Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No jak się kręcimy w kółko przez pół godziny, to się nie ma co dziwić, że nie ma akcji.
0
Dziwne te koszulki Barcelony, takie trochę zbyt białe.
0
Jak oni mają cokolwiek zrobić, skoro wystarczy jedno popchnięcie takiego Depaya i on już leży?
0
Niektórzy pisali, że to Bayern. Nie, to my po prostu gramy gorzej od Granady.
2
Trzymać Kumana dlużej. xD
3
Taki skład powinien być na Bayern.
0
@mm_ Wszystko ładnie, ale przydałaby się jakaś cenzura.
1
@Survier Przecież Neymar nie ma na imię Leo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Alex Ferguson powiedział kiedyś, że gdziekolwiek wsadziłbyś Cristiano Ronaldo, to on i tak będzie grał na topowym poziomie, czego nie można powiedzieć o jego rywalu.
Nie chcę oczywiście wzbudzać skrajnych emocji, ale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Kiedyś to było, a teraz to nie ma...
0
Wyobrażacie sobie sytuację, w której ktoś płaci Wam pół pensji za to, że nie przedłuży z Wami umowy? To wygląda na celowy sabotaż.
0
@Encore Ja jestem.
2
W kontrakcie Kumana jest zapis, iż jeżeli postanowi nie przedłużać kontraktu, to i tak dostanie 6 milionów. XD
I potem się dziwić, że on ma wywalone na tę robotę...
0
@Emhyr XDDDDDDDDDDD
0
@DaPidejpi Chaos, to ja.
3
@masq https://thumbs.gfycat.com/OrdinaryRectangularElver-size_restricted.gif
1
Miałem włączyć przy stanie 1-0, ale na szczęście porzuciłem ten idiotyczny pomysł.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
17
A tak poważnie, jeżeli chodzi o tę zmianę Messiego.
Tak się powinno postępować w poważnym klubie. Nie ma świętych krów już od początku.
0
Lionelu, wracaj!
1
@Coutinho007 Dał mu wolną rękę, tak jak chciał. xD
1
@Djzordon Prezydent już wie o moich planach.
1
@Coutinho007 No to jeżeli ten styl nie jest tiki-taką, to tym bardziej trzeba go zmienić. Ten Bayernu byłby wyborny.
4
@Colon Ja już od meczu z Liverpoolem przestałem te wys... wywiady czytać. Po prostu linia została przekroczona, a kolejne lata udowodniły mi, że niestety miałem rację.
9
Trzy podstawowe zasady, ażeby Barcelona powróciła na szczyt.
1. Przestać kupować szrot
2. Zmienić styl gry
3. Zatrudnić sztab trenerski i medyko-fizyczny
Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.
3
@xaviorek6 Kiedyś czytałem o tym, że w Stanach puszcza się szybciej, żeby dać więcej reklam.
22
@baartekk97 To w ogóle rozwiązać klub, skoro i tak nikt nie przyjdzie, albo spaść do piątej ligi.
1
@Coutinho007 A co, chcesz prowadzić Everton? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Coutinho007 Tyż miałem całą kolekcję tego dziadostwa, ale nie mogę znaleźć. :D
3
Haaland, Pedri, Olmo, Demir, Araujo, Pogba, Balde.
Ach, początki w Fifie zawsze są najlepsze.