0

podzielisz się linkiem?

0

Ma ktoś dobry link do transmisji dzisiejszego półfinału?

6

Zastanawiam się nad postawieniem na wysokie zwycięstwo Realu, jako że ostatnio każdy w ten sposób zagrany przeze mnie kupon kończył się zwycięstwem drużyny przeciwnej.

9

Jakieś 5 lat temu Wisława Szymborska rozwiązywała maturę, w której tematem przewodnim były jej teksty... i nie zdała jej :)

1

Tak zwane bydło, teraz jeszcze piłkarz dostał racą. Super sprawa.

2

Wstrzymanie meczu na 10 minut i zadymienie całego stadionu, co za poziom, chapeau bas.

5

A co jest fajnego w zadymieniu całego stadionu? Mogli jeszcze cały stadion podpalić, dopiero by była fajna oprawa.

3

Akurat Alisson to jeden z najlepszych bramkarzy ligi brazylijskiej i kwestią czasu jest kiedy przejdzie do jakiegoś liczącego się w Europie klubu.

1

Ronaldo poprosił sztab Barcelony o pomoc? Dobrze widzę, czy jeszcze jestem zaspany?

0

No tak, bo Ronaldo nie ma swoich zaufanych lekarzy i musi szukać pomocy. Może jeszcze 1% podatku mam na niego przeznaczyć? Śmieszne gadanie

Edit: Dopiero teraz czytałem, że podobno faktycznie CR poprosił sztab Barcelony o pomoc, chociaż to i tak pewnie plotki.

8

Brakuje tylko wydziaranego krzyża na przedramieniu ;)

0

Lepiej odczekaj, nie warto ryzykować. A kostkę smaruj altacetem, jak nie przestanie boleć to idź do ortopedy.

1

Lepiej poczekać, aż całkowicie się wszystko zrośnie i nie będziesz odczuwał dyskomfortu, bo w przeciwnym razie możesz łatwo doznać kolejnego złamania jeżeli palec dobrze się nie zrósł. Podsumowując: lepiej trochę dłużej poczekać, niż później jeszcze dłużej pauzować.

2

Ja miałem małą zagwozdkę, bo z reguły kibicuję drużynom hiszpańskim, zwłaszcza jeśli grają przeciwko zespołom z Anglii, ale jednak sentyment do Liverpoolu przeważył :)

0

Hmm, czytam, piszę posty, komentuję.

1

Fajnie jakby poszedł do West Hamu, przydałby się Młotom taki solidny napastnik.

2

No tak, w końcu Coutinho to piłkarski staruszek.

1

Bycie ważnym, a granie sezonu życia to jest różnica, dlatego takich zawodników jak Muller, Costa, czy Robben nie brałbym pod uwagę. Ewentualnie zastanowiłbym się nad Vidalem, chociaż już jego ostatni sezon w Juve był bardz dobry.

1

Z takiej, że jako pierwszy od wielu lat może pobić barierę 30 goli strzelonych w Bundeslidze i ma wciąż szansę na zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Nie przepadam za nim specjalnie, ale trzeba przyznać, że obecnie rozgrywa swój życiowy sezon.

Milika też można by tu było dać.

1

Payet, Suarez, Dele Alli, Mahrez, Vardy, Aduriz, Baston, Lewandowski

1

Marquinhos jest za drogi... a myślisz że Hummels albo Laporte przejdą do nas za czapkę gruszek?

3

To Ty chyba nie wiesz o czym piszesz - właśnie w takich klubach bramkarz ma najwięcej do roboty, bo obrona w takich klubach zazwyczaj stoi na niskim poziomie. Nieprzypadkowo Fabiański został jednym z najlepszych bramkarzy PL w zeszłym sezonie. Szczęsny zresztą też ma bardzo dobry sezon w Romie, a Rulli swoimi występami mocno pracuje na miejsce w reprezentacji Albicelestes.

3

Nie pisałem o bramkarzach lepszych od Harta, ale o tych grających na co najmniej porównywalnym poziomie. Do tych, o których wspomniałem powyżej możesz sobie dopisać choćby Buffona, Navasa, Rulliego, Oblaka. Nawet Szczęsny i Fabiański zbierali świetne recenzje po swoich występach. Dla Ciebie Hart może być nawet najlepszym bramkarzem na świecie - dla mnie to po prostu bramkarz grający na solidnym, przyzwoitym poziomie.

2

Mecze oglądam, nie wszystkie ale wystarczająco dużo żeby stwierdzić, że w samej PL jest kilku bramkarzy, którzy grają co najmniej porównywalnie lub lepiej (Adrian, Schmeichel, De Gea, Courtois). A reprezentacja Anglii rzeczywiście ma tylu klasowych bramkarzy, że rywalizacja między nimi jest na iście kosmicznym poziomie.

2

To samo można powiedzieć o tuzinie innych bramkarzy na świecie w tym sezonie, więc nie rozumiem dlaczego akurat on jest wg. Ciebie drugim najlepszym bramkarzem na świecie (i to za Neuerem, który akurat w tym sezonie popełnia sporo błędów).

25

Silva przespał moment na transfer do klubu gwarantującego sukcesy na skalę większą niż krajowa. Teraz może jedynie spoglądać tęsknym wzrokiem do Chin, gdzie z pewnością nie będzie miał problemów z wyżywieniem swojej rodziny (jakkolwiek liczna by ona nie była).

1

Jest.

6

Być może, tak czy inaczej Hart niczym specjalnym się w tym sezonie nie wyróżniał, a tutaj już po jednym meczu wynosi się go na piedestał. Śmiechu warte.

1

Gdyby Sterling lepiej przyjął piłkę w jednej z ostatnich akcji to mogłoby być gorąco.

0

*wzniosą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?