JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Dość enigmatycznie odniósł się do Sampera. Można wywnioskować, że nie ma dla niego miejsca w pierwszej drużynie i jest zmuszony grać w drugim zespole.
2
Mamy nawet w składzie pewnego Argentyńczyka, który gra w podobny sposób, a też wielu ma problem żeby go zatrzymać.
4
Wciąż jest to więcej niż oferują Munir i Sandro razem wzięci.
1
Wątpię, żeby pozwalał, bo nigdy nie słyszałem o sytuacji, w której rozjemcą w spotkaniu ligi hiszpańskiej był sędzia z poza Hiszpanii.
3
Ja mam nadzieję, że Pogby nie zaklepali, bo chociaż jestem zwolennikiem jego talentu, to wydanie 100 mln EUR na Francuza to szaleństwo.
0
* że są skupieni
1
A ja myślę, że zarówno Messi jak i CR są takimi profesjonalistami są skupieni na sobie a nie na niepowodzeniach rywala ;)
4
O proponowanym sędzi myślę, że jaki by nie był, to będzie ciążyć na nim ogromna presja z obydwu stron i można się spodziewać niejednej kontrowersyjnej decyzji.
6
Kuyt? To chyba jakiś żart. Nijak mu do Henki Larssona, może jeszcze po Saviolę sięgniemy?
4
Chelsea idzie na dno to tęskni za powrotem, chociaż nie ukrywam że by się teraz przydał.
1
Miło słyszeć :) Staram się traktować ludzi tak jakbym miał z nimi do czynienia na żywo, co nie znaczy że czasem nie napiszę komuś czegoś niemiłego, ale generalnie staram się tego unikać ;)
2
Teraz wszystko jasne :)
0
Czyli o co Tobie chodziło? ;)
0
testować test?
4
Nie wiem co było słabego w grze Sampera, który posyłał dobre podania do przodu, kilka razy dobrze wychodził ofensywnie do przodu i nie tracił bezsensownie piłki, jak dla mnie zagrał całkiem dobrze, natomiast Gumbau niczym szczególnym poza podawaniem do tyłu się nie wyróżnił.
2
Znowu on? Ile można... Z taką formą to nawet 60 mln EUR wydaje się przesadzoną kwotą.
2
Jak widać na załączonym obrazku pieniądze nie grają.
2
Oczekiwał zwycięstwa wystawiając trzeci garnitur? Niezły numer z niego.
2
W tym meczu i tak Samper zjadł Gumbau - parę fajnych podań, ofensywnych akcji, przede wszystkim gry do przodu. No a Gumbauinho tradycyjnie zagrał tragicznie, jak większość zespołu zresztą.
3
Poruszyłeś ważny temat - potrafię zrozumieć bany od FIFY, kary za pyskowanie, kary za ściąganie młodych zawodników, ale NIKT nie wmówi mi, że wśród klubów zrzeszonych w FIFA nie ma żadnego innego zespołu, w którym nie kultywowano by podobnych praktyk.
2
Akurat w tym przypadku nawiązuję do przyczyn, które spowodowały, że Mascherano popełnił taki, a nie inny komentarz.
2
Powinien też dbać o bezstronność w trakcie sędziowania i niefaworyzowanie żadnej z drużyn.
51
Wakacje to Ty masz całe życie, Mistrzu, ale i tak dla mnie pozostaniesz niedoścignionym mistrzem dryblingu i niekonwencjonalnych zagrań.
1
Taki mecz to dla nich przygoda życia, zazdroszczę im bardzo.
1
Nic nie grał bo był kontuzjowany, a sam fakt, że po tak długiej przerwie potrafił z miejsca stać się kluczowym elementem defensywy zasługuje na uznanie, dlatego podtrzymuję zdanie, że jego kontuzja jest sporym osłabieniem.
1
To trochę tak jak w Polsce sędziowie karaliby wykluczeniem z gry za powiedzenie "kur..." i niedokończenie przekleństwa.
1
Ja miałem przyjemność oglądać Canniggie jedynie na Youtubie, ale i tak niezwykle mi zaimponował swoją kosmiczną szybkością i do tego miał fajną fryzurę :) Claudio Lopez kojarzy mi się bardziej z klasyczną 10 i zawsze miałem wrażenie, że do końca nie odpalił.
1
Jimi, ja podobnie jak Ty uwielbiam piłkarzy Albicelestes, ale akurat za Lavezzim aż tak bardzo nie przepadam, chociaż oczywiście jeżeli do nas przejdzie to mam nadzieję, że wniesie coś pozytywnego do zespołu. A co do szybkich Argentyńczyków - Claudio Canniggia i tyle w temacie ;)
1
Porażka kupować zawodnika, który nie wnosi zbyt wiele w ataku poza doświadczeniem, bo ostatnimi czasy bramek strzela jak na lekarstwo.
15
Dobrze powiedziane, aczkolwiek największym problemem i tak jest gra w obronie i tu akurat absencja Messiego, sędziowie i kontuzje (poza nieobecnością Vermaelena) nie ma aż takiego znaczenia.