JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Śledziłem jego "wyczyny" w Fulham i wiem, że Barcelona to dla niego za wysokie progi.
1
Co z tego, skoro RvP będzie miał pewnie tak wygórowane oczekiwania finansowe, że i tak bardziej opłaci się ściągnąć Nolito, który na chwilę obecną zjada Holendra.
2
"Nie wiem czy jest sens spekulować nad transferami. Nolito może stracić zupełnie formę i co wtedy?" - to się właśnie nazywa spekulacja ;)
0
Mitroglu? Nieźle odleciałeś...
1
Kiedyś chętnie widziałbym RvP u nas ale to już nie te lata i nie ta klasa.
1
W czasach kiedy jeszcze umiał grać w piłkę.
1
Chyba jeszcze nie byli maksymalnie sfazowani bo nie padło nazwisko R10.
3
Henry też wrócił na chwilę do Arsenalu i nie spowodowało to zamieszania a wręcz przeciwnie ;)
20
"a to może być sprzeczne z jego ambicjami". O jakich ambicjach tu mowa skoro zamiast zostać w Europie poleciał odcinać kupony za ocean...
4
Z tego co się orientuję, to Adu grywa teraz w którejś z niższych lig fińskich.
3
Jest się czym chwalić.
1
Najgorsze jest to, że ta reklama pojawia się za każdym razem, kiedy wchodzę w jakiś news, czy dyskusję... ale dzięki za pomoc ;)
1
Przez tę reklamę nike magista oszaleję. Nie mam w robocie żadnego adblocka i nie da się tego gówna zamknąć.
3
Wydaje mi się, że złoty but jest przyznawany za sezon, a nie za rok kalendarzowy, ale mogę się mylić.
2
For Barca
1
Taki Alba też jakichś wielkich kokosów nie kosztował. Swoją drogą niesamowita presja musi ciążyć na Martialu, zobaczymy czy odpali.
7
No rzeczywiście, za Pique daliśmy grube miliony.
1
Zgadza się.
1
Z tego co pamiętam to parę meczów w pierwszym składzie rozegrał (wg. Wikipedii i Transfermarkt: 5 meczów i 1 gol we wszystkich rozgrywkach w pierwszym zespole). Kto by pomyślał, że nastąpi tak zwrot w jego karierze :)
1
Nolito też mieliśmy ;)
3
I Larssona jako dżokera na ławkę.
1
Za 10 mln to nawet Yarmolenki się nie uda kupić... Szkoda, że statut nie uwzględnia awaryjnej sytuacji, w jakiej się teraz znajdujemy.
5
Przecież sam napisałeś, że nikt wszystkiego nie wie.
4
Nie było tak źle, ponad 20 bramek strzelonych we wszystkich rozgrywkach tylko niestety konflikt osobowości z Guardiolą zrobił swoje.
1
Patrząc na wyczyny Barto i Spółki to bardziej płotki, chyba że ironizowałaś, to jak najbardziej się zgadzam.
0
Nie no, aż tak to nie! ;)
5
To wystawienie Messiego w tamtym meczu przypomina mi sytuację przed jedną z bitew w średniowieczu, kiedy jeden z głównych przywódców jednej ze stron zmarł w wyniku odniesionych ran, ale jego towarzysze ubrali go w zbroję i przywiązali do konia, dzięki czemu przeciwnicy wpadli w popłoch i przegrali bitwę. Myślę, że sama obecność Messiego miała wtedy zdeprymować graczu Bayernu i podziałać moblizującą na graczy Barcy, a jak to się skończyło wszyscy wiemy...
2
Ponoć Alba chce być w pełni sił na mecz z Bayerem dlatego odpuszcza mecz z Las Palmas.
5
Bo to nie Roberto powinien stać przy Nolito, tylko Alves. A że Alves musiał łatać dziury w środku to już jest inna kwestia. Szkoda tylko, że wszyscy zapomnieli obstawić Nolito.
2
Przede wszystkim powinien pilnować swojego zawodnika w swojej strefie, a on go kompletnie odpuścił.