0

Nie wiedziałem o tym, dzięki za informację.

2

Arda jest chory i jest mało prawdopodobne, że zagra.

0

Jasne :)

0

Chętnie, bardzo dziękuję :)

1

Macie jakieś sprawdzone sposoby na alergię? Chodzę na odczulanie, biorę tabletki lirra i od czasu do czasu krople do nosa Flixonase, ale na dłuższą metę jak na razie nic nie pomaga.

0

Miałem podobnie, a szkoda bo Bayern i Napoli weszły.

0

Obstawiam, że nie wie.

14

Zwykła boiskowa sytuacja jakich wiele w ferworze gry, ale oczywiście trzeba szukać dziury w całym. Każdy, kto kiedykolwiek grał w piłkę na pewno znalazł się w podobnej sytuacji i po opieprzeniu kolegi za brak podania po paru minutach już w ogóle się nawet nie pamiętało tego.

1

Niech potwierdzi ten fantastyczny poziom w przyszłym sezonie to wtedy będzie można o nim mówić, że jest jednym z najlepszych, bo idąc tym tropem Vardy jest jednym z najlepszych napastników na świecie.

1

Rozumiem ekscytację Tottenhamem, ale podniecanie się facetem, który gra tak naprawdę pierwszy solidny sezon w karierze i jednoczesne mówienie o stabilności to trochę przesada. Niech pogra na takim poziomie przez tyle sezonów co Pique, Thiago Silva, Boateng, Godin itp. to wtedy będzie można mówić, że jest najlepszy na świecie.

7

A kto powiedział że chodzi o skład?... Tu chodzi zapewne o udziały klubu.

0

Nie sądzę. Za słaby na pierwszy skład a za dobry na ławkę.

0

Skoro nie Hummelsa, to ciekawe kogo mógł obserwować.

5

Niezłych rzeczy można się tutaj dowiedzieć, Alderweireld to najlepszy obrońca na świecie, a Hummels to żałosny obrońca... Nie wiadomo, czy śmiać się czy płakać.

5

Już nie przesadzajmy. Przejście z Ajaxu do Barcelony to zbyt duży skok jakościowy dla niego. Niech lepiej podąża ścieżką Lewandowskiego i udowodni najpierw swoją klasę w klubie regularnie grającym w lidze mistrzów. Poza tym Tom30 ma rację. Co by zyskał przechodząc do Barcelony (poza względami ekonomicznymi), skoro pewnie grałby tyle co Munir.

2

Mam nadzieję, że chłopak wejdzie w drugiej połowie i pokaże się z dobrej strony.

19

44 urodziny

2

Mi jest szkoda Kamila Stocha, dwa sezony temu kapitalne występy, a w ubiegłym sezonie klapa na całej linii.

5

Tak, ale miał poprzewracane w głowie więc się go pozbyli.

2

Ma najwięcej bramek ze wszystkich zawodników Romy i to głównie dzięki niemu Giallorossi liczą się jeszcze w walce o grę w lidze mistrzów w przyszłym sezonie.

1

Salah za to strzela sporo goli i jest bardziej nieprzewidywalny.

2

Dlatego piszę, że jest średniakiem. W Sevilli Navas zapowiadał się na lepszego grajka niż jest w tej chwili, jest strasznie przewidywalny - wiadomo zawsze, że pójdzie na szybkości do linii końcowej żeby dośrodkować.

0

Co do tego się zgodzę, ale i tak przewiduję w miarę łatwe zwycięstwo Realu.

2

Stąd, że w każdym meczu City jaki oglądałem (a było ich kilka) popełniał proste błędy, na co zresztą zwracają uwagę eksperci. A co do Navasa to równie dobrze można Twoje słowa przypisać do takiego Grosickiego. Zespół o takim budżecie, z takimi aspiracjami jak City powinien dysponować zawodnikiem o znacznie wyższej klasie niż Navas, zwłaszcza, że 5 asyst w 28 meczach szału nie robi.

2

Kompany kontuzjowany, Otamendi gra piach, Navas to średniak, Nasri wielka niewiadomq, Aguero co mecz połamany - w dużym skrócie tak wygląda teraz skład City. Oczywiście trochę generalizuję, ale faktem jest, że jedynymi zawodnikami w City, którzy robią różnicę są KdB, Silva i Aguero (jak jest w pełni sił). Mam też wielką nadzieję, że Yaya będzie odpowiednio zmotywowany na ten mecz.

2

Nikt nie pisze, że jest słaby, tylko wyraźnie słabszy od pozostałych zespołów, które awansowały do półfinału.

9

Ależ niespodzianka w losowaniu. I jeszcze Real gra rewanż na wyjeździe, kto by się spodziewał!

1

I tak to pewnie mniej niż łączna kwota premii za zwycięstwo.

2

Tak sobie myślę, że odpadnięcie w ćwierćfinale oznacza przynajmniej spore odciążenie dla budżetu, bo nie będzie trzeba wypłacać premii za zwycięstwo.

1

A można wiedzieć skąd zainteresowanie tym zawodnikiem? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?