0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

ALE PRZECIEŻ

nie ma na co narzekać!

0

Nie ma na co narzekać, Panowie. Niczego się nie spodziewać, chodzić po boisku, Bayern grający na 20% wygrywa 1-0.

Czego Wy się spodziewaliście innego? Idźcie kibicować w siatkówce!

0

@BorzyKrzys Ja też jestem spokojny, bo wiem, kto wygra. ;)

2

Kluczowe aspekty przed drugą połową:

- drapanie się po twarzy Kumana
- odwrócenie się plecami do Puiga
- dziewięciu obrońców i wrzuty na Luuka

3

Nie może być trenerem ktoś, kto nie wnosi absolutnie nic pozytywnego w grze od półtora sezonu.

1

@MaTt_BarcaFan Jeszcze zdążysz odpalić jakiś filmik. :P

0

Salzburgowi karne nie dodały skrzydeł, akcje spadają.

0

@Colon Możesz liczyć na mój doping, tylko nie graj tiki-taką.

0

@Transu96 Użytkownik Sztywno przez 2 dni nie odpisuje. Jeżeli do jutra nie odpisze, będę musiał przyznać sobie walkowera. :P

1

"Jutro rozgrywamy pierwszy mecz, będziemy mogli wyciągnąć z niego wnioski." xD

0

@Criss18Barca MyClub, a w nowej edycji będzie Creative Teams.

0

@tomek8756 Ja bym ich nie skreślał.

0

@agaFCB Pytanie, czy w ogóle wyjdziemy na ten mecz.

1

@agaFCB Pewnie można od nich kupić, ale trzeba być na miejscu. :P

1

@MesQueUnClub96 Racja jest jak doopa, każdy ma swoją. :P

5

@MesQueUnClub96 Czyli 100%.

0

@Transu96 Piszę do użytkownika Sztywno, ale nie odpowiada.

3

@Kgorecki2500 Mam plan
Jaki?
K---- sprytny. :P

2

@dembabejlen Takie, że jeżeli sędzia prosi o ciszę, to ma być cisza. W końcu to on decyduje.

3

Ludzie, którzy wrzeszczeli podczas serwisu powinni być od razu wywaleni. Wchodzisz, akceptujesz zasady - proste.

2

Real Madryt jest najlepszym klubem na świecie.


Dlatego, że Barcelona jest Więcej, niż klubem.

0

@Transu96 podgrzewa kulki przed losowaniem.

1

@Kgorecki2500 To taki dość poważny problem. :P

0

@AmigoBlancos Sądzę, że nawet bramki nie strzelą.

0

@Transu96 Synek, powiedz mnie jak to jest, że piszę do użytkownika Sztywno, umawiam się z nim na 20:00, a on nie odpisuje.

6

@Comentateiro Messi po założeniu rodziny mocno się zmienił. Przedtem grał na najwyższych obrotach, wchodził między pięciu i nie miał żadnych hamulców. Później stał się bardziej statyczny, ostrożny, co niestety było widać w kluczowych momentach Ligi Mistrzów. Nadal był wielki, ale miał już te niepotrzebne hamulce i między innymi przez to, niewiele osiągnęliśmy.
Ronaldo z kolei ma inne podejście do rodziny - jest dla niego ważna, ale nie paraliżuje go. Facet z roku na rok staje się coraz lepszy mentalnie, co widać na boisku.

7

W tym klubie są w ogóle jacyś lekarze?

0

@HighestInTheRoom Tak, aczkolwiek

Nie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?