0

W dwóch następnych kolejkach przegramy mistrzostwo. Zobaczycie. ;]

0

Real Madryt Klub de Futbol. ;]

0

Ile trzeba mieć w sobie złej energii, żeby już właściwie po 0-7 w poprzednim roku nie chcieć zwolnienia zarządu. Bardzo jestem ciekaw jakie argumenty mają Ci, którzy nie chcą zmian w klubie. :)

0

Podobno po sezonie. Wasz zarząd jest zdolny do wszystkiego. :D

0

Brzoskwinia. ;]

0

Nareszcie coś pozytywnego na temat klubu. :P

0

Cruyff jak zwykle pełna prawda.

1

Cztery kluby hiszpańskie w półfinałach i nie ma Barcelony. Wstyd, zarządzie!

0

Przecież mówię, że zmiany w kwestii zarządu. ;]

0

Faktycznie, niech poczekają do końca sezonu i wtedy zrobią wybory.

0

Oby ta rewolucja nastąpiła już po tym sezonie. Przynajmniej w kwestii zarządu, bo jeśli nie wygramy żadnego pucharu, to szanse na pozostanie tego układu będą bardzo małe. ;]

0

Barcelona potrzebuje trenera młodego, 'z jajami', a nie starego konserwatysty, który nie ma żadnej charyzmy.

0

Barcelona jest już prawie na dnie. Trzeba ją do tego dnia ściągnąć i dopiero wtedy się odbije. Zmienić trzeba wszystko.

2

Bardzo słaby mecz Iniesty. Chyba najsłabszy w tym sezonie.

0

No to właśnie... zarząd się uparł na Xaviego, żeby grał za zasługi. Przez to był transfer Thiago, który dziś mógłby za niego grać.

0

Przecież oni już grali inaczej, za Guardioli. Przypominam, że z Bayernem (gdzie grał np. Ribery) wygraliśmy 4-0 do przerwy, bo właśnie styl był zupełnie inny, szybszy. Proponuję zobaczyć:

0

Simeone pokazał, że w dzisiejszej piłce liczy się zaangażowanie i dopasowanie stylu do przeciwnika.

0

Niektórzy tego nigdy nie zrozumieją. Jeśli takie osoby wybierają zarząd, to nie ma się co dziwić. ;)

0

Jeśli mówię prawdę, to proszę splusować. - Czy za Joana Laporty wygraliśmy wszystkie możliwe puchary jako jedyna drużyna w historii piłki nożnej?

0

No to i tak wychodzi 200 milionów. ;] Chodzi mi o Laportę, bo Gaspart to prawie takie samo szambo.

0

No tak. Nowa wymówka starych 'madrytów' na stronie się znalazła. Teraz będą mieli problem, jak odblokują transfery.

0

Xavi jest moim ulubionym zawodnikiem. Natomiast! Nie mam klapek na oczach, tak jak niektórzy i sądzę, że taka krytyka jest bardzo potrzebna po dzisiejszym meczu.

0

Przypominam, że Real przegrał nie tak dawno 0-5 w dwumeczu z Liverpoolem (pierwszy sezon Guardioli 08/09) i po tym sezonie była zmiana prezesa na Florentino Pereza, który kupił Ronaldo za 100 milionów, Kakę za 70 i Benzemę za prawie tyle samo. 200 milionów wydane na transfery oraz zmiana prezesa - żeby tak było w Barcelonie.

0

No dokładnie - wyobrażacie sobie żeby Real po porażce 0-7 w dwumeczu nie zrobił rewolucji przed następnym sezonem? No właśnie - i jak tu nie nazywać naszego zarządu pro-madryckim.

0

Dopóki ktoś nie zrozumie, że problem tkwi w systemie, a nie w zawodnikach, to będziemy się tak męczyć z rywalami. Piłkarze (niektórzy) to może by chcieli, ale to są ludzie, którzy chcą wycisnąć sok malinowy z pomarańczy - zarząd daje styl i macie grać, niezależnie od porażki.

1

Jeżeli chcesz dymisji zarządu, to jesteś prawdziwym kibicem, natomiast jeżeli nie, to biorąc pod uwagę ich dokonania (przekręty, brak transferów, zablokowane okna transferowe, zakonserwowany styl gry itp.) to kibicem nie jesteś.

0

Dla mnie to jest wieś i nie pozwalaj sobie, bo będziesz prażony.

0

Zarząd to już powinien odejść rok temu, po klęsce z Bayernem. A jeśli ktoś po roku (kolejnej kompromitacji) znów mówi, że oni nie są winni, to jest po prostu niepełnosprytny psychodelicznie.

0

Sprawdź czy ktoś elektryczności Ci nie wyłączy na wsi.

0

Gdzie niby obrażam? Podaj mi jeden przykład. No chyba, że dla Ciebie obrażanie to jest domaganie się odejścia tych ludzi...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?