JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie odkryję Ameryki pisząc, że kluczem do pomyślnego przebrnięcia tego ciężkiego okresu będzie odpowiednia rotacja. Miejmy nadzieję, że obejdzie się bez kontuzji a zmiennicy będą dobrym uzupełnieniem składu w mniej ważnych meczach (Levante i Las Palmas).
7
Kurinhooo po prostu znów przedawkował mocarza.
6
Ale tego Alcantarę, który odszedł chętnie zobaczyłbym z powrotem, choć to raczej niemożliwe.
2
Dzięki! :)
11
Zaraz Ci odpisze "dlaczego nie since 2002?".
3
Taka kultura panuje w krajach hiszpańskojęzycznych. Gdybyś nie był taki zaściankowy to byś o tym wiedział.
3
Tak, czy inaczej: nigdy go nie trawiłem i dotychczasowe wyniki Chelsea w tym sezonie bardzo mnie cieszą :)
1
Bo wtedy Pedro był po drugiej stronie barykady. Wiadomo, że każdy chce się wkupić w łaski nowej drużyny.
2
Myślę, że nie wszyscy piłkarze Realu wskoczyliby za The Special Five w ogień ;)
1
A jeszcze jest De Bruyne, Benteke, Witsel i paru innych solidnych zawodników.
0
Wielkie dzięki!
0
Czy ktoś mógłby podesłać link z bluzą taką jak ma na tym zdjęciu Messi? Szukałem i nie mogę znaleźć.
0
Nie zdziwię się, jak z Martialem będzie podobnie jak z Obertanem. Przychodził do United z Bordeaux jako wschodząca gwiazda francuskiej piłki, a teraz sporadycznie gra w Newcastle. Inna sprawa, że nigdzie nie widziałem oficjalnego potwierdzenia transferu Francuza.
0
To jest skrzydłowy.
1
Co się porobiło z tym rynkiem...
1
Utd próbuje wyciągnąć Martiala, bo właściwie poza Rooneyem nie mają teraz żadnego klasowego napastnika.
1
Pisano też, że niby Yarmolenko jest bliski przejścia. Przekonamy się, czy jeszcze kogoś zakontraktujemy,
0
Nic takiego nie napisałem.
0
I będę z tego bardzo zadowolony.
1
Nie zakupimy, Nolito podpisał nowy kontrakt z Celtą.
1
Może i wyszedł na plus, ale to nie znaczy, że nadwyżka musi zostać od razu przeznaczona na zaspokojenie wybujałych żądań finansowych Neymara. Poza tym byłoby to nie w porządku wobec takich piłkarzy jak Busquets czy Iniesta, którzy dali/dają klubowi wszystko. Obawiam się, że tak duża podwyżka mogłaby nieco zepsuć atmosferę w zespole, ale obym się mylił.
37
Jeśli jest się kibicem danego klubu, to chyba normalne, że każdemu zależy na jego dobru w każdym aspekcie, nie tylko sportowym, ale również finansowym.
3
Wątpię, żeby do nas przeszedł.
4
Strach pomyśleć, jakiego kontraktu będzie żądał za parę lat... To się robi chore.
57
Trzeba przyznać, że mądrze się wypowiada i sporo w nim pokory, to dobrze rokuje na przyszłość. Chętnie zobaczyłbym go kiedyś jeszcze w barwach Barcelony.
27
Dobry awatar.
1
Nie przesadzajmy z tym dryblingiem.
2
To już z Crouchem widziałem lepsze filmiki. Bądźmy poważni, na podstawie youtube'a z każdego można zrobić gwiazdę. Song to solidny piłkarz, ale nic ponadto.
1
No wirtuozem techniki stworzonym do gry w Barcelonie raczej nie jest.
16
Świetne ultimatum - Milan odmówi i zostaniemy z drewnem do opłacania.