Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LS Obawiam się, że już podał. xD
2
@Tomifcbarca Nie zdążyli zmienić numerka.
0
@arasz1819 Może. Ale dzisiaj jest bohaterem, a z wyczynów Barcelony śmieją się już nawet na Marsie.
1
Wybitny, polski himalaista - Jerzy Kukuczka - powiedział kiedyś
"Tkwi we mnie coś takiego, co sprawia, że nie interesuje mnie gra o małe stawki. Dla mnie liczy się jedynie „naj”."
Wystarczy tylko zamienić małe na duże i do 'naj' dopisać 'gorsze' i mamy obraz dzisiejszej Barcelony.
1
@Gaz Rozumiem ludzi, którzy lubią Koemana. Sam mega go szanuję za to, co zrobił w finale Ligi Mistrzów 1992. Nie może to jednak przesłaniać nędznego widoku na przyszłość w dzisiejszych czasach.
10
Trenera nie zwalnia się po jednym sezonie. - kto w ogóle wymyślił taką głupotę? xD
Idźcie do pracy, nie spełnijcie oczekiwań i zobaczycie, czy Was nie zwolnią. Nawet pół roku Wam nie dadzą.
0
@dembabejlen Jeżeli w ciągu tych dwóch sezonów pójdziemy z grą do przodu, to nie mam nic przeciwko.
2
Antonio Conte (ur. 31 lipca 1969 w Lecce) – włoski piłkarz i trener piłkarski.
1
@LeoMessiah Oczywiście, że jestem. Trzeba jednak postarać się kogoś, kto ma spore osiągnięcia na arenie międzynarodowej, a nie brać byle kogo.
1
Pojutrze 17. września, a tu tylu Kumanistów.
0
@Janas11224 Szkoda, że nie ma aktualizacji. 30 FPS, to jednak nie to...
2
@agaFCB Ja mogę. Gwarantuję, że gorzej od Kumana nie będę pracował.
4
Obecny stan Barcelony xD
2
@Deviler Pewnie, ale muszę poczekać do 1 października.
3
@barcelonaLM Ja bym podpisał kontrakt, bo przecież stawia na młodzież.
I Serhio Roberto dajcie podwyżki.
5
Nawet w tym Pucharze UEFA dwadzieścia lat temu nie graliśmy takiej katastrofy. Zero pomysłu, podawanie do bramkarza przez pół meczu, zero tempa, niedokładne podania, żadnej szybkości...
Ludzie, my nie potrafimy wyjść spod pressingu jednego piłkarza. :D
2
@fart Gdyby go nie było, to jeszcze bym się cieszył, ale póki co niestety jest...
6
@fart Dziwnie pisesz 20.
5
A napiszę coś kontrowersyjnego, pewnie się nie sprawdzi, ale co tam.
Koemana w październiku nie będzie już w Barcelonie.
Pewnie się nie sprawdzi, ale bardzo bym tego chciał. Lapcio, musisz!
0
Najwięksi fani Kumana tracą już absolutnie wszelkie nadzieje. xD
0
@MesQueUnClub96 Tak, na treningu.
10
Gramy bez trenera i bez taktyki. Fakt, nie opinia.
1
Macie swoje 3-5-2. Taktyka, pasująca do Barcelony, jak pięść do nosa.
2
@Janiama FCB BAY 0-3.
2
@4drian0 Pozytywem jest to, że o jeden dzień krócej do zwolnienia 'trenera'.
0
W styczniu Rudego nie będzie już w klubie, zobaczycie. :D
1
Eintracht robi więcej problemów Bayernowi. Nikt mi nie wmówi, że oni są na poziomie Barcelony. xD
0
@Gitarkafcb Obecnie, to my nawet Top 70 nie jesteśmy.
1
@Lordzi No nie wiem, może odrobiny jakiegoś zaangażowania, pressingu, pomysłu...
0
@Elnuum Dobrze, dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku.