2

No jak się kręcimy w kółko przez pół godziny, to się nie ma co dziwić, że nie ma akcji.

0

Dziwne te koszulki Barcelony, takie trochę zbyt białe.

0

Jak oni mają cokolwiek zrobić, skoro wystarczy jedno popchnięcie takiego Depaya i on już leży?

0

Niektórzy pisali, że to Bayern. Nie, to my po prostu gramy gorzej od Granady.

2

Trzymać Kumana dlużej. xD

3

Taki skład powinien być na Bayern.

0

@mm_ Wszystko ładnie, ale przydałaby się jakaś cenzura.

1

@Survier Przecież Neymar nie ma na imię Leo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Alex Ferguson powiedział kiedyś, że gdziekolwiek wsadziłbyś Cristiano Ronaldo, to on i tak będzie grał na topowym poziomie, czego nie można powiedzieć o jego rywalu.

Nie chcę oczywiście wzbudzać skrajnych emocji, ale ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Kiedyś to było, a teraz to nie ma...

0

Wyobrażacie sobie sytuację, w której ktoś płaci Wam pół pensji za to, że nie przedłuży z Wami umowy? To wygląda na celowy sabotaż.

0

@Encore Ja jestem.

2

W kontrakcie Kumana jest zapis, iż jeżeli postanowi nie przedłużać kontraktu, to i tak dostanie 6 milionów. XD

I potem się dziwić, że on ma wywalone na tę robotę...

0

@Emhyr XDDDDDDDDDDD

0

@DaPidejpi Chaos, to ja.

1

Miałem włączyć przy stanie 1-0, ale na szczęście porzuciłem ten idiotyczny pomysł.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

17

A tak poważnie, jeżeli chodzi o tę zmianę Messiego.

Tak się powinno postępować w poważnym klubie. Nie ma świętych krów już od początku.

0

Lionelu, wracaj!

1

@Coutinho007 Dał mu wolną rękę, tak jak chciał. xD

1

@Djzordon Prezydent już wie o moich planach.

1

@Coutinho007 No to jeżeli ten styl nie jest tiki-taką, to tym bardziej trzeba go zmienić. Ten Bayernu byłby wyborny.

4

@Colon Ja już od meczu z Liverpoolem przestałem te wys... wywiady czytać. Po prostu linia została przekroczona, a kolejne lata udowodniły mi, że niestety miałem rację.

9

Trzy podstawowe zasady, ażeby Barcelona powróciła na szczyt.

1. Przestać kupować szrot
2. Zmienić styl gry
3. Zatrudnić sztab trenerski i medyko-fizyczny

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.

3

@xaviorek6 Kiedyś czytałem o tym, że w Stanach puszcza się szybciej, żeby dać więcej reklam.

22

@baartekk97 To w ogóle rozwiązać klub, skoro i tak nikt nie przyjdzie, albo spaść do piątej ligi.

1

@Coutinho007 A co, chcesz prowadzić Everton? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Coutinho007 Tyż miałem całą kolekcję tego dziadostwa, ale nie mogę znaleźć. :D

3

Haaland, Pedri, Olmo, Demir, Araujo, Pogba, Balde.

Ach, początki w Fifie zawsze są najlepsze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?