1

Śledziłem jego "wyczyny" w Fulham i wiem, że Barcelona to dla niego za wysokie progi.

1

Co z tego, skoro RvP będzie miał pewnie tak wygórowane oczekiwania finansowe, że i tak bardziej opłaci się ściągnąć Nolito, który na chwilę obecną zjada Holendra.

2

"Nie wiem czy jest sens spekulować nad transferami. Nolito może stracić zupełnie formę i co wtedy?" - to się właśnie nazywa spekulacja ;)

0

Mitroglu? Nieźle odleciałeś...

1

Kiedyś chętnie widziałbym RvP u nas ale to już nie te lata i nie ta klasa.

1

W czasach kiedy jeszcze umiał grać w piłkę.

1

Chyba jeszcze nie byli maksymalnie sfazowani bo nie padło nazwisko R10.

3

Henry też wrócił na chwilę do Arsenalu i nie spowodowało to zamieszania a wręcz przeciwnie ;)

Specjalnie oglądałem ten mecz i ciarki mam do dziś jak oglądam tę bramkę.

20

"a to może być sprzeczne z jego ambicjami". O jakich ambicjach tu mowa skoro zamiast zostać w Europie poleciał odcinać kupony za ocean...

4

Z tego co się orientuję, to Adu grywa teraz w którejś z niższych lig fińskich.

3

Jest się czym chwalić.

1

Najgorsze jest to, że ta reklama pojawia się za każdym razem, kiedy wchodzę w jakiś news, czy dyskusję... ale dzięki za pomoc ;)

1

Przez tę reklamę nike magista oszaleję. Nie mam w robocie żadnego adblocka i nie da się tego gówna zamknąć.

3

Wydaje mi się, że złoty but jest przyznawany za sezon, a nie za rok kalendarzowy, ale mogę się mylić.

2

For Barca

1

Taki Alba też jakichś wielkich kokosów nie kosztował. Swoją drogą niesamowita presja musi ciążyć na Martialu, zobaczymy czy odpali.

7

No rzeczywiście, za Pique daliśmy grube miliony.

1

Zgadza się.

1

Z tego co pamiętam to parę meczów w pierwszym składzie rozegrał (wg. Wikipedii i Transfermarkt: 5 meczów i 1 gol we wszystkich rozgrywkach w pierwszym zespole). Kto by pomyślał, że nastąpi tak zwrot w jego karierze :)

1

Nolito też mieliśmy ;)

3

I Larssona jako dżokera na ławkę.

1

Za 10 mln to nawet Yarmolenki się nie uda kupić... Szkoda, że statut nie uwzględnia awaryjnej sytuacji, w jakiej się teraz znajdujemy.

5

Przecież sam napisałeś, że nikt wszystkiego nie wie.

4

Nie było tak źle, ponad 20 bramek strzelonych we wszystkich rozgrywkach tylko niestety konflikt osobowości z Guardiolą zrobił swoje.

1

Patrząc na wyczyny Barto i Spółki to bardziej płotki, chyba że ironizowałaś, to jak najbardziej się zgadzam.

0

Nie no, aż tak to nie! ;)

5

To wystawienie Messiego w tamtym meczu przypomina mi sytuację przed jedną z bitew w średniowieczu, kiedy jeden z głównych przywódców jednej ze stron zmarł w wyniku odniesionych ran, ale jego towarzysze ubrali go w zbroję i przywiązali do konia, dzięki czemu przeciwnicy wpadli w popłoch i przegrali bitwę. Myślę, że sama obecność Messiego miała wtedy zdeprymować graczu Bayernu i podziałać moblizującą na graczy Barcy, a jak to się skończyło wszyscy wiemy...

2

Ponoć Alba chce być w pełni sił na mecz z Bayerem dlatego odpuszcza mecz z Las Palmas.

5

Bo to nie Roberto powinien stać przy Nolito, tylko Alves. A że Alves musiał łatać dziury w środku to już jest inna kwestia. Szkoda tylko, że wszyscy zapomnieli obstawić Nolito.

2

Przede wszystkim powinien pilnować swojego zawodnika w swojej strefie, a on go kompletnie odpuścił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?