1

@Hakiru Może być i Murcielago, oby cokolwiek poprawił w grze.

0

@Hakiru Szkoda tylko, że różdżka im nie działa.

2

@Grzbiet Nasz zamek też już upadł. xD

6

Laporta chciał ustawienia 4-3-3. Wygrywaliśmy, graliśmy przyzwoicie, z trudem, bo z trudem, ale jakoś to wyglądało. Wiele osób było oburzonych, że jak to 'trener musi sam wybierać taktykę'.
No i wybrał - wróciliśmy do 3-5-2 i jaki efekt? Zero pomysłu, zero strzałów, katastrofa w obronie jak była, tak jest i jeszcze Puig w takim meczu, w którym by się przydał, siedzi na ławce.

Trener może mieć wolność, ale nie dowolność.

1

@Criss18Barca Tak, rzetelnym eksperctwem.

2

Trzeba to anulować, bo przegramy.

0

@barcelonaLM Avatar rozwalił. xD

0

@Worny XDDDDDDDD

8

@Matheo123 Zmień pracę, weź kredyt.

Pozdrawiam, Bronek.

0

Antonio Conte coraz bliżej Barcelony.

...nie, nie na wycieczkę. :P

2

@Comentateiro Ogólnie byłbym za jak najszybszym wprowadzeniem małżeństw, tylko problem polega na tym, że nie przepadam za małżeństwami. :P

0

@masterandservant Cytat powyżej wskazuje, że w innych ustrojach nie ma takowych problemów.

0

@martin3131 Do czego?

0

@Colon No tak, nie ma biedy, bezrobocia, nierówności, dominacji, seksizmu i tak dalej.
To wszystko wymyślone problemy.

2

@Chakalaka Bawią się w Bayern. :)

1

@Piernik Tylko przez pewien czas, około 2-3 tygodnie po premierze.

1

@don'T.R.I.P.e No właśnie. Wypaczyliśmy dobry styl, a nazywamy go tak samo, jak wtedy. Ale piłkarzom to odpowiada, bo po co mają biegać?

1

@don'T.R.I.P.e Według mnie padliśmy ofiarą swojego sposobu grania. Tam ciągle twierdzą, że graniem na stojąco można jeszcze cokolwiek wygrać.

15

Konfederacja na jednej fotce.


3

Film Michała Pola, sprzed kilkunastu miesięcy, a ja nadal nie potrafię odpowiedzieć na pytanie tytułowe.

https://i.ytimg.com/vi/VGohGvhpy7Y/maxresdefault.jpg

0

Znowu to otoczenie? xD

0

@masq Jeszcze miesiąc. Skompromituje klub z Atletico, Realem i poleci... o ile nie wcześniej. xD

3

@BordeR Prawica.

0

@SamuraJack Nie wiem, nie mam szklanej kuli. Może warto byłoby go... no nie wiem, zaprosić, dać mu dobre warunki, przedstawić sytuację?

2

@SamuraJack Jedynym, który może cokolwiek zmienić, jest Antonio Conte.

8

Tymczasem w domu Ryszarda już świętowanie xD


0

@TheNekro94 Już mi wystarczy, macie załatwione.

1

Jeżeli ten post otrzyma przynajmniej jeden herb, to w październiku będziemy mieli nowego trenera Barcelony.

No i już dzwonię do Lapcia.

1

@tbas Dokładnie. Po co trzymać kogoś, kto nie daje żadnej poprawy w grze? Wiadomo, że sytuacja składowa nie jest zbyt dobra, ale my idziemy do dołu, a nie do góry.

1

@bartas97 Tak, będą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?