Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hakiru Może być i Murcielago, oby cokolwiek poprawił w grze.
0
@Hakiru Szkoda tylko, że różdżka im nie działa.
2
@Grzbiet Nasz zamek też już upadł. xD
6
Laporta chciał ustawienia 4-3-3. Wygrywaliśmy, graliśmy przyzwoicie, z trudem, bo z trudem, ale jakoś to wyglądało. Wiele osób było oburzonych, że jak to 'trener musi sam wybierać taktykę'.
No i wybrał - wróciliśmy do 3-5-2 i jaki efekt? Zero pomysłu, zero strzałów, katastrofa w obronie jak była, tak jest i jeszcze Puig w takim meczu, w którym by się przydał, siedzi na ławce.
Trener może mieć wolność, ale nie dowolność.
1
@Criss18Barca Tak, rzetelnym eksperctwem.
2
Trzeba to anulować, bo przegramy.
0
@barcelonaLM Avatar rozwalił. xD
0
@Worny XDDDDDDDD
8
@Matheo123 Zmień pracę, weź kredyt.
Pozdrawiam, Bronek.
0
Antonio Conte coraz bliżej Barcelony.
...nie, nie na wycieczkę. :P
2
@Comentateiro Ogólnie byłbym za jak najszybszym wprowadzeniem małżeństw, tylko problem polega na tym, że nie przepadam za małżeństwami. :P
0
@masterandservant Cytat powyżej wskazuje, że w innych ustrojach nie ma takowych problemów.
0
@martin3131 Do czego?
0
@Colon No tak, nie ma biedy, bezrobocia, nierówności, dominacji, seksizmu i tak dalej.
To wszystko wymyślone problemy.
2
@Chakalaka Bawią się w Bayern. :)
1
@Piernik Tylko przez pewien czas, około 2-3 tygodnie po premierze.
1
@don'T.R.I.P.e No właśnie. Wypaczyliśmy dobry styl, a nazywamy go tak samo, jak wtedy. Ale piłkarzom to odpowiada, bo po co mają biegać?
1
@don'T.R.I.P.e Według mnie padliśmy ofiarą swojego sposobu grania. Tam ciągle twierdzą, że graniem na stojąco można jeszcze cokolwiek wygrać.
15
Konfederacja na jednej fotce.
3
Film Michała Pola, sprzed kilkunastu miesięcy, a ja nadal nie potrafię odpowiedzieć na pytanie tytułowe.
https://i.ytimg.com/vi/VGohGvhpy7Y/maxresdefault.jpg
0
Znowu to otoczenie? xD
0
@masq Jeszcze miesiąc. Skompromituje klub z Atletico, Realem i poleci... o ile nie wcześniej. xD
3
@BordeR Prawica.
0
@SamuraJack Nie wiem, nie mam szklanej kuli. Może warto byłoby go... no nie wiem, zaprosić, dać mu dobre warunki, przedstawić sytuację?
2
@SamuraJack Jedynym, który może cokolwiek zmienić, jest Antonio Conte.
8
Tymczasem w domu Ryszarda już świętowanie xD
0
@TheNekro94 Już mi wystarczy, macie załatwione.
1
Jeżeli ten post otrzyma przynajmniej jeden herb, to w październiku będziemy mieli nowego trenera Barcelony.
No i już dzwonię do Lapcia.
1
@tbas Dokładnie. Po co trzymać kogoś, kto nie daje żadnej poprawy w grze? Wiadomo, że sytuacja składowa nie jest zbyt dobra, ale my idziemy do dołu, a nie do góry.
1
@bartas97 Tak, będą.