Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Woland10 Albo swój rozdział w Barcelonie.
0
@YNS Albo wygra, albo przegra. No chyba, że będzie remis.
0
@Transu96 No i bardzo dobrze, w końcu skończą się gimbusy przechodzące przez całe boisko.
0
@pt9 Według mnie jest to spowodowane pogorszeniem nagród, szczególnie za Squad Battles.
10
"słuchaj, mam 130 meczów w Lidze Mistrzów i pierwszy raz taki młody jak ty daje mi kartkę za nic." - Ancelotti o sędziowaniu
Madryt jak zwykle poszkodowany. :D
5
Real: Inaugurujemy nowe Bernabeu zwycięstwem w Lidze Mistrzów
Szeryf: https://www.meme-arsenal.com/memes/5116e587bee72d5198e6f22fb79169ae.jpg
8
Tak się kończy lekceważenie słabszego rywala.
Na szczęście Szeryf nie popełnił dziś tego błędu.
1
Potężny Szeryf powstrzymał Real Madryt.
10
@Grzbiet XDDDDDDDDDDDDDD
0
@danio1899 65 minuta, Benzema rzut karny.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Dziwnie jest patrzeć na Messiego, jako jednego z wielu.
2
@msmsms Jak dla mnie, to Bayern spokojnie odeśle ich do domu. Pytanie więc, czy na niego trafią. ;)
2
@MesQueUnClub96 Masz 4, czyli tyle, ile stracimy bramek w Gran Derbi Europa.
2
@LeoMessiah Jak będzie, to nic się nie stanie. Jakby nie było, to mógłby się roztłuc. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@LeoMessiah Zależy, czy będzie woda.
4
@Comentateiro Wartość IQ od 71 do 80
Chodzi o niższy stopień upośledzenia umysłowego. Osoby z tymi wartościami IQ z trudnością ukończą szkołę podstawową, ale szkołę specjalną ukończą prawie bez problemu. Te osoby stanowią jedną dziesiątą populacji.
xD
1
@KrystianR Oczywiście. Tam jest chyba dysk SSD, ale mniejsza o to. ;)
3
@Comentateiro IQ 76? Lepiej to skasuj.
1
@KrystianR Abonament pozwala grać do momentu, aż go opłacamy. Kupiony tytuł jest na stałe.
0
@TheNekro94 Jeżeli przytuli to, co jest na fotografii, to może nawet odejść.
I nie mówię tu o fladze.
8
Pamiętajcie, ten sezon może się jeszcze dla nas skończyć w taki sposób...
https://ocdn.eu/images/pulscms/YWI7MDA_/42f67ddfb4bd1028d5f69361b19e9f7a.jpeg
0
@SkilledHydra16 Już chyba miał szczepionkę.
1
A propos dzisiejszego tematu. [Mocny tekst, tylko dla dorosłych! :P]
2
@LeoMessiah No niestety, do realizmu jeszcze daleko.
1
@barcelonaLM Casemiro w małej paczce elektrum. :D
1
@ranger3120 Ale jakie dobre imię? Seksualność dla faceta jest bardzo atrakcyjna.
0
@TheNekro94 Ogólnie polecam się nie angażować emocjonalnie. Pragmatyzm w tym przypadku popłaca.
4
@TheNekro94 Ależ oczywiście. Takie relacje, to czysta przyjemność. Masz z kim pogadać, poszarżować, a dodatkowo zero zobowiązań. Po skończonej robocie zakładasz majtki i lecisz do swoich pasji.
1
@kuz Ta bramka, to było kopiuj wklej gola Messiego z finału na Wembley.