JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
I fryzura się zgadza!
1
Nie powiedział, że Ronaldo jest lepszy, tylko że jest bardziej decydujący od Messiego, co nie jest równoznaczne z tym, że jest lepszy od Argentyńczyka, taka mała dygresja.
1
Dlatego właśnie piszę, że to byłby idealny mecz żeby dać MU szansę.
1
Ech, znowu nie ma Grimaldo a to idealny mecz żeby chłopaczyna mógł sobie pograć w pierwszym zespole...
1
W takim razie, dlaczego Barto zwleka a nie powie od razu, że nie ma pieniędzy na transfery, skoro Ty wiesz o tym już teraz?
5
Nie chce mi się wierzyć, żeby Barto w tym momencie nie wiedział, czy w styczniu będą pieniądze czy nie.
9
Jak zwykle żadnych konkretów i odbieganie od tematu. Widać, że Barto już się zabezpiecza mówiąc o Vidalu i Ardzie i nie zdziwię się, jeśli w styczniu nie zobaczymy żadnych transferów.
0
Nie interesuje mnie piłka nożna na tak niskim poziomie ;) Już coś znalazłem.
0
Gdzie w Poznaniu obejrzę mecz Barcelony?
1
No bo w końcu prawnik, który zgłosił sprawę jest Katalończykiem - to automatycznie niweluje jakąkolwiek jego wiarygodność w oczach kibiców Realu ;)
30
Oglądając wczorajszy mecz Realu z PSG stwierdziłem, że nie widać różnicy między grą Ronaldo a takiego Lucasa Vazqueza. Poza jednym niezłym strzałem, który minął światło bramki i jednym trikiem, po którym został sfaulowany, CR nie pokazał zupełnie NIC (pomijam strzały z wolnych, które tradycyjnie nic nie dały).
0
Kpina z ludzi, żeby nawet w środę nie można było obejrzeć LM na otwartym kanale... Będzie się trzeba męczyć na streamach... W każdym razie dzięki za info.
0
Wiadomo może czy na jakimś otwartym kanale leci Real z PSG?
3
Zjechało Bayern, który grał o pietruszkę, a Roma to nie jest jakiś wielki gigant. Na pewno nieporównywalnie większą niespodzianką byłaby wygrana Bate z Barceloną niż wygrana PSG z Realem, no chyba że próbujesz mi wmówić, że Bate jest lepsze od PSG.
8
Bezsensem jest porównywanie Bate do PSG.
1
Hehehehe, Pique, no to będzie dreszczowiec...
10
Złamany palec i kilka tygodni przerwy? Trochę dziwi długość tej absencji.
1
Np. kogo? Myślisz, że każdy zawodnik, zwłaszcza młodszy, chętnie będzie grzał ławę przez 3/4 sezonu?
0
to dziwne, bo na planszy pomeczowej widziałem 51:49, no ale to jest eleven więc wszystko możliwe.
0
Gwoli ściśłości, posiadanie w całym meczu wynosiło 51-49 na korzyść Barcelony, co i tak jest rewelacyjnym wynikiem dla Rayo.
2
Myślę, że kluczem do tej zagadki jest fatalna dyspozycja Pique, bo boki obrony nie funkcjonowały aż tak źle.
5
Nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek CR11 wywalczył karnego w taki sposób jak Neymar.
9
Obrona i środek pola w tym meczu to był kryminał. Roberto - największe zaskoczenie sezonu in plus. Do tej pory broniłem Rakiticia, ale po tym co dzisiaj pokazał nie pozostaje mi napisać nic innego jak tylko to, że przydałby mu się dłuższy rozbrat z grą i grzanie ławy w najbliższym czasie, bo jego nieporadność woła o pomstę do nieba.
1
Trochę to zbyt zawiłe dla mnie chyba ;)
2
Nie uwzględniłeś pieniążków, które idą "do kieszeni" odpowiednich ludzi ;)
0
Potwierdzam.
3
Nasz prezes, jaki by nie był, nie szkodzi innym klubom.
1
Racja, teraz patrzę, że faktycznie sporo nakupowali. Ale to jest nie do pomyślenia bo jeszcze niedawno przecież tonęli w długach...
0
Valencia ponad 100 mln? Chyba jakaś pomyłka tu się wkradła.
1
Bo troszkę jesteś niekonsekwentny, najpierw poddajesz w wątpliwość sens spekulacji, a potem piszesz "Nolito może stracić zupełnie formę i co wtedy?" :) Co do pozostałej części wypowiedzi, młode talenty do ogrywania się przy Messim, czy Suarezie to raczej drogi temat (vide Martial, Depay) i też nie daje gwarancji, że to wypali, zwłaszcza że taki młodzik będzie grywał sporadycznie.