3

@Woland10 Albo swój rozdział w Barcelonie.

0

@YNS Albo wygra, albo przegra. No chyba, że będzie remis.

0

@Transu96 No i bardzo dobrze, w końcu skończą się gimbusy przechodzące przez całe boisko.

0

@pt9 Według mnie jest to spowodowane pogorszeniem nagród, szczególnie za Squad Battles.

10

"słuchaj, mam 130 meczów w Lidze Mistrzów i pierwszy raz taki młody jak ty daje mi kartkę za nic." - Ancelotti o sędziowaniu

Madryt jak zwykle poszkodowany. :D

5

Real: Inaugurujemy nowe Bernabeu zwycięstwem w Lidze Mistrzów
Szeryf: https://www.meme-arsenal.com/memes/5116e587bee72d5198e6f22fb79169ae.jpg

8

Tak się kończy lekceważenie słabszego rywala.

Na szczęście Szeryf nie popełnił dziś tego błędu.

1

Potężny Szeryf powstrzymał Real Madryt.

10

@Grzbiet XDDDDDDDDDDDDDD

0

@danio1899 65 minuta, Benzema rzut karny.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Dziwnie jest patrzeć na Messiego, jako jednego z wielu.

2

@msmsms Jak dla mnie, to Bayern spokojnie odeśle ich do domu. Pytanie więc, czy na niego trafią. ;)

2

@MesQueUnClub96 Masz 4, czyli tyle, ile stracimy bramek w Gran Derbi Europa.

2

@LeoMessiah Jak będzie, to nic się nie stanie. Jakby nie było, to mógłby się roztłuc. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@LeoMessiah Zależy, czy będzie woda.

4

@Comentateiro Wartość IQ od 71 do 80

Chodzi o niższy stopień upośledzenia umysłowego. Osoby z tymi wartościami IQ z trudnością ukończą szkołę podstawową, ale szkołę specjalną ukończą prawie bez problemu. Te osoby stanowią jedną dziesiątą populacji.

xD

1

@KrystianR Oczywiście. Tam jest chyba dysk SSD, ale mniejsza o to. ;)

3

@Comentateiro IQ 76? Lepiej to skasuj.

1

@KrystianR Abonament pozwala grać do momentu, aż go opłacamy. Kupiony tytuł jest na stałe.

0

@TheNekro94 Jeżeli przytuli to, co jest na fotografii, to może nawet odejść.

I nie mówię tu o fladze.

8

Pamiętajcie, ten sezon może się jeszcze dla nas skończyć w taki sposób...

https://ocdn.eu/images/pulscms/YWI7MDA_/42f67ddfb4bd1028d5f69361b19e9f7a.jpeg

0

@SkilledHydra16 Już chyba miał szczepionkę.

1

A propos dzisiejszego tematu. [Mocny tekst, tylko dla dorosłych! :P]


2

@LeoMessiah No niestety, do realizmu jeszcze daleko.

1

@barcelonaLM Casemiro w małej paczce elektrum. :D

1

@ranger3120 Ale jakie dobre imię? Seksualność dla faceta jest bardzo atrakcyjna.

0

@TheNekro94 Ogólnie polecam się nie angażować emocjonalnie. Pragmatyzm w tym przypadku popłaca.

4

@TheNekro94 Ależ oczywiście. Takie relacje, to czysta przyjemność. Masz z kim pogadać, poszarżować, a dodatkowo zero zobowiązań. Po skończonej robocie zakładasz majtki i lecisz do swoich pasji.

1

@kuz Ta bramka, to było kopiuj wklej gola Messiego z finału na Wembley.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?