Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
ALE PRZECIEŻ
nie ma na co narzekać!
0
Nie ma na co narzekać, Panowie. Niczego się nie spodziewać, chodzić po boisku, Bayern grający na 20% wygrywa 1-0.
Czego Wy się spodziewaliście innego? Idźcie kibicować w siatkówce!
0
@BorzyKrzys Ja też jestem spokojny, bo wiem, kto wygra. ;)
2
Kluczowe aspekty przed drugą połową:
- drapanie się po twarzy Kumana
- odwrócenie się plecami do Puiga
- dziewięciu obrońców i wrzuty na Luuka
3
Nie może być trenerem ktoś, kto nie wnosi absolutnie nic pozytywnego w grze od półtora sezonu.
1
@MaTt_BarcaFan Jeszcze zdążysz odpalić jakiś filmik. :P
2
@Corr Od razu przypomina się to:
https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/ja8k9kqTURBXy9hZjY1M2QzY2IxNGQ5Y2VkZWYzZDQxNWNmODYzMGRiMC5qcGVnk5UDAA3NBV7NAwSVAs0DBwDDw5MJpjNjYWY2YwaBoTAB/messi-i-ronaldinho.jpg
0
Salzburgowi karne nie dodały skrzydeł, akcje spadają.
0
@Colon Możesz liczyć na mój doping, tylko nie graj tiki-taką.
0
@Transu96 Użytkownik Sztywno przez 2 dni nie odpisuje. Jeżeli do jutra nie odpisze, będę musiał przyznać sobie walkowera. :P
1
"Jutro rozgrywamy pierwszy mecz, będziemy mogli wyciągnąć z niego wnioski." xD
0
@Criss18Barca MyClub, a w nowej edycji będzie Creative Teams.
0
@tomek8756 Ja bym ich nie skreślał.
0
@agaFCB Pytanie, czy w ogóle wyjdziemy na ten mecz.
1
@agaFCB Pewnie można od nich kupić, ale trzeba być na miejscu. :P
1
@MesQueUnClub96 Racja jest jak doopa, każdy ma swoją. :P
5
@MesQueUnClub96 Czyli 100%.
0
@Transu96 Piszę do użytkownika Sztywno, ale nie odpowiada.
3
@Kgorecki2500 Mam plan
Jaki?
K---- sprytny. :P
2
@dembabejlen Takie, że jeżeli sędzia prosi o ciszę, to ma być cisza. W końcu to on decyduje.
3
Ludzie, którzy wrzeszczeli podczas serwisu powinni być od razu wywaleni. Wchodzisz, akceptujesz zasady - proste.
2
Real Madryt jest najlepszym klubem na świecie.
Dlatego, że Barcelona jest Więcej, niż klubem.
0
@Transu96 podgrzewa kulki przed losowaniem.
1
@Kgorecki2500 To taki dość poważny problem. :P
0
@AmigoBlancos Sądzę, że nawet bramki nie strzelą.
0
@Transu96 Synek, powiedz mnie jak to jest, że piszę do użytkownika Sztywno, umawiam się z nim na 20:00, a on nie odpisuje.
6
@Comentateiro Messi po założeniu rodziny mocno się zmienił. Przedtem grał na najwyższych obrotach, wchodził między pięciu i nie miał żadnych hamulców. Później stał się bardziej statyczny, ostrożny, co niestety było widać w kluczowych momentach Ligi Mistrzów. Nadal był wielki, ale miał już te niepotrzebne hamulce i między innymi przez to, niewiele osiągnęliśmy.
Ronaldo z kolei ma inne podejście do rodziny - jest dla niego ważna, ale nie paraliżuje go. Facet z roku na rok staje się coraz lepszy mentalnie, co widać na boisku.
7
W tym klubie są w ogóle jacyś lekarze?
0
@HighestInTheRoom Tak, aczkolwiek
Nie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)