1

Imponująca niestety tylko do ostatniej kwarty, później Polacy siedli i wyglądało to dramatycznie. Inna sprawa, że Gasol ładował trójkę za trójką.

1

Ale fail z mojej strony, miał być zespołowy. Obstawiałbym koszykówkę.

1

Tenis.

2

Godne kadry i poziomu przez nią prezentowanego.

4

Oglądając Gumbau zauważyłem, że robił dokładnie to, co ja robiłbym na jego miejscu debiutując w pierwszym zespole: unikał gry i "umiejętnie" chował się przed podaniami, przez co tak naprawdę trudno o cokolwiek się do niego przyczepić. Tak czy siak nie da się nie zauważyć, że jest trochę drewniany.

1

No proszę, być może uda im się nawet utrzymać w obecnych rozgrywkach.

1

Szkoda tych 12 sekund, których zabrakło do 2 miejsca, ale i tak to jest historyczny wynik Majki.

0

dziecia - co to jest?

2

turkish ich tam ładnie zaorał.

1

Tak jak pisałem: grałby więcej, gdyby przekonywał do tego swoją grą. Teraz ma czas na zaprezentowanie swoich umiejętności i zobaczymy co pokaże.

1

Stąd wiem, że od kiedy gra w Barcelonie to nie oddał ani jednego takiego strzału, a jego kluczowe podania można policzyć na palcach ręki. Cały czas próbujesz umniejszasz dokonania Chorwata i nie dostrzegasz jego wpływu na grę. Co do minut spędzonych na boisku, zwykle obowiązuje zasada: gra ten, który jest w danym momencie lepszy (nie dotyczy Realu M.). Gdyby Rafinha przewyższał umiejętnościami Rakiticia to z pewnością otrzymałby więcej minut. Chciałbym też, żebyś miał na uwadze, iż był to dopiero pierwszy sezon Rakiticia w barwach naszego zespołu a i tak można go zaliczyć do udanych w jego wykonaniu (6 bramke, 6 asyst, w tym bramka otwierająca wynik w finale LM). Nie wiem co więcej mam Ci napisać.

1

Co takiego dał Rafinha temu zespołowi w zeszłym sezonie? W czym był/jest lepszy od Rakiticia? Daje nam gole, asysty i kluczowe podania? Pracuje w defensywie jak Rakitić? Gdyby odpowiedź na którekolwiek z tych pytań była twierdząca to bym się z Tobą nie sprzeczał, ale wypisujesz takie rzeczy, że aż nie wiem, czy jest sens prowadzić dalszą dyskusję. Pomijam fakt, że ani razu nie napisałeś, dlaczego niby Rafinha jest lepszy od Rakiticia. Napisałeś tylko, że Chorwat jest drewniany i że pokazywał że zasługuje na więcej. No więc dostaje więcej, ale nie przekłada się to na osiągane wyniki, a już na pewno nie ma takiego wpływu na grę zespołu jak Rakitić, który jest w stanie posłać kluczowe podanie lub mocno uderzyć z dystansu.

1

No bo pisanie, że chłopak, który strzelił bramkę w meczu towarzyskim i który nawet jeszcze nie zadomowił się w pierwszym zespole jest lepszy od najlepszego pomocnika Barcelony z zeszłego sezonu, który jest kluczowym zawodnikiem swojej reprezentacji to nic innego jak żart/prowokacja/głupota autora (chciałbym mieć nadzieję, że nie to ostatnie).

1

Ty żartownisiu.

2

Bzdury. To, ze dobrze gra nogami i wychodzi na przedpole, kiedy sytuacja tego wymaga to nie znaczy, ze próbuje być jak Neuer, który moim zdaniem jest nieco przereklamowany.

2

2 kilo kiełbasy to jest całkiem sporo, nawiasem mówiąc zjadłbym sobie taką swojską.

6

A ile można zarobić na zmianie nazwy zespołu? To by dopiero była pokaźna kwota.

1

Reklamuje środki na problemy z erekcją.

1

Komentarz usunięty

1

Adriano już jest zdrowy.

7

Ciśnie po Hiszpanii, to nie dziwota że na niego gwiżdżą. A on gwiżdże na nich i tak w kółko Macieju.

1

Jakie znowu wiele? Alves tylko jest kontuzjowany

10

Pozwolę sobie skopiować mój komentarz sprzed paru dni, bo nie chce mi się pisać nowego:
"Reus na pewno chętnie zgodzi się na grzanie ławy w przerwach między zabiegami lekarskimi"

4

Odkrycie końcówki zeszłego oraz bieżącego sezonu w Premier League. Bardzo ciekawy piłkarz, pytanie tylko, czy nie za wysokie progi, chociaż przypuszczam, że cena za niego nie byłaby zbyt wysoka.

1

Nie odkryję Ameryki pisząc, że kluczem do pomyślnego przebrnięcia tego ciężkiego okresu będzie odpowiednia rotacja. Miejmy nadzieję, że obejdzie się bez kontuzji a zmiennicy będą dobrym uzupełnieniem składu w mniej ważnych meczach (Levante i Las Palmas).

7

Kurinhooo po prostu znów przedawkował mocarza.

6

Ale tego Alcantarę, który odszedł chętnie zobaczyłbym z powrotem, choć to raczej niemożliwe.

2

Dzięki! :)

11

Zaraz Ci odpisze "dlaczego nie since 2002?".

3

Taka kultura panuje w krajach hiszpańskojęzycznych. Gdybyś nie był taki zaściankowy to byś o tym wiedział.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?