JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jaką szkołę? Podstawową? Średnią? Wyższą?
1
Ale w Grecji sporo obiektów było zlokalizowanych w pobliżu Aten (wiadomo, że do Rio nie ma co się równać wielkością, ale bądź co bądź, jest to stolica). Dla mnie tu jest za dużo znaków zapytania, poza tym nie wszystkie obiekty będą zlokalizowane w pobliżu Rio. Mam znajomego, który spędził 3 miesiące w Brazylii i opowiadał mi jak tam wygląda życie. Biedę widać tam na każdym kroku, a luksusowe strzeżone osiedla tylko potęgują różnice społeczne. Zresztą jeżeli śledzisz chociaż trochę sytuacje w Brazylii to wiesz, że sami Brazylijczycy wypowiadali się negatywnie o organizacji IO w swoim kraju i organizowali liczne manifestacje, podczas których protestowali przeciwko fatalnemu stanowi służby zdrowia, niskim płacom itp. Po prostu chodzi o to, że pieniądze przeznaczone na organizację igrzysk można by przeznaczyć na uzdrowienie innych sektorów, a inwestycja w IO wcale nie jest gwarantem zysku.
1
Dobra, może nie bzdura, ale po prostu się z tym nie zgadzam.
1
Bzdura z tym zastrzykiem dla gospodarki. To jest tylko jednorazowy bodziec. Po pierwsze takie inwestycje prawie nigdy się nie zwracają, a po drugie po takich imprezach trzeba borykać się z ciężarem utrzymania obiektów sportowych i koniec końców, obiekty te najczęściej obracają się w ruinę (vide Grecja, Soczi).
2
Mi bardziej chodziło o zagrożenie wirusem, sam nie wiem co jest bardziej niebezpieczne: zica czy gangi.
23
Przynajmniej szczery jest, nie dość, że istnieje realne zagrożenie wirusem zica to cała infrastruktura Brazylii jest w opłakanym stanie, nie wspominając o wysokim poziomie przestępczości. Szczerze mówiąc, znacznie mniej bałbym się jechać na MŚ w piłce nożnej do Rosji niż na IO do Brazylii.
8
Nie wiedziałem, że Benzema powoduje kontuzje.
4
O pierwszym meczu tej pary też powiesz, że był przekupiony przez Barcelonę?
0
Gundogan to samo.
1
Tak samo jak wszyscy wołają, że Busquets to symulant i aktor tylko dlatego, że 7 lat temu zdarzyło mu się przyaktorzyć w meczu z Interem...
2
Warto jeszcze prześledzić losy pierwszego meczu tej pary i zastanowić się, komu tak naprawdę sprzyjali sędziowie.
2
Wiem, ale jednak osiemnastu bramek nie strzela się przypadkowo ;)
1
Boże chroń przed Lavezzim, który ani nie strzela bramek ani nie notuje asyst. To jest dopiero przeciętniak.
1
Radzę się zapoznać z jego statystykami w tym sezonie przed wypisywaniem głupotek.
1
Taka opcja wydaje się chyba rozsądna, zobaczymy na ile są to plotki, a na ile jakieś bardziej poważne doniesienia.
2
Wrócił do ligi francuskiej i bardzo dobrze prezentuje się w Nicei, strzelił prawie 20 goli we wszystkich rozgrywkach i zagrał nawet w dwóch meczach reprezentacji Francji w tym sezonie.
0
No nie wiem, czy tak chętnie łyknie roczny kontrakt.
5
Mam mieszane uczucia, bo z jednej strony patrząc pod kątem czysto sportowym prezentuje się w Nicei znakomicie i mógłby być ciekawą alternatywą na skrzydle, do tego mógłby do nas przyjść za darmo, ale z drugiej strony znając jego charakterek można wątpić w jego przydatność dla drużyny. Niełatwa decyzja dla Zarządu, ale wierzę, że po rozważeniu wszystkich za i przeciw włodarze Barcelony podejmą słuszną decyzję.
11
Ale wymyślasz.
8
A co w tym złego?
1
Tak, tak - podobnie jak w lidze mistrzów w ostatnich latach i w LE w ubiegłym sezonie kiedy żaden angielski klub nie przebrnął ćwierćfinałów.
1
Tym Liverpoolem namiętnie łupałem w Fifę 2002 - pamiętam jeszcze Bergera, Barmby'ego, Fowlera i Garrego MacAllistera :)
3
Ale nie powoduje takich odruchów wymiotnych jak w przypadku, gdy widzisz "ból dupy" po raz miliardowy.
3
Uwaga! Poniżej podaję listę zwrotów, które można używać zastępczo dla określenia "ból dupy":
- kompleksy,
- zazdrość,
- uprzedzenie,
- awersja,
2
Otóż to, grunt żeby nie było jedenastej undecimy.
0
podzielisz się linkiem?
0
Ma ktoś dobry link do transmisji dzisiejszego półfinału?
6
Zastanawiam się nad postawieniem na wysokie zwycięstwo Realu, jako że ostatnio każdy w ten sposób zagrany przeze mnie kupon kończył się zwycięstwem drużyny przeciwnej.
9
Jakieś 5 lat temu Wisława Szymborska rozwiązywała maturę, w której tematem przewodnim były jej teksty... i nie zdała jej :)
1
Tak zwane bydło, teraz jeszcze piłkarz dostał racą. Super sprawa.