Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dertinho Najlepsze mecze są w szatni.
0
@Transu96 Ale to szybciej proszę załatwiać, bo ja zaraz kasuję starą edycję. :P
0
@Transu96 Co z tym turniejem Fify 21? Możemy już zaczynać grę na XSX? Jest nas tylko dwóch.
3
@Khajio Myślę, że nie ma potrzeby ściągać Gulacsiego, Ter Stegen jeszcze pogra.
1
Liga angielska tak potężna, że jednym, prostym zabraniem piłki można minąć obrońcę i strzelić między nogami bramkarza.
0
Urządzenie w sklepie i najlepszy prezes Barcelony?
Laptop.
1
@arasz1819 No właśnie, dlatego gdyby nie napieprzyli tych pasków w takiej ilości, to byłaby całkiem fajna.
2
Co do tej koszulki na sezon 2022/23, to jeszcze nawet byłaby ok, ale po co tyle tych pasków? Nie można byłoby powiedzmy zrobić dwóch?
Trochę przypominałaby wtedy tę, z sezonu 99/00.
https://tbjerseys.com/wp-content/uploads/2018/04/1-ShirtFront-Barcelona1999-2000HomeShort-SleeveCentenary.jpg
0
Piękne zdjęcie artykułu.
0
@Transu96 @Sztywno W której grasz lidze?
3
@franegpro Alves, główka, brama i uśmiech u Kumana.
0
@tadzik447 Oho, zaczyna się usprawiedliwianie korporacji. :D
0
@Herato Najśmieszniejsze jest to, że oni przełożyli premierę. XD
Co tam można przekładać, jak to jest tylko podbicie jakości tekstur i rozdzielczość?
1
To byłby dobry transfer, ale na pewno nie za 75 milionów...
0
@cules100pro Otóż to. Pieniądze, które zyskaliśmy w trakcie tego okienka transferowego powinny pójść na dobrego trenera.
2
@cules100pro Jestem pewien, że Laporta sięgnie po Pepa, szczególnie jeżeli Koeman nic nie ugra w tym sezonie. Pytanie, czy Pep będzie chciał wrócić, ale z Joanem na czele szansa jest dość duża.
0
@JarekS Nie hejtuję "Barcelony", tylko ludzi, którzy doprowadzili do jej upadku. To duża różnica.
0
Prawdziwi wojownicy. W Barcelonie pewnie musieliby pojechać na wakacje i jeszcze odpocząć po powrocie.
0
@Transu96 Xbox Series X ma być i tyle w temacie.
2
@KimBassinger1 A teraz piłkarz, który ma 23 lata jest uważany za młody talent. xD
4
@Encore EFUTBOL.
0
@Gosciuu https://scroll.morele.net/poradniki/youtube-bez-reklam-za-darmo-jak-zablokowac-reklamy-na-yt-szybko-i-bezpiecznie/
9
@victor Warto też przypomnieć słowa Juliana Assange'a:
"Jeżeli nie interesuje Cię prywatność, bo nie masz nic do ukrycia, to tak jakbyś powiedział, że nie interesuje Cię wolność słowa, bo akurat nie masz nic do powiedzenia".
0
@Janas11224
16
@MesQueUnClub96 To, że trwał tylko 90 minut. Serio.
7
@Chakalaka Ale najgorsze, że młodzi ludzie patrzą na jego zachowania i myślą, że tak się powinno postępować.
0
@Ghotti Jest okrojona, jak samochód po przeróbce handlarza, ale lubię mieć wszystko w jednym miejscu. :)
0
@Ghotti Chodzi mi o konsolę. ;)
0
@Ghotti Szkoda, że logotypów nie można wgrywać.
44
wieczór
Koeman: Pedri, może byś pojechał na wczasy.
Pedri: Ok, nie ma sprawy.
6:00 rano
Koeman: Pedri, co Ty robisz w klubie?
Pedri: No podjechałem wczas, tak jak trener chciał.