0

Szukam chętnego do pewnego zlecenia. Miejsce wykonania: Barcelona. :)

0

Gdyby tak więcej ludzi podjęło stosowne kroki, wybory odbyłyby się w czerwcu. A wtedy wraz z powrotem Laporty (obaj Panowie darzą się szacunkiem, co widać po wypowiedzi) wróciłby Cruyff, który zawsze dbał o dobro klubu.

0

No niestety, do 2016 trzeba wytrzymać, bo przecież nigdy nie zrobią wcześniejszych wyborów...

0

Dokładnie, wystarczy zobaczyć ile wygraliśmy za Laporty, a ile za tego zarządu.

0

No mówiłem, im mniejsze mamy posiadanie piłki, tym lepsze są wyniki. ;]

0

No to niech gra za Fabregasa w ataku, chyba nikt nie ma wątpliwości, że to lepsza opcja. Jest szybszy, wyższy i ma więcej chęci do gry.

0

Największych zmian potrzebujemy w obronie i w pomocy. Xavi niedługo kończy karierę, Iniesta też ma już około 30 lat, Fabregasa bym sprzedał (żeby nikogo nie kusiło go dawać w ataku). Przychodzi kilku ze szkółki (El Haddadi, Sandro), na środek obrony David Luiz, do tego dobry pomocnik (np. Vidal) i Ter Stegen w bramce.

0

Oj tak, to byłaby świetna decyzja, natomiast są jeszcze inni trenerzy, którzy świetnie pasowaliby do Barcelony - chociażby Simeone czy Martinez.

0

Czy ktoś mi powie, że to jest żart? Tak... to musi być żart.

1

Młodzieżówka gra 3x lepiej, niż normalna drużyna... El Haddadi ma klauzulę 35 milionów, także raczej go nie podkupią. Wziąć go na środek ataku przed następnym sezonem!

0

Nareszcie dotarło! Piszę to od 3 lat...

0

Bardzo dobrze! Musi ktoś im w końcu dać po dupach, bo to jest po prostu nie do pomyślenia! I to nie ma nic wspólnego z przestaniem kibicowania, po prostu trzeba jasno i klarownie powiedzieć o co tu chodzi.

0

Gramy coraz gorzej i taka jest prawda. Jeżeli nie zmienimy tych zużytych schematów to za 2 lata będziemy poza Ligą Mistrzów.

0

No to sobie pokazuj, ale w Napoli.

0

Wtedy był inny zarząd, to były zmiany. Teraz, dopóki nie odejdzie ten cały skorumpowany układ, nie ma co na to liczyć.

0

Jak Barcelona wygra z Realem więcej niż 1 golem w tym finale, to zgolę włosy i prześlę Ci pocztą.

0

Zróbcie ankietę ile osób jest za pozostaniem obecnego zarządu.

0

Fakty są takie, że od 3 meczów nie strzeliliśmy bramki. Dwóch z karnych i samobója z Betisem nie liczę.

0

Perez do tego nie dopuści.

0

Miałem rację ze wszystkim - najgorszy zarząd w historii świata, brak zmian doprowadzi do patologii, styl gry trzeba zmienić i tak dalej...

0

NARESZCIE przejrzeliście na oczy tę bandę oszustów! Po trzech latach!

0

Meczy to koza. ;P

0

Złaź ze sceny i zabierz ten cały skorumpowany układ ze sobą jak najdalej !!!

0

Zmiana personaliów to jedno, natomiast to nie wystarczy. Przede wszystkim trzeba zatrudnić młodego, charyzmatycznego trenera. Jeśli chodzi o piłkarzy, to nawet przy zakazie transferowym do drużyny musi wrócić Deulofeu, wziąć kilku z drużyny B (Sandro, Denis Suarez), Puyol i Valdes odchodzą, sprzedać Xaviego, Mascherano, Alvesa i przede wszystkim zmienić styl gry! Bez tego zawsze będziemy przegrywać.

0

Czy jest jeszcze ktoś, kto nie chce zmian? Niech pisze w odpowiedzi, bo jestem ciekaw ilu takich kretynów nadal jest. :D

0

No i co? Dwie godziny temu mówiłem, że koniec mistrzostwa. ;]

0

Destrukcja zaczęła się już od rządów Rosella. Wygraliśmy jeszcze 5-0, ale potem już w każdym meczu z Realem traciliśmy gole, w pozostałych też nie było najlepiej, przegrana liga, 0-7, korupcja, zablokowane transfery, sprzedane koszulki i tak dalej.

0

Nie - najgorzej będzie wtedy, gdy zostanie zarząd. Nowy zarząd przynajmniej ściągnie wartościowych piłkarzy ze szkółki (Sandro, Denis Suarez). W dodatku nareszczie Fabregas nie będzie grał w ataku. ;]

0

No i co, kto miał rację? :)

0

To dla Ciebie, zwolenniku zarządu skorumpowanych madrytów. ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?