wolałbym laptopa, jest bardziej praktyczny, zajmuje mniej miejsca i myślę, że taki sprzęt za ok. 5 tys. PLN powinien wystarczyć na jakiś czas.

1

Ludzie mówią jedne rzeczy, a robią drugie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?