JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tyle tylko, że Alves zupełnie odpuścił krycie przy bramce Nolito, przez co ten mógł bez problemów oddać strzał na bramkę.
1
Bo to bardziej skrzydłowy niż napastnik, jest jeszcze całkiem młody, może coś z niego będzie.
1
Ja rozumiem, bo był motorem napędowym Marsylii dowodzonej przez Bielsę ;) Tylko moim zdaniem trochę nie trafił z wyborem klubu.
0
Zagrał bodajże 2 mecze dopiero, daj mu trochę czasu.
6
Tielemans za Neymara bo stary!
3
Obserwowałem Thauvina, kiedy grał w Marsylii i muszę powiedzieć, że wyróżniał sie na tle League 1. Dysponuje świetnym dryblingiem, mocnym uderzeniem i jest wszechstronny, co jest dużym atutem. Wiadomo, że nie jest to światowy top, ale jest jeszcze stosunkowo młody i myślę, że odpowiednio poprowadzony może odpalić.
Jego przewaga nad grajkami typu Munir czy Sandro polega na tym, że jest przyzwyczajony do grania z mocnymi ekipami (PSG, Lyon, Monaco) i w Marsylii nie grzał ławy tylko był jednym z kluczowych zawodników.
Na pewno opcja warta rozważenia, pomimo że dopiero co przeszedł do Newcastle, które nawiasem mówiąc ostatnimi czasy stało się prawdziwą kolonią dla Francuzów, bo bezpośrednio do Srok przechodzili tacy grajkowie jak Debuchy, Cabaye, Gouffran, Remy, czy Obertan (ten zapowiadał się naprawdę genialnie, miał nawet epizod w Man Utd ale nie wiedzieć czemu zgasł).
3
Halilović też miał być takim kocurem, podobnie jak Denis Suarez i inni, dlatego z dużą rezerwą podchodzę do takich plotek o "młodych zdolnych".
0
Wczoraj w trakcie meczu tak sobie właśnie pomyślałem o Xavim, że przydałby się ktoś kto potrafiłby uspokoić i dobrze rozegrać.
3
Może nie pionek, ale zwykły średniak. Miał swoje chwile w PSG, ale nie potrafił się tam przebić i teraz gra w Crystal Palace.
1
Poza jednym genialnym podaniem do Messiego (?) Iniesta to cień wielkiego zawodnika, strasznie słabą mamy pomoc.
3
Debuchy, Mexes i Cabaye to pionki, prędzej zagrają Mangala, Kurzawa, Kondogbia, Martial i Lacazette.
0
W poprzednich meczach tak było, w tym nie. Nie wiń go przy każdej możliwej okazji bo w tym meczu ewidentnie to nie on zawalił.
4
Tak naprawdę wynik mógłby być zupełnie inny, gdyby Barcelona wykorzystała swoje okazje, których nie brakowało. Tak jak piszesz, obrona to kryminał, ciśnienie mi skakało za każdym razem kiedy Pique był przy piłce. A Celta? No cóż, pogratulować skuteczności, prawie każda kontra zakończona bramką, do tego strzał życia Nolito, którego kompletnie odpuścił Alves i pozamiatane. Trzeba wyciągnąć wnioski z tego spotkania i nie popełniać takich błędów w przyszłości.
7
"kazdy sobie dodaje cm żeby sobie humor polepszyć" - no mój humor tym tekstem poprawiłeś i to znacznie.
0
Jednak wolę zaufać fachowcom z jednego z najbardziej wiarygodnych portali piłkarskich niż Tobie.
0
Jedynie przy bramce Guidettiego mógł się lepiej zachować, pozostałe bramki to wina tylko i wyłącznie obrony, z Pique na czele.
5
Wystarczy wejść na wikipedię i transfermarkt.uk, żeby zobaczyć jak bardzo się mylisz.
5
187 cm to ledwo powyżej 180? Dobrze wiedzieć.
23
Taa, a jak w zeszłym sezonie wyciągał niesamowite piłki z Bayernem to pewnie miałeś taki spust nad nim, że głowa mała. Jak mnie irytują takie chorągiewki, tym bardziej, że tak naprawdę nie popełnił żadnego większego błędu w tym spotkaniu (poza niecelnymi wykopami).
2
Wystarczyło wykorzystać dogodne okazje, których nie brakowało a wynik byłby zupełnie inny, zabrakło skuteczności, a Celta miało sporo szczęścia przy wyprowadzaniu kontr.
4
Jeśli jest przepaść to dlaczego Bartra, a nie Fontas jest powoływany do reprezentacji Hiszpanii?
0
Masz jakiś link do tych akcji?
2
Mam zupełnie inne zdanie na temat Fontasa, ale nie chce mi się kłócić.
6
Fontas to było takie drewno, że nie dało się go oglądać. Ociężały, mało zwrotny, wolny, kompletnie nic nie wnoszący do zespołu. Bartra przynajmniej potrafi wyprowadzać piłkę i czasem uraczyć nas bramką.
5
Alba odczuwa ból w okolicach szyi i piszecie że jest szklany? Strach pomyśleć, co napiszecie jak się przeziębi...
3
;)
3
Lewy pasowałby do każdego topowego zespołu Premier League, bo jest stworzony do gry siłowej a do tego dysponuje niezłą techniką i ma świetny instynkt strzelecki.
22
Chyba nie załapałeś ironii.
10
Ciekawe co miał na myśli, mówiąc o "tym wszystkim co się stało".
22
Nie po to rzucają nam kłody pod nogi, żeby teraz pójść nam na rękę.