1

Nie odkryję Ameryki pisząc, że kluczem do pomyślnego przebrnięcia tego ciężkiego okresu będzie odpowiednia rotacja. Miejmy nadzieję, że obejdzie się bez kontuzji a zmiennicy będą dobrym uzupełnieniem składu w mniej ważnych meczach (Levante i Las Palmas).

7

Kurinhooo po prostu znów przedawkował mocarza.

6

Ale tego Alcantarę, który odszedł chętnie zobaczyłbym z powrotem, choć to raczej niemożliwe.

2

Dzięki! :)

11

Zaraz Ci odpisze "dlaczego nie since 2002?".

3

Taka kultura panuje w krajach hiszpańskojęzycznych. Gdybyś nie był taki zaściankowy to byś o tym wiedział.

3

Tak, czy inaczej: nigdy go nie trawiłem i dotychczasowe wyniki Chelsea w tym sezonie bardzo mnie cieszą :)

1

Bo wtedy Pedro był po drugiej stronie barykady. Wiadomo, że każdy chce się wkupić w łaski nowej drużyny.

2

Myślę, że nie wszyscy piłkarze Realu wskoczyliby za The Special Five w ogień ;)

1

A jeszcze jest De Bruyne, Benteke, Witsel i paru innych solidnych zawodników.

0

Wielkie dzięki!

0

Czy ktoś mógłby podesłać link z bluzą taką jak ma na tym zdjęciu Messi? Szukałem i nie mogę znaleźć.

0

Nie zdziwię się, jak z Martialem będzie podobnie jak z Obertanem. Przychodził do United z Bordeaux jako wschodząca gwiazda francuskiej piłki, a teraz sporadycznie gra w Newcastle. Inna sprawa, że nigdzie nie widziałem oficjalnego potwierdzenia transferu Francuza.

0

To jest skrzydłowy.

1

Co się porobiło z tym rynkiem...

1

Utd próbuje wyciągnąć Martiala, bo właściwie poza Rooneyem nie mają teraz żadnego klasowego napastnika.

1

Pisano też, że niby Yarmolenko jest bliski przejścia. Przekonamy się, czy jeszcze kogoś zakontraktujemy,

0

Nic takiego nie napisałem.

0

I będę z tego bardzo zadowolony.

1

Nie zakupimy, Nolito podpisał nowy kontrakt z Celtą.

1

Może i wyszedł na plus, ale to nie znaczy, że nadwyżka musi zostać od razu przeznaczona na zaspokojenie wybujałych żądań finansowych Neymara. Poza tym byłoby to nie w porządku wobec takich piłkarzy jak Busquets czy Iniesta, którzy dali/dają klubowi wszystko. Obawiam się, że tak duża podwyżka mogłaby nieco zepsuć atmosferę w zespole, ale obym się mylił.

37

Jeśli jest się kibicem danego klubu, to chyba normalne, że każdemu zależy na jego dobru w każdym aspekcie, nie tylko sportowym, ale również finansowym.

3

Wątpię, żeby do nas przeszedł.

4

Strach pomyśleć, jakiego kontraktu będzie żądał za parę lat... To się robi chore.

57

Trzeba przyznać, że mądrze się wypowiada i sporo w nim pokory, to dobrze rokuje na przyszłość. Chętnie zobaczyłbym go kiedyś jeszcze w barwach Barcelony.

27

Dobry awatar.

1

Nie przesadzajmy z tym dryblingiem.

2

To już z Crouchem widziałem lepsze filmiki. Bądźmy poważni, na podstawie youtube'a z każdego można zrobić gwiazdę. Song to solidny piłkarz, ale nic ponadto.

1

No wirtuozem techniki stworzonym do gry w Barcelonie raczej nie jest.

16

Świetne ultimatum - Milan odmówi i zostaniemy z drewnem do opłacania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?