Mam nadzieje, że zostanie! Uwielbiam Mascherano! Jest jednym z tych zawodników, którzy zostawiają serce na boisku. Spokojnie mógłby być trzecią opcją z stoperów.
Najlepszym wyjściem byłoby wypożyczenie np. do Celty czy innej ekipy La Liga. On teraz potrzebuję regularnej gry. Jeszcze nie skreślam Munira, chłopak ma talent. Oby odpalił jak Roberto!
Niestety ciężko znaleźć młodego zawodnika który zechcę siedzieć na ławie, na dodatek wiedząc, że ma tak świetnych konkurentów na swojej pozycji. Mimo wszystko też mam nadzieje, że uda się sprowadzić młodą krew. Przecież gra w Barcelonie to marzenie, więc może ktoś się znajdzie.
Taki mecz jak Liverpoolu powinien być półfinałem LM, a nie padaka City..
Mimo wszystko chcę aby Liverpool wygrał LE wtedy zobaczę ich w LM, to jest jedyna ekipa angielska do której mam duży sentyment, poza tym uwielbiam Kloppa jako trenera. Jedyny będzie mi szkoda Denisa Suareza no i Krychowiaka..
Szczerz mam trochę wyjebane na ten finał, ale na pewno jestem za Atletico. Oby Atletico zagrało jak z Barcą bo jeśli zagrają jak z Bayernem kiepsko to widzę. Cholera, że na finał trzeba jeszcze tylre czekać.
Najgorsze, że jak śmietnki wygrają będzie wielka podnieta..
Ja i tak będę szczęśliwy jeśli Barca zgarnie dublecik, choć wiadomo stracona szansa obrony LM pozostawia gorzki smak
1
Trzeba przyznać dobrze wykonane i z pomysłem. Ciekawe czy van Gaal zostanie wywalony po sezonie.
31
0
Chciałbym aby awansował Real Saragossa, pamiętam jak młody Pique tam wymiatał. ;)
1
Fajna muzyka. Dobrze oddany klimat.
0
Dokładnie zdobycie mistrza to bardzo, bardzo dobry sezon!
4
Wielki szacun za jego pracę w obecnym sezonie. Całę szczęście, że nie ma już Fabregasa..
7
Jeśli nie zostanie najlepszym zawodnikiem La Liga, to będzie kpina.
Oby w przyszłym sezonie nasz El Pistolero był porządnie naładowany. ;)
0
Campeones!
Visca Barca!!
0
Jeszcze 15 minut!! Vamos Barca!
0
Każdy kibic będzie pamiętać te wspaniałe gole! Coś pięknego!
0
Ten niby sędzia jest żałosny..
0
Takie podejście mi się podoba. Pewność siebie jest najważniejsza.
4
Świetny artykuł. Niech teraz spoczywa w spokoju.
10
Bez wątpienia transfer Suareza będzie jednym jak nie najlepszym w historii Barcy! Już dawno się spłacił
0
Ekipa Espanyolu to bandą prymitywów, chamów i prostaków. Ich "futbol" jest gówniany..
0
Po strzeleniu gola Ronaldo, ile przewagi ma Suarez?
0
Vamos Barça!!!!
0
Niestety czuję, że jutro zobaczymy brzydki futbol. Biorę 3 pkt w ciemno nawet 1-0 po bramce samobójczej. Vamos!
0
Zawsze miałem wielki szacunek do Raula. Powinien zakończyć karierę w Realu.
32
Moim zdaniem powinen dostać jeszcze szanse w nowym sezonie, wtedy będzie można oceniać. Wątpię aby Enrique chciał sprzedać turka.
0
Maniche?..........
4
Mam nadzieje, że zostanie! Uwielbiam Mascherano! Jest jednym z tych zawodników, którzy zostawiają serce na boisku. Spokojnie mógłby być trzecią opcją z stoperów.
4
Mógłby zagrać jeszcze gdzieś w Europe. Tylko żeby Chiny go nie kupili...
0
Najlepszym wyjściem byłoby wypożyczenie np. do Celty czy innej ekipy La Liga. On teraz potrzebuję regularnej gry. Jeszcze nie skreślam Munira, chłopak ma talent. Oby odpalił jak Roberto!
4
Chyba kebab robili :D
0
Niestety ciężko znaleźć młodego zawodnika który zechcę siedzieć na ławie, na dodatek wiedząc, że ma tak świetnych konkurentów na swojej pozycji. Mimo wszystko też mam nadzieje, że uda się sprowadzić młodą krew. Przecież gra w Barcelonie to marzenie, więc może ktoś się znajdzie.
0
Oby to były tylko plotki. Ben-Arfa jest niezłym zawodnikiem, wiadomo więcej dałby niż Munir, ale nie widzę go w Barcelonie..
35
Taki mecz jak Liverpoolu powinien być półfinałem LM, a nie padaka City..
Mimo wszystko chcę aby Liverpool wygrał LE wtedy zobaczę ich w LM, to jest jedyna ekipa angielska do której mam duży sentyment, poza tym uwielbiam Kloppa jako trenera. Jedyny będzie mi szkoda Denisa Suareza no i Krychowiaka..
1
Szczerz mam trochę wyjebane na ten finał, ale na pewno jestem za Atletico. Oby Atletico zagrało jak z Barcą bo jeśli zagrają jak z Bayernem kiepsko to widzę. Cholera, że na finał trzeba jeszcze tylre czekać.
Najgorsze, że jak śmietnki wygrają będzie wielka podnieta..
Ja i tak będę szczęśliwy jeśli Barca zgarnie dublecik, choć wiadomo stracona szansa obrony LM pozostawia gorzki smak
0
Najlepszy trener na świecie? No raczej nie..