0

@Dertinho Najlepsze mecze są w szatni.

0

@Transu96 Ale to szybciej proszę załatwiać, bo ja zaraz kasuję starą edycję. :P

0

@Transu96 Co z tym turniejem Fify 21? Możemy już zaczynać grę na XSX? Jest nas tylko dwóch.

3

@Khajio Myślę, że nie ma potrzeby ściągać Gulacsiego, Ter Stegen jeszcze pogra.

1

Liga angielska tak potężna, że jednym, prostym zabraniem piłki można minąć obrońcę i strzelić między nogami bramkarza.

0

Urządzenie w sklepie i najlepszy prezes Barcelony?

Laptop.

1

@arasz1819 No właśnie, dlatego gdyby nie napieprzyli tych pasków w takiej ilości, to byłaby całkiem fajna.

2

Co do tej koszulki na sezon 2022/23, to jeszcze nawet byłaby ok, ale po co tyle tych pasków? Nie można byłoby powiedzmy zrobić dwóch?

Trochę przypominałaby wtedy tę, z sezonu 99/00.
https://tbjerseys.com/wp-content/uploads/2018/04/1-ShirtFront-Barcelona1999-2000HomeShort-SleeveCentenary.jpg

0

Piękne zdjęcie artykułu.

0

@Transu96 @Sztywno W której grasz lidze?

3

@franegpro Alves, główka, brama i uśmiech u Kumana.

0

@tadzik447 Oho, zaczyna się usprawiedliwianie korporacji. :D

0

@Herato Najśmieszniejsze jest to, że oni przełożyli premierę. XD

Co tam można przekładać, jak to jest tylko podbicie jakości tekstur i rozdzielczość?

1

To byłby dobry transfer, ale na pewno nie za 75 milionów...

0

@cules100pro Otóż to. Pieniądze, które zyskaliśmy w trakcie tego okienka transferowego powinny pójść na dobrego trenera.

2

@cules100pro Jestem pewien, że Laporta sięgnie po Pepa, szczególnie jeżeli Koeman nic nie ugra w tym sezonie. Pytanie, czy Pep będzie chciał wrócić, ale z Joanem na czele szansa jest dość duża.

0

@JarekS Nie hejtuję "Barcelony", tylko ludzi, którzy doprowadzili do jej upadku. To duża różnica.

0

Prawdziwi wojownicy. W Barcelonie pewnie musieliby pojechać na wakacje i jeszcze odpocząć po powrocie.

0

@Transu96 Xbox Series X ma być i tyle w temacie.

2

@KimBassinger1 A teraz piłkarz, który ma 23 lata jest uważany za młody talent. xD

4

@Encore EFUTBOL.

9

@victor Warto też przypomnieć słowa Juliana Assange'a:

"Jeżeli nie interesuje Cię prywatność, bo nie masz nic do ukrycia, to tak jakbyś powiedział, że nie interesuje Cię wolność słowa, bo akurat nie masz nic do powiedzenia".

0

16

@MesQueUnClub96 To, że trwał tylko 90 minut. Serio.

7

@Chakalaka Ale najgorsze, że młodzi ludzie patrzą na jego zachowania i myślą, że tak się powinno postępować.

0

@Ghotti Jest okrojona, jak samochód po przeróbce handlarza, ale lubię mieć wszystko w jednym miejscu. :)

0

@Ghotti Chodzi mi o konsolę. ;)

0

@Ghotti Szkoda, że logotypów nie można wgrywać.

44

wieczór

Koeman: Pedri, może byś pojechał na wczasy.
Pedri: Ok, nie ma sprawy.

6:00 rano

Koeman: Pedri, co Ty robisz w klubie?
Pedri: No podjechałem wczas, tak jak trener chciał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?