Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
41
A więc jednak są w tym klubie jacyś lekarze. :)
17
@Kgorecki2500 Dla Polski wyjście z Unii byłoby absolutną katastrofą. Nie tylko pod względem ekonomicznym, ale przede wszystkim politycznym.
11
Niecałe 30 tysięcy kibiców? A kogo to dziwi?
Ludzie wspierali tę drużynę od siedmiu lat, a piłkarze ciągle gadali banialuki o intensywności i wsparciu po kolejnych kompromitacjach. Mecz za meczem, sezon za sezonem ta drużyna jest coraz gorsza mentalnie. Nie widać absolutnie żadnej poprawy w żadnym elemencie gry, a nawet piłkarze, którzy cokolwiek wnosili na początku sezonu popadli w przeciętność.
Można wspierać kogoś, kto przegrywa, ale nie kogoś, kto nie wykazuje cienia zapału do pracy. I pisanie Visca el Barca przy każdym poście nie sprawi, że ktoś jest większym kibicem od drugiego, zapewniam.
15
Ale po co? I tak po sezonie trzeba by mu wypłacać odszkodowanie, a my możemy skończyć naprawdę poza pierwszą siódemką...
4
Kuman: Jak miałem wygrać z Realem, skoro nie było mnie na ławce?
2
@Kamiloza91 Dlatego nie wygramy. Jeden problem mniej.
0
@Oskar00 Zbyt dobry jesteś.
0
Bez sensu, pro-madryckie szefostwo i tak tego nie odwoła.
0
Też mam słaby skład w FUT, ale potrafię wygrywać ze słabszymi od siebie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Przecież jego nie będzie na ławce. xD
12
Z Xavim na ławce jednego możemy być pewni.
https://pbs.twimg.com/media/BkzyezPIAAEZnHQ.jpg
3
@Kettger I jeszcze jedno, kluczowe zdanie:
"Jedyną możliwością przezwyciężenia słabej formy jest wzrost wymagań i należy to do obowiązków szkoleniowca. Trzeba mieć świadomość, że absolutnie wszystko zależy od treningów, jako że rozegranie słabego spotkania jest niemal równoznaczne ze słabym treningiem przed nim."
4
"„Zawodnik musi być w stanie utrzymać pełną koncentrację przez 90 minut, a może to osiągnąć tylko wtedy, gdy ciężko pracuje. Podejście niektórych zawodników, skoncentrowanych bardziej na publikowaniu wpisów na portalach społecznościowych niż na meczu, może być niepokojące. Piłkarze muszą skupiać swą uwagę na konkretnych sprawach, do poprzedniego sezonu był to styl gry, ale odkąd drużynę opuścili dwaj mentorzy, Pep Guardiola i Tito Vilanova, zespół przestał zwracać uwagę na styl, w jakim odnosi kolejne zwycięstwa"."
Nie, to nie jest wczorajszy wywiad Koemana czy jakiegoś działacza Laporty. To wpis specjalisty do spraw coachingu, Xesco Espara po meczu z Atletico w Lidze Mistrzów, a konkretniej... 11 kwietnia 2014 roku.
SIEDEM LAT i cały czas to samo. Siedem lat niewyciągnięcia wniosków ze swojego olewającego stosunku do pracy i szukanie winnych wszędzie, tylko nie w sobie.
6
Piękny artykuł. Polecam.
https://www.fcbarca.com/96392-marca-ronald-koeman-zamierza-wprowadzic-wiecej-intensywnosci-i-dyscypliny-do-treningow-barcelony.html
13
@Rothan1 Niby Barcelona, a kierownica po prawej stronie.
0
@luccatoni7 Oczywiście. Musisz po prostu dać opcję 'stary formularz', przy wystawianiu przedmiotu.
0
Tak będzie. Połamani, w maskach, ale i tak zdobędą trzy punkty. :D
https://i.ytimg.com/vi/4vwR5wKghFo/maxresdefault.jpg
0
@ShawnC De Jong i Pedri - w/g transfermarkt najdroższe perły Barcelony
Busquets - doświadczony reprezentant Hiszpanii
Gavi, Demir - młodzi, perspektywiczni piłkarze
Faktycznie, lipa jak ch...olera. ;)
1
@amanter Też byłbym zaskoczony z taką grą.
0
@baartekk97 Niedawno próbowałem załatwić sprawę w urzędzie, proste wydanie dokumentu. Pani mówi mi, żebym przyszedł za tydzień... okej.
Przychodzę za tydzień i ta sama pani pyta mnie o jaki dokument chodzi. XD
1
@arasz1819 Przy tym trenerze, to nawet Depay już się uprzeciętnił.
0
"FC Barcelona notuje wpadkę za wpadką w ostatnich dniach. Wydaje się, że Gerard Pique znalazł przyczynę słabszych występów "Blaugrany". Zawodnik zwrócił uwagę na napięty kalendarz rozgrywek." [meczyki.pl]
No i jest winny całej sytuacji.
1
@Kgorecki2500 Są takie momenty, w którym przestajesz w pewne rzeczy wierzyć. Tak było po Liverpoolu i tak jest w przypadku tej sytuacji.
0
"Luuk de Jong jeszcze się nie zaaklimatyzował, Yusuf Demir dopiero uczy się gry w seniorskiej piłce, z kolei Memphis nie jest w stanie ciągnąć wszystkiego sam."
Ten jest za młody, tamten za stary, a Roberto już strzelił bramkę z PSG, więc może odpoczywać kolejne 10 lat. Gdzie jest mentalność Barcelony z epoki Franka/Pepa?
0
@prokofiew Nie wiem, gdzie pracowałeś, ale w moich firmach/korporacjach praktycznie zawsze tak było. Jeden dzień na poznanie, a potem nie ma przebacz.
1
@Cariones Nie no, szanujmy się.
Max. dziesiąta.
0
@gumaz Zwolnienie Kumana.
4
Serwery Rambli, dziś po meczu:
https://pliki.wnp.pl/d/39/53/32/395332_r2_940.jpg
0
@sendesara Tak, grał obok najlepszego, defensywnego pomocnika w historii Barcelony.